ספרים טובים.

The Real Madeye

New member
ספרים טובים.

הייתי רוצה להמליץ לכולכם על ספריו של רוברט היינליין. מספר החיה 666, דיי זמן לאהבה, החתול העובר דרך קירות, לוחמי החלל, בני מתושלח, גר בארץ נוכריה, הגבעות הירוקות של כדור הארץ, לשוט מעבר לשקיעה, עריצה היא הלבנה ואיוב - קומדיה של חוק וצדק. הסופר פשוט מדהים! הכנות שלו כואבת. הוא לא מאמין בשום חוק והייתי מגדיר אותו כאנרכיסט רציונלי. אזהרה קטנה - בספר ישנם תיאורים של סקס חופשי (לא תיאורים פרטניים אלא ניסיון להעביר מסר שסקס צריך להיות מקובל ואינו דבר שיש צורך להתבייש בו) גילוי עריות, מתמטיקה מסובכת ו... מחשבים "חיים"). רוב הספרים מתרחשים בעתיד ומספרים על בני משפחת האוורד, החיים שנים רבות יותר משאר בני האנוש (בזכות גנים מוצלחים וידע טכנולוגי). אני חושב שרוב הבנות יאהבו את הספרים, מכיון שהסופר דוגל מאוד בשיוון בין המינים וברוב הספרים לנשים יש תפקיד גדול יותר מאשר לגברים (חכמות יותר, אמיצות ובעלות תושיה). בקיצור - ספרים מומלצים בחום... רק לשם הדגשה - קראתי את כל הספרים שלמעלה בפחות מחודש וחצי, והרשימה היא דיי מכובדת. תהנו.

בדרך כלל ההקפצה לא עובדת אם ההודעה

היא ללא תוכן.. ולמה להקפיץ? מה יש להגיב לזה?

mishmesh

New member
זה לא בדרך כלל, זה תמיד...

ואני אנצל את ההודעה הזאת בשביל משהו שהתלבטתי אם לפתוח עליו הודעה חדשה: יש לי את המשחק מחשב
כרגע התקנתי אותו, ועוד מעט אני אתחיל לשחק...

LuNaTiC

New member
מספר החיה?...

יש כזה שיר של איירון מיידן.. לא חשוב.. אני ממש מעוצבנת על כל ההודעות האלו.. זה לא כל כך במקום, אתה יודע... כמו הרבה הודעות אחרות כאן.. אני לא מבינה איך זה לא מפריע לכם, האוף טופיקיות והעומס בפורום... זה מוריד כל מיני שירשורים אחרים למטה.. שהם דווקא כן קשורים... אני לא יכולה עכשיו למחוק את ההודעות אבל תהיה בטוח שאני אעשה את זה.. אתם לא חייבים לגרום לטרחה מיותרת ואפשר להמנע מכתיבת ההודעה מראש.. תודה, ענבל.

LuNaTiC

New member
שיט.. ואם אני לא יכולה למחוק...

אני אגיד משהו שחשבתי עליו עכשיו.. מה יש ללהקה הזאת מספרים?.. יש להם שיר שנקרא Lord of the Flies בלה...

למעלה