ספגטים מקסים

ספגטים מקסים

שתיים, אחרי הסרט, לארוחת צהרים. הבחירה - סוג של ברירת מחדל. 2 עסקיות: ראשונה עיקרית ושתיה קלה או חמה - במחיר העיקרית + 12 שקלים. ניתן לבחור גם מ"תפריט בריאות" - הסופר לכם את הקלוריות. ראשונות סלט פנצנלה סלט ירוק עיקריות פומודורו אה לה פנה - סביר. לא יותר קפונטה קינואה - המזמינה אהבה. זו שניקרה לה מהצלחת - ממש לא. (לא מבינה מה מוצאים בדבר הזה) 2 דייאט קולה שירות - על אף היות הסניף ריק כמעט השירות היה קצת איטי. המקום מרווח מאד ונותן מרגוע מהרחוב ההומה. יש גם קומה שניה וחצר פנימית. אנחנו העדפנו את ה"פיאצה" הפונה לרחוב. מתאים לישיבות עבודה הדורשות פרישת שרטוטים על שולחן. סה"כ לתשלום 103 שקלים. דמי האבטחה נמסרו ישירות למאבטח בכניסה. לסיכום. מצד אחד - שום דבר מרגש מבחינה קולינרית. מצד שני - מקום מפלט/מקלט רגוע באמצע מהומת העיר. (בשורה להורים - יש הפעלות בשבתות לילדים) ספגטים מקסים קינג ג'ורג' 48, תל אביב

למרות שאינני חובבת פסטה גדולה

את סלט הפנצנלה שלהם אני מאוד אוהבת. הייתה תקופה שאני ו"החברה" היינו הרבה בסניף בריבל וזו הייתה המנה שלי

prizman

New member
בגלל שאני כן חובב פסטה גדול

אני לא אוכל בספגטים.

לא הייתי שם כבר לפחות 3-4 שנים

אבל בזמנו לא היה רע כל כך בטח לא לארוחת צהריים קלילה ולא יקרה היו כמה מנות לא רעות: מנת פסטה עם כבדי עוף ושקדים , מנה עם פילה יען ברוטב יין והבומביי. אני כאמור בדרך כלל הסתפקתי במנות הראשונות ובייחוד הפנצנלה.

למעלה