סמינר נגינטה- היה כל כך כיף

ארליכית

New member
סמינר נגינטה- היה כל כך כיף ../images/Emo24.gif

בצעדים קטנים ונרגשים פסעתי במדרגות הדוג'ו ברחובות מלווה בחברי לדוג'ו ובאמא פולניה. יאמר לזכותו של זאב שכאשר נכנסתי לדוג'ו בפעם הראשונה הוקסמתי. כמות המידע שנמצא בספריה, הציורים והתמונות- פשוט גרם לעיני להתגלגל מחוריהן.
המון תהיות היו לי לגביי עניין הנגינטה מכיוון שמעולם לא שמעתי על זה ממש. לא ידעתי מהו המאמץ הפיזי הדרוש, איך אסתדר עם חוסר הידע שלי, איך יהיו האנשים וכמובן האם כל השרירים שלי יהיו תפוסים אחרי אימון קנדו נוקשה. ובכן, המאמץ הפיזי היה בין בינוני לקשה. בגלל ההרגל שלי מהקנדו המאמץ הפיזי לא היה תמיד קשה אבל מכיוון שיש בנגינטה עבודה קשה עם הברכיים שלא ידעתי עליה היו כמה חלקים שרעדו לי קצת הברכיים מהעומס.
עם חוסר הידע שלי הסתדרתי, צ'אד הסביר לי הכל בצורה ברורה, תיקן אותי הרבה ואני מניחה שהפנמתי בסופו של דבר את הפואנטה.
האנשים היו מקסימים וחמודים אחד אחד
מחכה כבר לפגוש אתכם בעוד חודש.
השרירים היו מעט תפוסים, ואחרי חצי שעה אפפה אותי תחושת ריחוף ועיפות שלא היתה לי כבר הרבה זמן (אני מניחה שכשישנים 4 וחצי שעות זה מה שקורה)
אבל לא נורא, אחרי הסמינר נסעתי עם אמא לבקר חברים ונרדמתי להם על הדשא יחד עם הכלב
היה כיף
בקיצור, המון תודה לכל מי שטרח ואירגן, היה מקסים. מקווה מאוד לראות את כולכם בחודש הבא. אוהבת, זוהר

naginata

New member
אכן!

התברכנו במורה שפשוט מוכן לתת מעצמו לכל מי שמעוניין ללמוד, ללא תמורה ועם כל כך הרבה לב. תודה צאד! היה נהדר כרגיל. הקבוצה אתמול הייתה קצת יותר מצומצמת (7 תלמידים), אני מקווה שכולם בסדר ושנראה אתכם שוב בחודש הבא. וכמובן פגשנו חברים חדשים. זוהר, אני מסכים איתך מאד, גם לי נושא הברכיים מאד קשה, אבל איך שאומרים ... "עם האימונים בא הגובה", ואתמול אחרי קצת אימונים בבית היתה הפעם הראשונה באימון שכמעט ולא התעייפתי. אבל זה עדיין כואב מחץ להשאר בתנוחה הזו כמה דקות (במיוחד לי עם צמיגים מיותרים גם ברגליים שמפריעים לתנוחה ולתנועה).

CountDust

New member
היה נהדר כרגיל ../images/Emo140.gif

נותר רק להצטרף לכל מה שנכתב כבר
בהחלט נפלה בחלקנו הזדמנות נדירה לטעום מעט מהאמנות המיוחדת הזאת.

נהדר, המפגש הבא יתקיים ב13 למאי

שבת בשעה 10:00 בבוקר. לוח זמנים: 09:30 פתיחה הדוג'ו + תירגול חופשי 10:00 תחילת השיעור 11:00 הפסקה, נישנושים, פיטפוטים, ציורי מנגה ותרגול חופשי. 11:30 המשך השיעור 12:30 סיום. תהיה הקפדה על סיום בדיוק בזמן כדי לאפשר לממהרים לארוחות המשפחתיות להגיע בזמן ובכדי לאפשר למעוניינים לתרגל תירגול חופשי ועם פחות פורמאליות עם צ'אד סנסאי עד השעה 13:30 14:00 סגירת הדוג'ו. דמי השתתפות 40 שח' כיבוד קל או שתיה קלה יתקבלו בברכה. משתתפים חדשים מוזמנים להתנסות

למעלה