סירטון חדש

סירטון חדש../images/Emo70.gif

הנה, עברו כמה ימים מהסירטון הקודם וכבר יש סירטון חדש
אנא התייחסו אליו גם למרות שבקושי שההתלהבות מהקודם פגה... זיכרו שאמרתי בשירשור של הסירטון הקודם שעוד מעט אני מסיימת את הסירטון הבא. העוד מעט הזה זה עכשיו. השיר הוא Smells Like Teen Spirit של נירוונה. שיר מצוין של להקה מעולה בסירטון יפה מאוד. הוא לא מקורי כמו הקודם אבל עדיין הוא נחמד. השיר ארוך אז הייתי צריכה לחתוך אותו קצת אז אולי תשמעו פתאום קפיצות. סורי
הסירטון עצמו הוא על פרק Happily ever after (כשהן נהפכות לדמויות מהאגדות). אממ יש לכם שש יממים כדי להוריד את הסירטון. כל הקודם זוכה
זהו לדעתי. בבקשה תגיבו
זה מאוד מאוד מאוד חשוב לי לדעת מה אתם חושבים
אממ, מה שחכתי
אא
איזה אבלה אני
והנה הסירטון.... http://s53.yousendit.com/d.aspx?id=3EN2XQVS2513J3O7ZXLKJQ3RQH

anat113

New member
ממש יפה../images/Emo70.gif../images/Emo45.gif../images/Emo60.gif

זה פרק חמוד לאלה...אחלה סרטון..בקושי מרגישים את הקפיצה במוזיקה.... יש הרבה התאמות ממש מגניבות
והסוף פצצה

../images/Emo208.gif

אני מקפיצה... בבקשה תגיבו, אני השקעתי מאוד בסירטון (בכל הסירטונים אני משקיעה)
ותודה לענת

MonaLisa26

New member
אחלה סרטון!

יפה מאוד, ושילבת יפה את הקטעים, כל הכבוד. אני גם חולה על השיר הזה :) אגב, יש חידוש לשיר הזה שעשתה טורי אמוס (Tory Amos), והוא פשוט מדהים, מומלץ בחום :)

קסםkesem

New member
אןף אני לא מצליחה להוריד

זה כותב לי : File Transfer: Unavailable Unfortunately, the link you have clicked is not available. The file has most likely exceeded its allotted bandwidth or has been removed by the original sender or a recipient. בבקשה את יכולה להעלות את הסרטון באתר אחר

anat113

New member
ווף!!!למה זה לא עובד!../images/Emo46.gif../images/Emo60.gif

לא משנה..תעשי העתק הדבק..

הורדתי אותו כבר ביום שישי

אבל רק עכשיו יצא לי לראות אותו
יפה, אהבתי במיוחד את החצי הראשון
אני תמיד נהנת מהסרטונים שלך

סיבוש

New member
../images/Emo51.gifאני מורידה עכשיו...../images/Emo9.gif

אני מקווה שזה יוריד לי ... כי אני מתה כבר לראות את הסרטון... ושדעי לך שכל הסרטונים שלך שמורים אצלי במחשב...כי הם מדהימים!

למעלה