סיפור משעשע - פרק 1

אדמדם

New member
סיפור משעשע - פרק 1

לפני כשבוע הוזמנתי לשוב ולהצטרף לערב מספרי סיפורים, מדהים ומטרף. הערב הועבר ע``י אחותי הקטנה אחלוק עימכם את הסיפור על אף שאקבל מנה. הסיפור מתנהל בזמן רחוק-ומסר לו גדול, על המלך ארתור ואבירי השולחן העגול. הכל מתחיל ביום אחד בהיר מתעורר המלך - ``יום לצייד `` הוא מצהיר. עוטים האבירים כסות שריון נוצצת לגימת יין אחרונה לשונם מוצצת, אל היער מעמיקים לחדור הכל ירוק,רטוב ובקושי יש אור. ולפתע, המלך מוצא עצמו בודד, את השביל מתחתיו בעיניו הוא מודד, רעש נפץ מהדהד, ענף יבש נרמס, מחריד ארנב ממרבצו, על נפשו הוא נס. וממולו מופיע,מחזה רב הוד, האביר השחור, מורה לו לעמוד. בילתי מנוצח, אגדה בחייו חושב המלך ארתור:``מה יקרה עכשיו?`` על מנת לרכב בחופשיות מאחוריו הותיר את חרבו ``אקסליבר`` - תלויה על הקיר, אך האגדה אומרת,האביר השחור אינו מנוצח לא יעזור חרבו ולא שיריון מפח. האביר השחור בחידה אל המלך פונה אם תענה נכונה,לך רע לא יאונה אך בכל מקרה אחר,קבע לך יורש את נשמתך באמצעותי, השטן דורש. והשאלה היא:``מה רוצה האישה יותר מכל?`` אם תענה נכונהעל נשמתך אמחול. המלך נדהם,למרות שכושר מחשבתו הוא טוב תשובה אין לו,סופו נראה קרוב. מבקש ארכה , האביר השחור לו נעתר אם תיתן לי מילתך,נדר של מלך לא יופר בעוד שבוע מהיום, במקום זה ממש, בעצמך תופיע,ללא ליווי מחומש. ואל נא תעז שבועתך לסובב אני מר שבעתיים לך מכל אוייב. המשך יבוא......

עינת.. :-)

New member
נווווווווווווווווווווו.............

איפה ההמשךךךךךךךך? אני במתחחחחחחחחחחחח (מממש יפה :) ע י נ ת . .

Spiderwoman

New member
עינתוש ואדמדם

מותח מאוד אדמדם, מחכה להמשך! עינתוש יא מלעונה, 3 דקות אחרי הפרק הראשון את רוצה כבר המשך?! חיחיחי

New member
חחחחחחחחחח ספיידי.......

אז מה, למה הפסיק בשיא המתח? מה זה פה, טלנובלה? :) ע י נ ת . .

אדמדם

New member
המשך סיפור - פרק 2

המלך פנה לאחור, חיוור והמום, הביט אחורה כעת אין שם כלום. חזר לארמון , זומנו יועצים למכביר, פנה אליהם, את המסר להעביר. המלך במצוקה,השאלה נראית קלה כה הרבה אפשרויות - נשמתו חלחלה. התייעץ עם כל אנשיי הארמון מרוב התרגשות, איבד כל תאבון. מינה צוות מיוחד וועדה מלכותית, העניק להם גושפנקה חוקית, לעבור ברחבי הממלכה , בכל בית לדגום ומי שייסרב לענות - ישר לגרדום. מה תרצה האישה יותר מהכל? יהלומים? ילדים? אושר גדול? האם זה משהו גשמי, רוחני, שניהם? מי יידע/תדע לענות, למלך לעזור עם תשובה עוד שבוע עליו לחזור. במחשבה נוספת הייתי אמור בנקודה זאת להפסיק הסיפור ולעודד אתכם להגיב ולעזור למלך אז, חברים/חברות קדימה צאו לדרך. מה רוצה האישה יותר מכל? אנא הגיבו ואימרו לי בקול. (-:d המשך יבוא....

patishon

New member
עינת !!!!!!!!!!

נראה לי הבחור הזה באמת רוצה להיות אדמדם מדם מה הוא משגע אותנו ככה....... מי שלח אותו עלינו?

New member
וואלה, פטישוני........ וגם לאדמדם..

איזה לחץ... איזה מתח... רוצים תשובה... נו בטח.... שאלת, אדמדם, מה הכי רוצה האישה... וזו שאלה ממש לא קשה... לי יש כזאת מן משאלה... ולדעתי היא לא גדולה... רוצה שמישהו יטפל לי בבית... ואני אהיה כל הזמן בקיט.. לא עוזרת שצריך להגיד לה מה לעשות... לא אחת שהורסת ת`כביסות... לא מבשלת שת`מטבח מלכלכת... לא מישהי שתאמר: סיימתי, אני הולכת... ולא מישהי שכשהיא מגהצת... יש קמטים, (ואני מתפוצצת.....) הייתי רוצה שתהיה לי פיה... (לא חייבת להיות יפיפיה...) והיא תמיד תדאג לכך... שהבית לא יהיה מוזנח... תסדר, תנקה... תכבס תטאטא... תבשל ותדיח כלים... ותקפיד על שני כללים: האחד, את עבודתה תעשה כשאני לא בבית... (אעשה לי שופינג, או אצא לשיט...) והשני, שלבעלי לא תעשה עיניים, ולא תשלח אליו ידיים :) זהו, משאלה די פעוטה... (מישהו אולי פגש אותה?) ע י נ ת . .

New member
אוף, ספיידי.........

`תכוונתי פיה..... פיה זה בחינם.... :) (וזה מוסיף יותר קסם לכל העניין, לא?) ע י נ ת . .

synergism

New member
לעינת...

היי אי עינת ,עינת.... זה מה שתחשבי שאישה תרצה יותר מכל??? או שלהתל בנו את אומרת??? זו בטח אחת הסיבות שבגללה זה המלך לא מצא תשובה... וכאן אני נותן לך חומר למחשבה

New member
סינרגיזם.........

לא מה שהאישה רוצה יותר מכל..... אלא מה שאני רוצה.... ותגיד... מהו פירוש השם שלך? ע י נ ת . .

אדמדם

New member
המשך הסיפור - פרק 3

במשך שבוע הממלכה בתזזית המלך אבוד - נאמר בתחזית דפים על דפים אספו אנשיו, איזו תשובה נכונה? - בראש מעיניו. הגיע היום בו עליו לחזור , אין תשובה יחידה , שלו תעזור. האביר השחור לבטח משחיז חרבו, ממש אוזלים החיים מליבו. אך נדר הוא נדר. אותו יקיים, הקץ קרוב ומאד מאיים. הכין צוואה בה נקבע היורש, למנוע אנרכיה, הסדר דורש. עולה ארתור על סוסו האהוב , נפרד מנתיניו המתפללים כי ישוב. ללא מלווים,הוד מלכותו, דוהר זקוף ראש, כך יפגוש במותו. נכנס אל היער לנקודת המפגש פוסע רגלית, כאשר לפתע הוא חש, בדמות משונה , הרומזת לו :``בוא`` התכופף ונכנס לתוך המחבוא. והייצור - אישה עם פלולה, לבושה בבלואים ,ממש מגעילה. ואיזה ריח ממנה נדף מזל שלא ניתן להעלותו על הדף. והיא מסתכלת במלך, ואומרת בקול: ``מה תרצה האישה יותר מהכל?`` אוכל אותך להציל ע``י תשובתי קודם תתחייב למלא בקשתי. במצב בו נתון המלך, הוא מבטיח מייד וביניינו איזו אלטרנטיבה הייתה לו ביד? המכשיפולה מסריחולה לחשה באוזניו ודרישתה - להתחתן עם אחד מאביריו. המלך מרים ראשו, פוסע בשביל, האביר השחור מחייך לו בגיל. חרבו שלופה בידו , מבטו מפחיד, מגוף המלך את הראש הוא יפריד. המלך מתוח ואתם, נראים יותר כמו קפיץ אך אל תדאגו את הסיפור מחר אקפיץ הסיפור מסופו עדיין רחוק אולם שווה לחכות כי הסוף הוא מתוק. //l\ 0-0 @ המשך יבוא מחר.......

patishon

New member
הולך להיות בלגן.......

מה אתה לא מבין יש לי פתיל קצר...... יעני עד מחר תשאיר אותי עם המסריחולה נשבע לך שאתה משחק באש........ אבל אנוכי לא מתייאש....... אני פטישון מהשכונה שמחכה לך בפינה אגייס גם את לבונה ואת חברתה אחת שמנה משחק אותה גיבור בשטח משאיר את כולם במתח.

י פ ע ת

New member
א ד מ ד ם!!...מתח עוצר נשימה

מה זה פה? איך אירדם בלילה בלי ההמשך....אתה לא פייר...יש לי לב חלש! בקשר לבעת הפלולה לא לחינם אמר אמיל זולא: כל הנשים הן בנות חווה ובכולן אותו נחש! לא פראיירית המסריחולה הזו.....כיאה לבנות חווה! מחכה להמשך....ואל תמתח יותר מדי את הגומי....הלב לא יעמוד בזה. חחחחחחחחחחח...המשך כך !!

למעלה