סיינטולוגיה בישראל.........

סיינטולוגיה בישראל.........

שמחתי לגלות סוף סוף מהיכן הגיע חוק פסיכיאטרים לבתי הספר, במסגרת "חוק השילוב" שילוב האינטרסים של משרד החינוך ומשרד הבריאות, כפי שהתרחש לאחרונה ב 1922 בגרמניה הנאצית. ובכן, התשובה בידי. מדובר בראש עיריית תל אביב רוני מילוא והמוסד, סביב תקופת רצח רבין - ביולי 95 נחנך בית המקדש הסיינטולוגי למרגלות גן העיר (מרכז "עינב"). עינב המנוח, נפטר גם הוא (כיום אין לי ספק שנרצח אף הוא) בדצמבר 1996. מבקרת המדינה אז היתה מרים בן פורת, סיינטולוגית בעצמה.

אהוד אולמרט - הוא ה מ ל ך

אהוד אולמרט ייצג את כת האימן "עם כל הלב". רצח רבין מגיע מהכיוון הזה.

יחסי המסחר ישראל ברזיל......

אהוד אולמרט ביקר בברזיל לפני מספר ימים. בתמונה הוא מופיע יחד עם נשיאת האגודה הזאת בברזיל. מבדיקת שמה בגוגל, דורה סילויה קוניה בואנו, עומדת בראש ר ו ט ר י בסאו פאולו, ברזיל. איגוד הרוטרי מעודד את חיסון הסייבין. חיסון הסייבין נאסר לשימוש בישראל - מבלי שהסיבה הובהרה לאוכלוסיה. הסודיות הזאת השתלמה לשר הבריאות בעבר - מר אהוד אולמרט. כמה תאונות דרכים ותאונות בצה"ל (והתאבדויות) נעשו בשיתוף פעולה של שר הבריאות הזה ושרי הבריאות והבטחון לדורותיהם (ושרי התחבורה לדורותיהם), על מנת שהמזימה לא תתגלה? בחג העצמאות הזה אנחנו מגלים שנתקענו עדיין עם לאו-לביא, רובינשטיין ופרס.

הקרבת קורבנות וכישוף..............

לפני הרבה שנים משרד החינוך הוציא דו"ח בענין הכתות. אולמרט, היה אז עו"ד שנלחם את מלחמתה של כת האימן. הוא היה שותף יחד עם עו"ד מסר במשרד. מעולם לא התגלה מקור כספו של הליכוד בבחירות ב 1988, אפילו שאולמרט הואשם בבית המשפט המחוזי בתל אביב על הסוגיה הזאת. עו"ד דוידה לחמן-מסר, היא אשת שותפו של אולמרט. היום היא המשנה ליועץ המשפטי לממשלה. פעם חשבתע שמקרי הרצח מתרחשים על רקע מחקר בנוגדנים. לדוגמא, הרצח בירושלים של הגב ספיבק הי"ד התרחש בגלל שנשאה בגופה נוגדנים של הצלם רובינר חתן פרס ישראל..... הרצח אתמול של שלושה בני משפחה בבאר שבע בוצע על רקע נוגדנים לברנשטיין, (מוסיקה יהודית וניצוח).......עכשיו אני חושבת שלא מדובר רק ברצח על רקע החממות הביוטכנולוגיות, אלא מדובר בהקרבת קורבנות.

זה בחור/ה שכל הזמן מפיץ

תיאוריות קונספירציה, על ימין ועל שמאל, תרתי משמע. לדעתי היא/הוא יכול היה לכתוב תסריט מצויין לסרט, במקום להלאות את חברי הפורומים השונים בגיבובי השטויות האלה. כל פעם הכינוי משתנה, אז אני מאמין שכל פעם מרחיקים אותו/ה מהפורומים. בסוף נראה לי שאותו אדם ייאלץ יום אחד לעמוד בפני תביעת הוצאת דיבה גדולה מאוד... בקיצור, להתעלם.

mahaian

New member
שילוב קטלני

על פי דיאגנוזה פסיכיאטרית היא ודאי תוגדר כפסיכופאטית חולת סכיזופרניה פרנואידית, שילוב קטלני במיוחד של כמה מחלות נפש קשות ביותר...

אקדח בבדיקה פסיכיאטרית...

הנהלת בתי המשפט ומשרד העבודה והרווחה המליצו על בדיקתי על ידי מומחים של המרכז הרפואי תל אביב. מדובר בבדיקה משפחתית. בתי קבלה הזמנה כתובה על מנת שיתאפשר שחרור שלה מהבסיס המרוחק שבו היא משרתת. הילדים נכנסו קודם ולאחר שעה הוזמנתי גם אני להכנס. על השולחן היה מונח אקדח. נדהמתי, אני עצמי עובדת סוציאלית מאבחנת, ויש לי נסיון בעבודה במקומות "כבדים" כמו עברייני מין בכלא רמלה למשל, ומעולם לא הצטיידתי בכלי נשק להגנתי, ומעולם לא עלה בדעתי לתקוף מטופל... אפילו שהוא עבריין, ואפילו שסוג העבירה עליה ישב היא לעיתים קרובות רצח. מאוד הופתעתי. הפסיכיאטר (היו 3 בעלי מקצוע ליד השולחן בבדיקה) נטל בידו את האקדח, שיחק איתו הניף אותו כלפי מעלה ו....ירה בו. להבה כחלחלה ניצתה מלועו של האקדח. זה היה אבחון, על מנת לבדוק אם אצא מכלי..... בתי ספרה לי אחר כך, שהאקדח הופיע אצלה שוב ושוב בחלום... מטרת האבחון היה..........לשגע את בני המשפחה.........(בפגישה גם לקח חלק צעיר בני, בן 10 בזמנו). תוצאות האבחון היו בערך מה שאמרת.. סכיזופרניה אמבולטורית פרנואידית. דרך אגב, בתקופת האבחון נפטרו 2 הפסיכולוגים הנאמנים שיעצו למשפחה בעקבות פגיעה מחיסון. באותה תקופה גם חלו שינויים בהסתדרות הפסיכולוגים. ולמי התלוננתי אז? מצחיק, אבל שר הבריאות לאחר מכן היה...........רוני מילוא. אם אני לא טועה, אשתו מדענית. מאוד יתכן שיש קשר בין המוסד המדעי שבו היא לומדת (נדמה לי שמדובר בדוקטוראט) לבין המתקפה על הנפגעים מחיסון. כלומר, הפגיעה מחיסון היתה....מתוכננת, זדונית מכוונת... אין לי יותר מילים לבטא את הכעס. ודרך אגב, שתי קופות החולים משתתפות במזימה ומסייעות להסתיר את זהות היצרן. ודרך אגב, פנקס החיסונים אבד, ובעותק של בית הספר, החיסון נמחק בטיפקס ועליו נכתב משהו אחר. לדעתי זה היה ניסיון לרצח, החיסון הזה.

mahaian

New member
אנא קבלי את התנצלותי

למרות שצדקתי בדיאגנוזה, אני מתנצל עמוקות על שהעלבתי אותך. את צריכה עזרה וככל שתקדימי כך ייטב לכולם...

אכן אני זקוקה לעזרה........

לאחר ששופטת הערעורים נפטרה 5 ימים לפני הערעור המתוכנן, והיועץ המשפטי לממשלה קיבל מינוי בבית המשפט העליון, וזה שהיה תחתיו, ממונה על החקיקה במשרד המשפטים - (לטענתי יחידת הסיוע איננה חוקית בגלל שלא קבלה אישור של וועדת החוקה, על פי דרישת לשון חוק בתי המשפט למשפחה) הפך ל"יועץ המשפטי לממשלה" ועל פי זכרוני ממודעת אבל שהתפרסה לפני כמה שנים, הבנתי שהוא קרוב משפחה של יו"ר הפדרציה הספרדית אוזן (גם אני ממוצא ספרדי אבל לא חברה בפדרציות) כאשר תאומו לתפקיד, הבין לאומי, היה מי ששכר את המטוס שנפל עם עמירם ניר ב 1988 (אז יש לנו ככה.....נבון שהיה נשיא, אוזן שהיה שר החקלאות, וניסים גאון שיושב ב....ג"נבה, מקום ייצורם של שעוני זהב ושל.......תרופות.) בקיצור.....אין לי כסף לשלם עבור הערעור, 1200 שקל, והיועץ המשפטי לממשלה שהוא מקורב לפרשת איראנגייט כמובן שלא יפטור אותי מתשלום אגרה, ולכן אין לי איפוא לגור, אני לא יכולה לעבוד יותר בגלל האבחנה הרפואית שאני מטורפת, חוב לביטוח הלאומי עיקל לי את חשבון הבנק........ וכולי. אז אם הבעיה שלי נוגעת באמת ללבך, ואני רואה שאתה אלטרואיסט לפי זה שכתבת "ייטב לכולם", אז אולי תוכל לסייע לי בעזרה משפטית, כלכלית, ודיורית (אתה חושב ששר השיכון, שגם הוא קשור לפרשה בעקבות קרוב המשפחה שלו בקורדובה,ארגנטינה והייחוס שלו באוניברסיטה העברית "יישום" לשעבר.......יסייע לי בדיור?) דרך אגב, יש כמה סיבות לרדיפה, את האחרונה מצאתי רק בימים האחרונים.........מישהו מתחזה למשפחת רש"י. לצערי מדובר ברב של תל אביב.

למעלה