סיימתי לראות את העונה השנייה!!

sinergia78

New member
סיימתי לראות את העונה השנייה!!

למי שזוכר, לפני כמה ימים הוספתי פה שירשור על זה שסיימתי בזמן מרתוני לראות את העונה הראשונה, ועכשיו סיימתי לראות את השניה. אני חייב להגיד שאהבתי מאוד את העונה, אבל הפרק האחרון ממש הפריע לי. הייתה תחושה, לפחות לי, שהוא היה איטי כזה, כל ההתרחשויות התרשחו מאוד לאט. וגם הסוף היה מאוד צפוי, בדיוק כמו הסוף של העונה הראשונה. אבל באמת סדרה יפה יפה מאוד אהבתי, אמא שלי לא הבינה בכלל מה הסתגרתי בחדר כל כך הרבה, כי באמת ראיתי פרק אחרי פרק בלי הפסקה בכלל חחחח.... בכל מקרה, הבנתי שתצא עונה 3. מישו יכול להגיד מתי היא תצא, כאילו יש תאריך או שזה עדיין סוג של השערה?

LeAnnDylan

Well-known member
ואו זה היה מהר ../images/Emo2.gif

לא יודעת לגביי הפרק האחרון אבל אני ממש נהנתי מהעונה
בקשר לעונה שלישית כפי שכבר ענו לפחות 4 פעמים בעמוד הנוכחי http://www.tapuz.co.il/forums/main/Viewmsg.asp?forum=1820&msgid=106221753

sinergia78

New member
חחח כן....

ממש נהנתי מהעונה...למרות שאיכות של הפרקים לא הייתה משו (מבחינת איכות הוידיאו) אבל באמת נקשרתי לדמויות ואני אפילו מרשה לעצמי להגיד שבסוף העונה הראשונה שקייל עזב את הבית, הזלתי דמעה או שתיים.... בכל מקרה, הפרק האחרון היה לא משו לדעתי...היו יכולים לעשות אותו הרבה יותר טוב...אבל זה מה שיש ונקווה לטוב בעונה 2.5 (חחחח הרג אותי ההגדרה הזאת...) וואי אבל זה ממש יחסר לי...ראיתי את זה בכל כך אינטנסיביות ועכשיו אין לי עוד פרק לראות. מזל שיש עוד סדרות שאפשר לראות....מישו פה רואה gossip girl? או chuck? או the big bang theory? או smallville? (חח כל הסדרות שאני רואה כרגע...כולם ממש מצויינות...)

למעלה