סיוע לפינגווין-> חשוב (דרוש מתנדב)

barakbl

New member
סיוע לפינגווין-> חשוב (דרוש מתנדב)

שלום רב, ניסיתי להכניס חדשה לפינגווין אבל בגלל בעיה טכנית אני אכניס אותה רק מאוחר יותר או מחר, אבל חשוב כבר להעלות את הנושא על סדר היום, ואין כמו הפורום הזה לנושא הזה. אני אצרף את ההודעה (האמת בטרם ההגהה הסופית שתכננתי להוסיף בפינגווין). מכאן, הכל יהיה ברור. כל מי שמוצא את עצמו מעוניין, אנחנו נשמח אם ישלח מייל בנושא. אחד מעמודי התווך של האתר, רון, נסע לו לטיול אי שם מעבר לים, והוא ככל הנראה ישוב רק בעוד מספר חודשים לארץ הקודש. לנוכח נסיעתו, אתר הפינגווין זקוק למתנדב שיסכים לסייע ולהמשיך את העבודה המצוינת של רון. המשך בגוף הידיעה מה שאנחנו מחפשים, זה למעשה מתנדב אחד או יותר, עם הכשרון המתאים, הזמן והרצון לסייע בקידום לינוקס והקוד הפתוח בישראל. אם אתה אוהב את מערכת ההפעלה גנו/לינוקס, אם הנושא של קוד פתוח קרוב לליבך, אם אתר הפינגווין הוא בעינך פרויקט חשוב ואם אתה חושב שאתה מסוגל לסייע לנו להמשיך את הפרוייקט ההתנדבותי הזה, זה הזמן לשלוח מייל ל webmaster AT penguin.org.il . עוד מידע רלוונטי, לגבי פרויקטים גדולים המתוכננים בעתיד הקרוב, ולגבי הציפיות והדרישות מאותו מתנדב חדש, ינתנו בתכתובת פרטית בדואר האלקטרוני. ולא נסיים, בלי לנצל את ההזדמנות לאחל לרון שהות נעימה בחו"ל, אל תשכח אותנו וכמובן, מקווים לראות אותך במהרה בארץ, עמוס בחוויות ובסיפורים מעניינים ועם עוד גלריית תמונות מרשימה לפחות כמו קודמתה... צוות אתר הפינגווין. ------------------------------------------------- אני יודע שהנושא מעט אופטופיקי - או יותר נכון מהווה ניצול מסוים של הפורום, אבל אני מקווה שהעז לא יכעס ויקבל בהבנה את הצורך בהודעה כאן בפורום בנושא הזה (אם לא עז אתה מוזמן למחוק ולנזוף בי במסר אישי
). לילה טוב לכולם.

למעלה