סט מי פרי! סט מי פרי!! אאאאאאא!! יייייייייייי!!!

שלום לכם, אני כותב לכם מהכלא בסיביר בו אני שוהה בחודשים האחרונים. עשיתי כמה שטויות לאחרונה אבל בכל זאת הצלחתי להאזין לשירי האירוויז באמצעות קלטה שהוגנבה לי לתא על ידי פקיד טג'קי. לכן אתן ריוויו קצר ואז אעלם לנצח נצחים, שכן ממתינה לי הוצאה להורג באמצעות כיתת יורים אלא אם פוטין יתערב ויעניק לי חנינה. אניווייז זה מה שאני חושב על האירוויז:

אמנם שוויץ במקום הראשון שלי בדירוג האישי אך אני מעדיף נצחון צרפתי או איטלקי. או צרפת או איטליה. כל דבר אחר לא מתקבל על הדעת.
הטופ 5 שלי הוא: 1. שוויץ 2. איטליה 3. צרפת 4. בולגריה 5. פינלנד
למרות שבלגיה, אוקראינה, רוסיה הם גם אהובים עליי. וגם נורבגיה בגרסה הנורבגית בלבד.

אז למה אני לא רוצה נצחון שוויצרי? אני כן, אבל נראה שזה לא יקרה ולכן אם להשאר ריאליסטים אז צרפת או איטליה בלבד.
מלטה מצוינת, זמרת אדירה. אוקראינה הנחילו אצלי חוויה חוץ גופית. אבל לא. זה חייב להיות איטליה או צרפת. חייב.

יצא לי לצפות בקטעים מהסמי הראשון. עדן אלנה מהממת, ואני צופה לה מיקום גבוה בהרבה ממה שהרוב חושבים. לא אתפלא אם תעשה גולדן בוי. לא נראה לי שהאנטישמים, שונאי ישראל ימח שמם וזכרם, בני הבליעל האירופאים טפו עליהם יהרסו לנו. נראה לי שתהיה תוצאה סבבה ומספקת לישראל. פה בתא לא אוהבים את מאניז'ה, ככה אמר לי הפקיד הטג'קי שהעביר לי את הקלטה. וגם לא את האוקראינית למרות שהיא משהו משהו.

חייב לזוז, יש לי תור לגזיזת פאות וחייב לעבור קודם בקנטינה. נשיקות.

למעלה