סופ"ש!

P i x i e s

New member
סופ"ש! ../images/Emo42.gif

איך עבר השבוע? |משהו טוב שקרה השבוע- משהו מאכזב שקרה השבוע- שיר שלא הפסקת לשמוע- בן אדם שעשה לך את השבוע- יציאת השבוע - תמונת השבוע - מה שלום החייל? יוצא / סוגר? מתי פעם אחרונה יצא / נפגשתם? תוכניות להיום [חמישי] - תוכניות למחר [שישי]- תוכניות למחרתיים [שבת]- תוכניות לשבוע הבא-

shani hadad1

New member
א נ י ../images/Emo13.gif

איך שכחתי , בדרך כלל אני זאת שפותחת שרשור חחח
איך עבר השבוע? מהר ! משהו טוב שקרה השבוע- הרבה עבודה-הרבה כסף , סוף סוף אני מרגישה שהחייל מעריך אותי ממש ... משהו מאכזב שקרה השבוע- כלום
שיר שלא הפסקת לשמוע- לא יצא לי ממש לשמוע שירים .. בן אדם שעשה לך את השבוע- החייל המושלם שלי
יציאת השבוע -
תמונת השבוע -
מה שלום החייל? מעולה יוצא / סוגר? בבית מיום רביעי
מתי פעם אחרונה יצא / נפגשתם? ראשון לפני שבועיים .. תוכניות להיום [חמישי] - פסח,הייתי בעבודה לשעתיים .. תוכניות למחר [שישי]- עכשיו עבודה , אחר כך נוסעת לחייל לסופ"ש
תוכניות למחרתיים [שבת]- עם אהובבבייי הנצחי
תוכניות לשבוע הבא- עבודה והרבה ...
אחלה סופ"ש לכולן !

עונה ../images/Emo10.gif

איך עבר השבוע? בסדר גמור |משהו טוב שקרה השבוע- ידיד שלי שלא ראיתי מלא זמן בא אליי משהו מאכזב שקרה השבוע- החבר שיר שלא הפסקת לשמוע- בן אדם שעשה לך את השבוע- ידיד שלי יציאת השבוע - ליל הסדר תמונת השבוע - הסתפרתי מה שלום החייל? בסדר יוצא / סוגר? יוצא מתי פעם אחרונה יצא / נפגשתם? לפני שבועיים תוכניות להיום [חמישי] - לסדר את הארון ובערב ישבתי עם ידיד שלי תוכניות למחר [שישי]- עוד מעט אני אקפוץ לידיד שלי ובערב לצאת עם החבר'ה תוכניות למחרתיים [שבת]- לא יודעת, לישון? תוכניות לשבוע הבא- הכנה הודגש באמצעות מדגישומטיק

תותית114

New member
תתחדשיי

אל תהיי בבאסה תגיד לו חיכתי לך שבועיים...למה שלא אבוא איתך והחברים ...אז מה זה לא ביגדיל אני גם באה לפעמיים איתו הוא בעצמו רוצה כדי להיות גם איתי ועם חבריםם

בדרך כלל אנחנו כן יוצאים ביחד...

אבל עכשיו הם נוסעים רק הבנים בלי החברות, ובאמת שאין לי בעיה עם זה בכלל, יש לי בעיה עם הזמן שהוא בחר לזה.

cuzican

New member
לא נורא מתוקה

אני בטוחה שהוא ממש ייתגעגע אליך וירצה לראות אותך. גם חבר שלי נסע פעם אחת לכינרת כשסגרתי שבת וממש התאכזבתי והוא בעצמו הרגיש רע אז הוא בסוף שכנע את אבא שלי שהוא יאסוף אותי מהשבת ולא אבא שלי וזה נסיעה של שעה...והוא בקושי ישן והוא הכריח את כולם לסיים כמה שיותר מוקדם כדי לקחת אותי.... אז בקטנה

שיעשה מה שהוא רוצה כשאני סוגרת

אני ממש לא מאלה שיגידו לו שאם אני סוגרת שגם הוא ישב בבית, להיפך, זאת הזדמנות בשבילו לצאת רק עם החברים. קיצר, שיעשה מה שהוא רוצה... אני מפסיקה לקחת דברים ללב...

יאלה../images/Emo42.gif

איך עבר השבוע? נחמד |משהו טוב שקרה השבוע- ואלה לא עולה לי משהו מאכזב שקרה השבוע- מאכזב לספר
שיר שלא הפסקת לשמוע- לא היה כזה השבוע בן אדם שעשה לך את השבוע- החבר יציאת השבוע - לדרום ולמרכז מה שלום החייל? נראה לי שטוב יוצא / סוגר? בחוווווץ מתי פעם אחרונה יצא / נפגשתם? סופ"ש שעבר.היה אצלי חמישי שישי שבת.והוא מגיע יום שני הקרוב עד שלישי,ואחר כך נוסעים לעל האש עם חברים בחמישי והוא בא אלי שישי שבת. תוכניות למחר [שישי]- תל אביב תוכניות למחרתיים [שבת]- תל אביב ונסיעה חזרה הביתה תוכניות לשבוע הבא- יהיה סופ"ש חבל"ז

cuzican

New member
עונה :)

איך עבר השבוע? בייסדר |משהו טוב שקרה השבוע- יצאתי לחופש ארוך מהצבא :) משהו מאכזב שקרה השבוע- החבר סוגר מיום שלישי עד יום ראשון הקרוב...ואני ממש מתגעגעת שיר שלא הפסקת לשמוע- דור דניאל-רציתי בן אדם שעשה לך את השבוע- אהוב שלי :) יציאת השבוע - נסענו אתמול למשפחה שלי בעכו...היה ממש נחמד תמונת השבוע - אין מה שלום החייל? עייף ורעב יוצא / סוגר? סוגר :( מתי פעם אחרונה יצא / נפגשתם? יום שלישי בבוקר....אני מתגעגעת!!! תוכניות להיום [חמישי] - בדיעבד: נסענו למשפחה תוכניות למחר [שישי]- לקנות לחברה שלי מתנת יומולדת,לקנות לאמא שלי משהו לפלאפון ובערב לצאת עם ידיד שלי תוכניות למחרתיים [שבת]- לישון,לנקות ולישון תוכניות לשבוע הבא- אהובי חוזר לשבוע!!!!!!!!!!!!!! נוסעים לצימר לכבוד יום השנה שלנו!!חברה שלי באה לביקור כמה זמן, לספר את הכלב שלי חג שמח בנות :)

tink 16

New member
../images/Emo203.gif איזה שמש יש בחוץ ../images/Emo13.gif

איך עבר השבוע?
נחמד מאד |משהו טוב שקרה השבוע-
היה כיף בסדר משהו מאכזב שקרה השבוע-
לא משהו מסויים שיר שלא הפסקת לשמוע-
פלייליסט קבוע של שלמה בן אדם שעשה לך את השבוע-
פיצ יציאת השבוע -
היום..לא ידוע עדיין לאן תמונת השבוע - מה שלום החייל?
התעורר עכשיו יוצא / סוגר?
יצא מתי פעם אחרונה יצא / נפגשתם?
אתמול בצהריים תוכניות למחר [שישי]-
השתזפתי קצת על המרפסת, אח"כ הולכת להתאמן בחדר כושר..יוצאת בערב עם הצנף שלי תוכניות למחרתיים [שבת]-
לנסוע איתו לים..לא ידוע המשך היום תוכניות לשבוע הבא-
ללמוד לפסיכו, חג שני אצל סבתא, מבחן בפסיכו..חוזרים לשבוע לביה"ס

OgaliO

New member
../images/Emo99.gifשבוע של אהבה

איך עבר השבוע? נחמד ביותר. חופש מעולה, בגדים חדשים, היה אחלה של סדר פסח, הרבה זמן איכות עם מתוקי, קנה לי מתנה לחג החומד שלי
משהו טוב שקרה השבוע- טיילנו ביחד
משהו מאכזב שקרה השבוע- הביטוח :\ שיר שלא הפסקת לשמוע- 24 בן אדם שעשה לך את השבוע- מתוקי. ואבא המדהים
יציאת השבוע - תמונת השבוע - מה שלום החייל? נייס יוצא / סוגר? יצא מתי פעם אחרונה יצא / נפגשתם? מקודם
תוכניות להיום [חמישי] - קמנו מאחור אחרי סדר פסח מלא ביין ואלכוהול חח.. נסענו לטייל עד הלילה.. תוכניות למחר [שישי]- בעיקר לנוח, בערב ארוחת שישי ביחד ובטח נצא בלילה.. תוכניות למחרתיים [שבת]- עוד אין תוכניות. תוכניות לשבוע הבא- לעבוד.. ללמוד :\

rainbowgirl

New member
קצת חפרתי-אבל כדאי לכן לקרוא!

איך עבר השבוע?צבא מראשון עד שלישי ואז חופש
משהו טוב שקרה השבוע-קיבלתי מאבא 500 ש"ח :)ובדיוק בזמן-כי נשארו לי 44 ש"ח לגמור איתם את החודש...
משהו מאכזב שקרה השבוע-קיבלתי מחזור-אבל ידעתי את זה ותיכננתי את זה כבר...
שיר שלא הפסקת לשמוע- מחכה לו-דנה ברגר
בן אדם שעשה לך את השבוע-חברה שלי... יציאת השבוע -מסיבה ביום רביעי...היה פשוט כיף! תמונת השבוע -אין מה שלום החייל?שבוז יוצא / סוגר?סוגר מתי פעם אחרונה יצא / נפגשתם? לפני 13 יום תוכניות להיום [חמישי] -טוב,אז באמת שהיה הזוי ביותר!! בצהריים הלכנו לאכול צהריים עם המשפחה.אבל השוס היה בערב!!התקשרתי לחברים לשאול אותם אם בא להם לעשות משהו,ואז ידיד שלי מספר לי סיפור כזה- הוא קצין בבסיס שדי קרוב לפה של פלס"ר גבעתי,בקיצור-הוא קפץ לבסיס וגילה שם 12 לוחמים שנשארו לסגור חג+שבת מקלפים תפוחי אדמה כי לא היה להם מה לאכול-כולל ארוחת חג!!! בקיצור,דיברנו והתקשרנו לחברה שלנו-איך שאמא שלה שמעה את זה,פשוט התחילה להוציא סירים. תוך שעה-אירגנה להם עוף,תפוחי אדמה,אורז,סלטים על כל סוגיהם ואירחה אותם בבית שלה@!!!וכמובן שגם קינוחים! באנו ועזרנו לה להכין ולבשל ולארגן שולחן וכו'... אתן לא מבינות איזה שווה היה כל המאמץ הזה בשביל לראות את החיילים האלה שבאו אליה וחשבו לראות משהו בקטנה...באמת מחמם את הלב.... (זהו,הסתיימה החפירה) תוכניות למחר [שישי]-כלום כלום כלום-מחזור. תוכניות למחרתיים [שבת]-כלום. תוכניות לשבוע הבא-יום שלישי אהובי חוזר!! :)יאיי!!וגם-לסוע לסבתא שלו בחדרה,ורופא נשים ביום חמישי. סופשבוע נעים!!

nogita4u

New member
עונננההה :)

איך עבר השבוע? בסדר.. די רגיל.. |משהו טוב שקרה השבוע- אהובי יצא משהו מאכזב שקרה השבוע- הסדר.. ממש ביאס אותי.. שיר שלא הפסקת לשמוע- החדש של קלי קלארקסון בן אדם שעשה לך את השבוע- כמובן החמוד שלי יציאת השבוע - תמונת השבוע - מה שלום החייל? בסדר גמור יוצא / סוגר? יצא מתי פעם אחרונה יצא / נפגשתם? היום תוכניות להיום [חמישי] - תוכניות למחר [שישי]- לא משהו מיוחד תוכניות למחרתיים [שבת]- כנ"ל תוכניות לשבוע הבא- אין מושג.. אין לי חיים מעניינים.. מה אני אעשה...

אפיטל

New member
:)

איך עבר השבוע?נחמד |משהו טוב שקרה השבוע-החייל שלי יצא לרבעוש משהו מאכזב שקרה השבוע-לא הספקתי הרבה דברים שיר שלא הפסקת לשמוע- -- בן אדם שעשה לך את השבוע-חבר שלי יציאת השבוע -עדין אין תמונת השבוע --- מה שלום החייל? צויין יוצא / סוגר?כבר יצא] מתי פעם אחרונה יצא / נפגשתם?איך עבר השבוע? |משהו טוב שקרה השבוע- משהו מאכזב שקרה השבוע- שיר שלא הפסקת לשמוע- בן אדם שעשה לך את השבוע- יציאת השבוע - תמונת השבוע - מה שלום החייל? יוצא / סוגר? מתי פעם אחרונה יצא / נפגשתם?היום תוכניות להיום [חמישי] --- תוכניות למחר [שישי]- חבר שלי בא לישון אצלי תוכניות למחרתיים [שבת]-לבלות עם אבא ולהיות כמה שיותר זמן עם החבר תוכניות לשבוע הבא- לחרוש לבגרויות

תורי? =\

איך עבר השבוע? נחמד...בלי יותר מידיי מה לעשות. |משהו טוב שקרה השבוע- ים עם חברות, החבר היה טיפונת בבית. משהו מאכזב שקרה השבוע-החבר לא נשאר לסופש...חברות מאכזבות, סדר מעפן. שיר שלא הפסקת לשמוע- הצלצול של האסמס שלו...נתקע לי בראש ואין לי מושג איך קוראים לו. בן אדם שעשה לך את השבוע- הוא. יציאת השבוע - שלשום עם חברים ויום ראשון עם הבנות לים. מקווה לעשות גם משהו היום. תמונת השבוע - מה שלום החייל? שבוז בטירוף. יוצא / סוגר? סוגר =\ מתי פעם אחרונה יצא / נפגשתם?היה פה משלישי בערב עד לפני כמה שעות, בגלל שהוא עוד לא מוסמך על הספינה משאירים אותו סתם שבתות כל הזמן בשביל "ללמוד", כשהוא מוכן למבחן הסמכה כבר איזה חודש, וההוא שצריך לבחון אותו מתחמק ממנו =\ אז הצד שסוגר את השבת איתו יוצא בראשון לרגילה, והצד שיצא בשלישי בערב ביחד איתו, חוזרים רק בראשון. ורק הוא נדפק. אין היגיון בצבא. תוכניות להיום [חמישי] - קמנו אצלו, ארוחת צהריים וזה, סתם התבטטנו בבית. חזרתי הביתה בצהריים וראיתי הארי פוטר D: בערב חזרתי אליו וראינו סרט ממש מטומטם ולישוני. תוכניות למחר [שישי]- בבוקר קמנו אצלו וליויתי אותו לאוטובוס, חזרתי הביתה והשלמתי שעות שינה. עכשיו מסדרת את המחשב ונראה מה קורה בערב. תוכניות למחרתיים [שבת]-לא ידוע =\ תוכניות לשבוע הבא- ללמוד ספרות ומתמטיקה ><

FallOutGirl

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo80.gifיאי D:

איך עבר השבוע? מעולה D: קצת כאב אזניים בהתחלה. משהו טוב שקרה השבוע- החבר חזר ביום שלישי אחרי שנסע לבסיס רק בראשון D: משהו מאכזב שקרה השבוע- יש לי דלקת אזניים ואני לוקחת אנטיביוטיקה ממש אבל ממש חזקה והיא משפיעה לי על כל הגוף.. בעיקר על איבר חשוב ביותר בזמן שהחייל סוףסוף בבית :( שיר שלא הפסקת לשמוע- . בן אדם שעשה לך את השבוע- החיילללל :) יציאת השבוע - וואי המ.. ספגטים, על האש, ים.. תמונת השבוע - אני אעלה שאני אהיה בבית. מה שלום החייל? מצוין! יוצא / סוגר? בבית D: יצא ביום שלישי אבל חוזר בראשון לבסיס ל3 ימים. מתי פעם אחרונה יצא / נפגשתם? לפני איזה חצי שעה הוא יצא עם אח שלו וכמה בני דודים. תוכניות להיום [חמישי] - אתמול. היינו עם הכלב שלו ביער, בלילה על האש עם חברים. תוכניות למחר [שישי]- ים. בערב כנראה נצא למסיבה ראשונה שלנו! תוכניות למחרתיים [שבת]- לבלות כמה שיותר עם החייל לפני שהוא חוזר לבסיס ביום ראשון. אולי שוב בים. ולשטוף לו תאוטו. תוכניות לשבוע הבא- לקוות שהוא יחזור בשלישי שוב :)

בתללל

New member
באמת סוף סוף.... אחרי פסח בבסיס...

איך עבר השבוע? סבבה אפשר לומר... משהו טוב שקרה השבוע-חזרתי היום הבייתה:D משהו מאכזב שקרה השבוע- הליל סדר בבסיס היה מאכזב ממה שציפינו שיר שלא הפסקת לשמוע- אתן לך שנים... בן אדם שעשה לך את השבוע- מאמיי יציאת השבוע - תמונת השבוע -יש לי מיום רבעי תמונות עם הח'ברה מהבסיס אני אעלה אותם בהזדמנות מה שלום החייל? מעולה! יוצא / סוגר? יוצא!! מתי פעם אחרונה יצא / נפגשתם? שלישי תוכניות להיום [חמישי] - תוכניות למחר [שישי]- אצל אבא.. תוכניות למחרתיים [שבת]- מתכננים ללכת לאנשהו... אולי סופרלנד... אבל זה כבר חרוש אז לא יודעת.. תוכניות לשבוע הבא- שמירות... גם בחול המועד.. זה לא נגמר ... סופ"ש רגוע!

P i x i e s

New member
ועכשיו גם אני!

איך עבר השבוע? הזדחל
משהו טוב שקרה השבוע- ממ החמיאו לי הרבה, עבדתי הרבה אז יש כסף, קניתי דברים
משהו מאכזב שקרה השבוע- העבודה ממש לא כיפית, טחנתי שעות וסבלתי נורא. התגעגעתי לחייל נורא מסיבה לא מוגדרת שיר שלא הפסקת לשמוע- ויוה לה וידה של קולדפליי בן אדם שעשה לך את השבוע- - יציאת השבוע - ממ אתמול בבורגוס היה נחמד, האמת ששכחתי לאן עוד יצאתי השבוע אם בכלל תמונת השבוע - מה שלום החייל? בסדר יוצא / סוגר? סוגר
מתי פעם אחרונה יצא / נפגשתם? שבת בצהריים כשהוא הוריד אותי בבית תוכניות להיום [חמישי] - הייתי אצל המשפחה, הסתמסתי עם החייל לגבי שבוע הבא, הייתי אצל חברה ואז יצאנו כולם לבורגוס תוכניות למחר [שישי]- עבדתי כמובן
בערב לא ברור תוכניות למחרתיים [שבת]- עובדת לא ברור ממתי עד מתי אבל כנראה שזה יחסל לי את השבת. לא כזה אכפת לי כל עוד החייל לא פה תוכניות לשבוע הבא- לעבוד, יש חג שני ואני מאד מקווה שיתממשו התוכניות ובדרך חזור מהקריות (דודים) יורידו אותי אצלו, אני אשן אצלו ונחזור למרכז ביחד..

למעלה