סופשבוע שהיה

buba300

New member
סופשבוע שהיה../images/Emo74.gif../images/Emo75.gif

סופשבוע שהיה ארוך בהחלט ומאוד משפחתי חגגנו, אכלנו, נפגשנו היה גדוש ושמיימי
התחלנו את החג עם ארוחה נהדרת אצל הורי נפגשנו כל המשפחה וגם יום למחרת מצהרי היום עד אחה"צ ביום שישי נסענו עם סבא וסבתא לבקר משפחה בזכרון יעקב והיה מוי כיף יש להם חצר גדולה ומתקני נדנדה ורומי מאוד נהנתה אכלנו דגים טריים בטוגנו תוך וואק ענקי. הגענו הביתה בנסיעה בפקקים לקראת שמונה בערב עייפים. היום החלטתי לנוח לא היה לי כח למסעות, ברכות ואפילו לא ביקור בים. חברה שלי רומי הגיעה לבקר. שיחקנו ואכלנו והיה מאוד נחמד. בערב קפצנו לקניון, קניתי מעט דברים ורומי עלתה על מס' מתקנים. נשמח שתשתפו אותנו בטיולים שערכתם, בחגיגות משפחתיות במנוחה, בנסיעה, ובכל ההנאות
. איחולי לשנת תרע"א נפלאה ומחר בחזרה לגנים ולשנת הלימודים. שתהיה שנה פוריה, בריאה ומהנה. אמן!!

תראו איזו גברת קטנה. היא

ממש גדלה. חתיכה אמיתית נהייתה. מאיפה השמלה והסנדלים ההיפייפיים האלה?

buba300

New member
תודה יקירה../images/Emo9.gif

Golf dress Papaya shoes והסרט לשיער של בראשית

חמודבה

New member
אצלינו היה בעיקר הרבה אוכל.. ועוד אוכל

רוב החג עברנו מבית אחד לשני,מארוחה אחת לשנייה.... מסבתא שלי להורים שלי להורים שלו לדודים שלי וכו'... אתמול היה יום שקט יותר ואחר הצהריים לקחנו את הבנות לפארק. שבוע טוב (איזה באסה שעון חורף...)

xxss1

New member
נתחיל מיום רביעי....

ערב חג עשינו בצפון אצל ההורים של בעלי,חזרנו בלילה הביתה. יום חמישי נסענו עם אמא שלי לים והיה כיף כיף כיף!!!! בערב נסענו לסבתא שלי ואכלנו המון!!! ביום שישי הגענו להורים שלי ועשינו "על האש" עם האחים שלי,חזרנו בערב הביתה. ואתמול יום שבת נסענו לחוות סוסים בביתן האהרון והילדים רכבו על פוני. בערב נסענו להחליף מתנות בשפיים..... היום חזרנו לשיגרה!!!!

buba300

New member
איזה כיף ואיזו משפחתיות

מזכירה לי שגם אני צריכה להחליף מתנות.. אף אחד לא חשב עלי רק על רומי

xxss1

New member
גם עליי לא חשבו...

איפה את חושבת שהחלפתי מתנות? בטויס אר אס כמובן....

סוזי10

New member
../images/Emo41.gif ואצלינו גם היה כיףףף אתמול היינו בספארי

יום לפני אבא של אלייה הפתיע אותה בביקור אחרי 3 חוד' . וכמובן המון המון וכל ומנוחה. קבלו את הדוגמנית הבית שלנו אליהה בת שנתיים ו 4 חוד'

למעלה