סופסוף! אחרי תקופת יובש של כמה חודשים

ליזי133

New member
סופסוף! אחרי תקופת יובש של כמה חודשים

אולי חצי שנה? אולי יותר...? בכל מקרה, אז היום היה לי סופסוף חצלול! יש! החצלול היה קצר מאוד, אבל אחד הטובים שהיו לי עד עכשיו... כל נראה והרגיש כל כך כל כך אמיתי כמו שלא היה לי עד היום! משהו פתאום בחלום נראה לי לא הגיוני אז ספרתי אצבעות (כשאני סופרת אצבעות אני אף פעם לא מצליחה לספור אותן, פשוט הן כל הזמן משנות מספר... לפי זה אני יודעת...) וגילית שאני בחלום. בהתחלה הלכתי קצת לפה ולשם בסצנה ואז באתי לשנות מיקום כדי להתחיל את אחת המטרות שהצבתי לעצמי אבל אז שקעתי בחשכה מוחלטת. ניסיתי להגביר צלילות וזה (המשפטים בראש התבלבלו לי קצת) אבל לא הלך ונשארתי בחשכה. נראה לי שאז התעוררתי (אני לא בטוחה אם באמת) ואז עצמתי עיניים וניסיתי שוב לשוב לסצנה ולעשות בדיקת מציאות אבל לא הלך ושקעתי בחלום רגיל אחר....
אבל סופסוף! לא משנה שקצר, העיקר שסופסוף יש משהו!

ליזי133

New member
יפה
כיף לך!

אני מתחילה לזכור יותר ויותר חלומות... והם נעשים יצירתיים... היום היה לי חלום בתוך חלום שבחלום הראשון הייתי בטיול וישנתי וחלמתי על פרק מסדרה שלא באמת היה בסדרה הזאת.... ואני זוכרת את כל אחד מהחלומות לפרטי פרטים, אבל אף פעם לא מצליחה לתאר לפרטים ביומן החלומות....

l coyote l

New member
לא היה כ"כ כיף הפעם. אבל לא משנה.

הצלילות לא היתה איכותית ורמת השליטה בכללי היתה ירודה.

מוכר לי העניין של לזכור לפרטי פרטים בלי יכולת לתעד בכתב, וזה הגיוני. לא כל דבר אפשר לתאר במילים, והרבה פעמים זה גם לא מדויק ואז עושים מניפולציות כדי לתאר בכתב, ומשנים את מה שבאמת היה.
לכן, אני נוטה להעדיף את השיטה הזו. בשבילי לפחות היא עובדת טוב יותר.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=27&messageid=160823056

למעלה