סוף סוף מצאתי זמן להעלות תמונות

ט ר י ל י

New member
אני רואה שהבנת את כוונתי ../images/Emo6.gif

אמרת "עוגה ידועה" אז חשבתי - סלבריטי

צליל ג

New member
היהלום שבכתר איזה יופי הכל נראה 10

באיזה תבנית עשית את העוגה מאיפה אפשר לקנות וכמה עולה?

צליל ג

New member
קנית במחיר הזה? ../images/Emo12.gif

לא הייתי מוציאה סכום כזה על תבנית יקר פחד

כן, 150 ש"ח אבל זה תוצרת נורדיק

לדעתי שווה כל גרוש, לא תמיד אני מוציאה סכומים כאלה וכשקניתי באמת היו לי רגשי אשם, אבל בראש השנה אפיתי 6 עוגות דבש בתבנית הזאת וחילקתי אותם למי שאני אוהבת מוגשות על מגש זכוכית ועטופות בנייר צלופן, המחמאות שקצרתי היו שוות את הסכום ששילמתי

חנהלילי

New member
../images/Emo91.gifהשקעה בכלי עזר למטבח

כדאית במיוחד ודווקא לחדשות. כוון שכלי טוב (במקרה שלנו תבנית לעוגה) מקל על הביצועים ובשל כך ההצלחה מובטחת יותר. דווקא כלי פשוט יכול לפעמים לקלקל. ומי שמיומנת יותר תדע להתגבר גם עם כלי פושטי. קבלי זאת צליל ג רק כעצה טובה.

זוכרות ת'עוגיות לחינה של אחותי אז

הנה מה שהספקתי לצלם לפני שנחטף. אגב היו 8 מגשי עוגיות עם: עוגיות גרייבה קינמון של וואן אצבעות קוקוס של פנינה מספן של קובי מפורום תרבות מרוקו אצבעות הגבירה של קובי סיידה

chli

New member
יהלום מקסים מקסים.../images/Emo140.gif

ומגרה העוגות עבודת אומנות תבורכי..... ברכות חמות לאחותך גם כמובן.

השבקייה נראית מעולה!

האם תוכלי להסביר לי איך עושים את הצורה? מכל מה שקראתי לא הצלחתי להבין ב-100%. תודה והכל נראה מדהיםםםםם כל הכבוד לך!!!

שושנית בוודאי הנה ההסבר:

מרדדים חתיכה מהבצק לצורה עגולה או מרובעת. חותכים פסים לאורך, אבל לא עד הסוף, זאת אומרת להשאיר את החתיכה שלמה מכל הקצוות ורק 3-4 פסים במרכזה. מרימים את חתיכת הבצק ביד ומכניסים את הפסים החתוכים אחד בשני. מטגנים בתוך סיר עם שמן עמוק כשמונחת בו קופסאת שימורים אשר הסרנו את שני המכסים מהצדדים שלה, דהיינו כמו "מנהרה". הקופסא עוזרת לשמור על צורת השבקייה שלא יפתחו. מקווה שהסברתי טוב אם לא הבנת אני כאן לעוד שאלות.

למעלה