סוף סוף יש לי

סוף סוף יש לי

את הדיסק של ..שרית תני לו את הלב אומרים עליו שהוא פרפר אלוף הסיפורים יעקוץ אותך מכל הכיוונים הבטיח שיקח אותך איתו לרומא בלסובב כמוך עשה דיפלומה אך את בשלך כל-כך בטוחה יושבת שעות ומחכה ואת עצמך עמוק מכניסה למלכודת שאין לה מוצא פזמון: תני לו את הלב תתני לו והוא ימכור לך חלומות תראי לו אל תוותרי לו כי את בשבילו מותרות מסתובב לו בלילות בעיר כמו סביבון ובכל פינה זורק עוד פתיון ישלח לך מסרים שהוא מתגעגע ולעדייך הוא כבר משתגע אך את בשלך כל-כך בטוחה יושבת שעות ומחכה ואת עצמך עמוק מכניסה למלכודת שאין לה מוצא למלכודת שאין לה מוצא פזמון... ראבק איזה שירים יש לבחורה..

מזל היחידה

קודם כל, רק שתדעי שבזכותנו את יחידה (היו עוד שתים אבל כאמור...כבר לא). אנחנו מפנות אותך לשרשור של דנדי 1 , וחוזרות להדגיש תני לו? ככה על הפעם הראשונה? השמרי לך מזל היחידה, מלתת בפעם הראשונה...פן יבולע לך. ואגב, תתחדשי על הדיסק. מזה שנים שצארלי מטפח את שרית.

אני לא נותנת ..

אני מעניקה.. ותודה שאני יחידה עדין

סתם עוברות המחשבות..מעוד יום

מלאכי שמיים/ שרית אהבת אדם היא לעולם כמו הגלים בים כמו הרוח אני רוצה לעוף כמו ציפור ואין לי לאן ישבתי מלאה במחשבות רק אהבה תציל אותי הפעם פסעתי לי עד שקפאו רגליי בשבילים של חיי בין שבילי הכוכבים ומלאכי שמיים על כסא מלכות גדול ורם יושב בורא עולם תסתכל עליי ותשמור את הנפש שיש בי תן לי את הכוח להמשיך לחיות את חיי בין שבילי הכוכבים ומלאכי שמיים על כסא מלכות גדול ורם יושב בורא עולם תסתכל עליי ותשמור את הפש שיש בי תן לי את הכוח להמשיך לחיות את חיי יש לי מנגינה אחת בלב בליבי אותה אני שומרת המנגינה היא שיר לאמונה מדקה לדקה יש לי רק חלום אחד קטן להגשים אותו ואז לנוח אני רוצה למצוא את השלווה ולחיות בצילה בין שבילי הכוכבים ומלאכי שמיים על כסא מלכות גדול ורום יושב בורא עולם תסתכל עליי ותשמור את הנפש שיש בי תן לי את הכוח להמשיך לחיות את חיי

avitalp

New member
תתחדשי.... ../images/Emo20.gif

ורציתי לומר לך עוד משהו - ה-
באמת יפה לך יותר....

ואני בדיוק רציתי לכתוב לך מסר

ללילה טוב אישי במיוחד אז כבר אומר לך כאן ולכולם על איזה חיוך את מדברת? שלי? אהההההההההההה הוא כאן.. והמון היום מאוזן לאוזנת... מה אני אשמה שיש לה שירים מוזרים? - אני מחייכת מהבוקר למרות קצת כאבים של התקררות חדשה שמחה ומאושרת קצת חושבת בשביל זה יש מח לא? וחוץ הכל אחלה חוץ מהחתול השחור המעצבן שראיתי על הבוקר הכל תקין ביותר!
LOVE YOU

תאמיני לי שעם כל הבדיחות שמגיעות

אליי בשעת לילה כזאת ..שלא לדבר על התמונות ..קשה לא לצחוק אז הנה כמה לילה מחוייך למי שרק צריך.. אבשלום קור רגישות "לשונית" כר וכרית מתחרמנים בחדר.לפתע שואלת הכרית את! הכר: תגיד, הבאת קונדום? עונה הכר:! למה ציפית? מה קרה ל T-SHIRT שנתקעה מתחת לסלע? היא חולצה!!! 2 לחמניות! שוכבות בסופרמרקט על הדלפק. פתאום הן רואות ! לחמניה מוזרה. שואלות את הלחמניה המוזרה: למה את נראת ! כ"כ מוזר? עונה הלחמניה המוזרה במבטא רוסי כבד: אני חלה. שני עורבים יושבים על עמוד חשמל. לפתע עוברת בחורה. עורב א: וואי וואי הייתי קורע אותה.. עורב ב: קרעע!!! קרעע!!! מה משותף לסוודר לחם ורבין? - כיכר לחם, וכיכר רבין ומה עם הסוודר? - סוודר לובשים כי קר

למעלה