סוף טוב לסיפור הבוקסרית מטבריה

סוף טוב לסיפור הבוקסרית מטבריה

לפני כחודש כתבתי כאן על אבי, שכלבתו האהובה מתה והוא זקוק נואשות לבוקסרית חדשה בחייו. הפנו אותי לבוקסרית שננטשה בטבריה. עוד נאמר לי כאן שהבוקסרית מטבריה נמצאת בהרצליה. מהרצליה שלחו אותי לגליל ים והאיש הנחמד בגליל ים סיפר שיש חשש שהיא חולה במחלת קרציות ולאחר שתחלים היא תעבור לרמלה. מסתבר שהיא בריאה והיא אמנם עברה לרמלה. ביום שישי היא מצאה את המנוחה הנחלה בבית אבי במושב. היא מפוחדת מעט, יש עליה סימני מחלה וטראומות, אבל בהחלט מדובר בכלבה חמודה, יפה שזקוקה להרבה אהבה. עדיין לא הוחלט סופית, אבל כנראה ששמה בישראל ניקי, קיצור של ברניקי (המלכה הטבריאנית. בתו של אגריפס והמאהבת של טיטוס). תודה לכל מי שעזר במלאכה!

katam

New member
אתם אנשים טובים

אני יושבת ובוכה כמו ילדה מהתרגשות אני בטוחה שהיא זכתה בבית מעולה. נשמח אם תעדכן איך היא מתקדמת

avia4pets

New member
יא, כל הכבוד ../images/Emo24.gif

רוצים תמונות
אני גם מכירה ניקי בוקסרית

טון טון1

New member
מקפיצה כדי שכולם יראו וישמחו , אני התרגשתי../images/Emo13.gif

כל הכבוד למשפחה המאמצת. תעדכנו אותנו איך היא מסתדרת.

איזה יופי!!!!!!!!!!!!!!!!!!../images/Emo23.gif../images/Emo24.gif

התמונה שלה שהועלתה כאן בפורום חרוטה בליבי, היא פשוט לא יצאה לי מהראש כל הזמן הזה!! בפעם הראשונה שעלתה התמונה שלה החלטתי שאני לוקחת אותה הביתה. לא יכולתי לעמוד בזה. באותו זמן ממש פורסמו גם כלבי הרכבת. אמרתי לעצמי שיש מי שדואג לה עכשיו, כשהסיפור פוצץ סוף סוף, ושלכלבי הרכבת איש לא דואג חוץ מחברי הפורום.. אחרי המתמטיקה הזו החלטתי שאחד מכלבי הרכבת יהיה כאן. למחרת נסעתי עם טלי ללטרון ומאז רוני, אהובתי, כאן איתנו... אז אני דורשת תמונות, כדי שהתמונב האחרונה שלה תמחק לי מהראש. אני יושבת וכותבת ודומעת כמו ילדה קטנה. עשית לי את היום. אלפי |חיבוקים|, ואם תצטרכו איתה עזרה, כל עזרה, אני בשבילכם 24 שעות ביממה- 0508489050 תודה, תודה, תודה, כן ירבו אנשים כמותכם. ד"ש לאבא

למעלה