סוף האהבה - לנצח

מייקי69

New member
סוף האהבה - לנצח

כך כתבה היום ליידילי. לא יום פסימי במיוחד אצלי היום, ובכל זאת.... האמנם? לי יש תחושה שסוף האהבה למות, או שסופה להזרק כלאחר יד להתגולל ברפש הביבים. כל היום כל יום כולם מדברים עליה. רוצים לה. עורגים לה. כל זאת רק כדי שכשתבוא עליהם, יתנערו ממנה, יפנו לה גב, יניחו לה למות מצמא ומרעב.... וכשתשכב גוססת באפר, יקומו ויבכו אותה. ויחפשו אחרת....או שלא. איש לא מינה אותי לשרת האופטימיות בבית הזה (עדיין) אז ככה אני חושבת !

ממש ממש לא

מה זו אהבה? ולמי שהיתה אהבה והרגיש ויודע שאי אפשר לזרוק אותה. אם היא היתה אף אחד לא יכול לקחת אותה. גם אם עזבו אותך..מה שהיה נשאר... ועכשיו צריך לפנות מקום שם שתבוא עוד אהבה... אני בטוח שאנשים כישרוניים כמוך <תרשו לי להזכיר שוב את בלו, אורמור שקספיר, השוטה, הנוסע השמיני, עיניים..> עם איכויות כאלה...חיים את האהבה יום יום.... אז מאיפו באה לכם היצירתיות הזו? הועד למלחמה בחיבוק הפתוח... דניאל קוא קוא

מייקי69

New member
רגע רגע

לא עזבו אותי. אני העזבתי. אבל רק אחרי שראיתי איך ככה, מול העיניים, עזבו את האהבה. ובכלל לא צריך לעזוב, בשביל להיות "עוזב אהבה". ממש לא. אז נכון שיש פה פן אישי לוחץ אבל לא העלתי את זה כי יש בי כרגע איזה כאב בוער. לא.
אבל כן יש בי שאלה צועקת! לא מבינה איך אהבה מתה. לא מבינה איך אהבה ננטשת. לא מבינה מאיפה יש לאנשים חוצפה לאהוב - בענק - ולתת לזה לגווע. ראבאק! יש כאלה שקשה להם להרוג אפילו ג´וק. רואים חתול מסכן, נותנים לו אוכל. אבל אהבה? כן, בטח. בקלי קלותא. מזניחים. מרעיבים למוות. מה, לא? נ.ב. הצפרדע שלך מה זה מצחיקה אותי. היא עושה קולות ברוורס

גוא גוא גוא

חולה עלייך אישה.. ואני כמו אדיוט מחפש גוא גוא ובעצם צריך לחפש משהו אחר? דניאל מפשפש בתחתונים

ליידילי

New member
מישהו הזכיר את שמי?

כן אני באמת חושבת שסוף האהבה לנצח. (ואגב, ניתן לפסק ולקרוא זאת כאילו הסוף הוא לנצח ולא האהבה... הכל תלוי בעין הקורא... המתבונן) סוף האהבה לנצח, כן רק שצריך לאפשר לה... לא לתת לפחד לנצח, לא התנער להפנות גב לא להניח לפחדים לגבור לחששות להרגלים. לא לתת לכל נסיונותינו המכאיבים מהעבר לגבור עלינו, לא להניח לאכזבותינו לעמעם את ראיתנו. לאהוב - עם כל הלב ולעיתים עם הכאב אך לאהוב ולפתוח בכך עם הראויים ביותר אנו עצמינו

מייקי69

New member
../images/Emo45.gif

מילים כדורבנות. ואף על פי כן, ולמרות הכל....... מה? מה? זה הפחד? זה מה שזה?

...Blue

New member
אסירה..

היא לא עברה על החוק אך היא כלואה. סורג ברזל מאחוריה ובריח איתן סוגר שעריה. פעימות לב מואצות סתימה בכל הצינורות דפיקה על דלת החדר, היא ישנה שם בפנים דממה בחדרים האחרים. שחרור על תנאי, חנינה מוקדמת אך מאחורי שער ברזל היא מוגנת. החופש קורא לה לחישה מיותרת, אטימה מוחלטת.. הוגשה לפתחה סעודת מלכים טעמה, לגמה וירקה לצדדים. עדיין פצועה מרמיסה, גסיסה. נפש אבודה לא מצאה מרגוע.. מאחורי סורג לא יוכלו בה לנגוע. האהבה שלך כאסירה מגיבה, כשאני משווע לפתחה.

מייקי69

New member
אוף, כל כך הרבה זמן

שכמעט שכחתי כמה נעים לראות לך את המילים.
ולי בא הניגון הבא: "שנינו ישבנו לצידה ובלי מילים החזקנו בידה כמה שנים היא רעדה אבל האהבה - מתה. אין בעיתון שו הודעה כי בכל יום כל שעה איפה שהוא בעולם האהבה - מתה. רוח קרה נשבה אל החדר ואל העצמות כלום לא קרה, נלך עם העדר של כל הנשמות שממלמלות... האהבה - מתה " לא יודעת מי כתב, לא זוכרת מי הלחין אבל שרה. אחלה שיר.

בלו מייקי

מאיפה הכישרון שלך.. אפשר להזמין לאישתי שיר אהבה? מייקי - רוצה דברים שלך משהו יותר קוא קואי דניאל עושה צפרדע.

מייקי69

New member
אצלי, עדיף להזמין

שיר מושר. וזה לא המקום, אני בטוחה, ובכל זאת.... הנה.... (במקום קפה או אבטיח) המחשב "אכל" לי את כל מה שכתבתי אי פעם. לא, לא צריך לעשות מגבית. אני הולכת לקבל מחשב חדש אוטו-טו. חחחחחחחח אבל, בינתיים, היה עלי לסור לפורום השכן ולהביא אלייך את המשעשע הבא: היי אתה ============= היי אתה בוא הנה נו, בוא כבר – שניה לא מכירה אותך אז אל תבהל אבל יש לי דיבור איתך אז אולי תשאר? נשואה? – מי, אני? הא-אה, תגיד קודם אתה לא נכון, אתה ביישני? הצחקת, הצחקת אותה. ומהו שמי? וואללה, פתאום סקרני מקודם חשבת אולי אשרוט עכשיו נכנס מתחת לשערות? לא, לא, אל תגע בי סתם בחרתי בך עזוב, נו, חליק לא, בחיים אני לא מגלה ואל תלטף.. אוף דווקא שם זה נעים אני עצובה? תסתכל לי בפנים אהה, רואה? אני קצת נחמדה אוי, נגעת לי בדיוק בנקודה… לא, אל תפסיק זה נעים וככה – עושה לך טוב ככה? אמרו לך פעם שאתה מדהים? אופס, נפלא – רגע! מה? כבר? אולי נפגש לדיבור גם מחר? בידור איך עכשיו ´תה נראה לי מוכר… אויש, אני כולי מריחה ממך, אה… לא קלטתי איך אמרת קוראים לך?

ליידילי

New member
אפרופו הזמנת שירים

כתבתי ...(זה אי שם למטה - בתגובה לדברי ואן דר ריי) על סיראנו דה ברזארק בלבוש נוגה: הרגש מקנן גם בליבם ובדעתם של הגברים - אך כמה מהם יודעים לתת לו ביטוי? כמה מהם מתירים לעצמם לתת לו ביטוי? אף שדומה שכאן מתרכזים רבים מהם... ובהם גם אתה. תן דרור ללשונך, לעטך, למקלדתך... מכיוון שאתה מבקש להזמין לאשתך שיר אהבה... אסיק שהיא אהובתך... העלה על הכתב את הגיגך... וגם אם לא יחרזו... עדיין ינעמו לה כמילות מיטב המשוררים.

...Blue

New member
דיכוי אהבה מייקי??

כעלה ברוח היא מרחפת, הילה עטורה לראשה מנוחה היא מחפשת, בנקביי תהום חשוכה. סיכון מחושב בצניחה חופשית, לתוך פי התהום בשארית הכוחות מגיעה לתחתית, רק גוף ללא דמיון. מתגלה חלום, חיזיון תעתועים, עוטפת גופה בעור הסתגלות מרצון לסגנון חיים, שבו לא תראה את האור. מרצה את עונשה שקצבה לעצמה, ללא בקשת חנינה רצח אהבה ממדרגה ראשונה, שלילת רגשות גזר דינה. חיוך על פנים ללא נשמה, כלואה בתוך סגר עצמי מכינה עוד מתכון לדיכוי אהבה, מתובל בטיפות מדמי..

מייקי69

New member
איפה פרח גן עדן, איפה !!!!

מישהו ראה את הפיג´מית הזותי? איזה חומר מדהים יש פה בשבילה!!! אוכל! אוכל !! גורמה, בלו, גורמה !

קראת לי????

קראתי.....הכל! לא פיספסתי אף מילה! אך קטונתי מלדבר על אהבה-פעם האמנתי שהאהבה תנצח הכל היום אני יודעת מדוע ולמה-כי האהבה שלי בסוף אותי ניצחה! עכשיו אני רוצה לחיות ורק לחיות-וכל השאר שטויות!!! ילדה של אהבה/מילים: דוד זיגמן הכל תלוי בראש הכל תלוי במוח לא מנסה לסחוב מה שאפשר לשכוח הזמן עובר מהר ואין לאן לברוח חבל על כל דקה שאני סתם מפסידה הלכתי אל הרב אמר מצווה לשמוח השמש הגדולה נתנה בי את הכוח גנן אחד נחמד לימד אותי לפרוח ישבתי לי לחשוב מה יעשה לי טוב הכל באהבה הכל באושר הכל תלוי בראש כבר מהבוקר ילדה של אהבה עושה שטויות גם בלי סיבה ילדה של אהבה מספיק לה פרח לחבק אותך באור ירח ילדה של אהבה תשגע אותך הכל תלוי בראש הכל תלוי ברגש יש לי חלומות גדולים בתוך הנפש לחצות את העולם לגעת בשמיים לחיות ורק לחיות וכל השאר שטויות....... ואני? פרח? לא מפסיקה וכנראה שגם לעולם לא אפסיק לחלום על....

חולמת זה טוב

אבל ראבק אחד עומד לידך את עם פיג´מה <ללא תחתונים> ונרדמת? אך יפרצו האוהבים? דניאל

דניאל....בוא רגע....נו תתקרב....

אם אהיה ליד מישהו לבושה בפיג´מת סאטן בלי.... וארדם-הוא יהיה האשם ולא אני!!! תחשוב על זה..... וחוץ מזה אני מתעוררת בקלות!
רק
ואני מיד ערה!!!

למעלה