סדרת חלומות צלולים

סדרת חלומות צלולים

טוב, אחרי זמן ארוך שבו לא היו לי חלומות צלולים, הלילה הגיעו כמה ברצף. זה התחיל ברגע שנרדמתי (כך שהשינה שלי היתה קלה יחסית) שבו מצאתי את עצמי שוכב במיטה לכאורה בחדר שלי אבל זה היה חדר שלא ראיתי מעולם ואז הבנתי שאני חולם. ככה היו לי סדרה של התעוררויות לכאורה לחדרים שונים שכל אחד נראה שונה קצת (אני זוכר שלכולם היתה תקרה או קירות מקורות עץ) וכולם לא היו באמת שלי ובכולם ידעתי שאני חולם. ממה שאני זוכר, באחד מהם קמתי ויצאתי והיו בחדר אחר רהיטים, ציוד ואנשים שישבו ושוחחו בניהם. מאחר שידעתי שאני חולם, החלטתי לנסות ועברתי דרך הרהיטים כאילו הם היו הולוגרמות חתכתי דרכם בלי מאמץ בכלל. אחד מהם היה בגודל ובצורה של "צפרדע" לאשפה או נגמ"ש קטן (או משהו בניהם, לא זוכר בדיוק מה זה היה) ועברתי דרכו. היתה פעם שיצאתי החוצה והיה מעונן ומזג אוויר גשום. והחלטתי שאני רוצה שמש ואור וניסיתי לגרום לה לצאת בכוח הרצון, אבל לא ממש הצליח לי, אז זרמתי עם המזג אוויר החורפי, הגברתי את הגשם וגם יצרתי בכוח הרצון סופת טורנדו שחורה. היה רגע שכמעט איבדתי את הצלילות והחלום התחיל לדהות, והצלחתי לשמור אותה בכוח הרצון בלבד, פשוט סרבתי להתעורר. אני זוכר שבסוף ניסיתי ליצור לעצמי חלום אירוטי- אמרתי לעצמי "נו, אם אני כבר פה, לפחות שאני אהנה קצת". התחלתי לתכנן את החלום, אבל מעבר לזה אני כבר לא זוכר. כנראה שאז החלום איבד את הצלילות שלו. היתה לי סדרה של התעוררויות קצרות בין חלום לחלום והירדמות חזרה תוך ידיעה שאני חווה סדרה של חלומות צלולים, אבל אני לא סגור על זה שאלה היו התעוררויות אמיתיות או התעוררויות שווא. רוב החלומות היו קשורים לחדרים שהתעוררתי לתוכם, ושם רוב הזמן לא הצלחתי לעשות הרבה. אני זוכר שלפני שנרדמתי כבר הרגשתי שמשהו יוצא דופן. כשהייתי בשלב שקרוב לשינה, כבר שמעתי קולות מוזרים והיו לי תחושות מיסטיות וגם כמה שיתוקי שינה קלים לפני ההירדמות או בין חלום לחלום. זה רמז לי עוד לפני שהלילה יהיה קצת יוצא דופן, או שיש פה פעילות מוחית ערה מהרגיל. שמעתי פעם שזה קשור לפעילות אלקטרו מגנטית שמשפיעה על המוח בזמן השינה, ואני ישנתי הלילה אצל ההורים שלי, היכן שקרו לי הכי הרבה תופעות מוזרות בשינה או בסמוך לה.

makron2

New member
סחטיין.

נשמע כמו אחלה לילה,בדרך כלל כל עוד לא ביצעת בדיקות מציאות כל התעוררות יש לצאת מתוך הנחה שמדובר בחצלול אחד ארוך עם כמה "סצינות" שבניהם מעבר של התעוררות כוזבת. - רצוי לבצע יותר הגברות צלילות במצב זה. יותר קל לפעמים לנסות לזרום עם תהליך בניית החלום,לדוגמא:אם אתה מחפש בנות או כל דבר אחר עדיף לנסות להגיע למקום עם סבירות גבוהה לכך,אמצע מדבר=לא טוב/מועדון או חוף הים=תמיד טוב
"ישנתי הלילה אצל ההורים שלי" - מבלי לייחס את זה לפעילות אלקטרו מגנטית יש אפשרות יותר סבירה והגיונית,מאחר וישנת במקום לא קבוע,הגוף שלך כנראה שם לב שיש אולי משהו קצת שונה באופן השינה שלך ועקב זאת החליט לשמור על ה"עירנות מסויימת",מצב שבו הגוף ישן והמוח על סף ההכרה.

silverhawk

New member
יפה מאוד

סדרת ההתעוררויות לחדרים שונים נשמעת מעניינת מאוד. נראה שגם ניצלת את החלום בצורה מצוינת. יחד עם זאת, אני מצטרף להמלצתו של מקרון - שילוב של בדיקות מציאות ושימוש בשיטות להגברת הצלילות לאורך החלום יכולות לשפר אותו עשרות מונים. התחושות לפני השינה הן די שכיחות. סביר להניח שהן מקבילות לאלו שמתרחשות בעת הכניסה לWILD. ובנוגע לפעילות האלקטרומגנטית...? אני מסופק.

למעלה