סדנה בירושלים

rikiarb

New member
סדנה בירושלים

שלום לכולם, אומנם באיחור אבל, חזרתי מהסדנה מלאת התלהבות, עד כדי כך שאחרי 8 שעות סדה ישבתי עוד שלוש שעות בבית. היה מדהים. היצירות שלו פשוט עוצרות נשימה - והדיוק!!! תודה לורדיתוש על הארגון ולויקה על האירוח. העבודות של ויקה, שראיתי לראשונה פשוט מ ד ה י מ ו ת. מראה כמה רחוק ניתן להגיע.

ו י קה

New member
הסדנה בירושלים וקצת תובנות-->

לקח לי זמן להתיישב על המחשב אבל מוטב...
אז קודם כל היה לי מדהים!! דן נחמד, נעים וסבלני שזה חשוב ופרפקציוניסט מאין כמוהו...מדהים לראות את תהליך העבודה שלו ואיך הוא מצליח לשמור על שולחן עבודה מנצנץ כללללל הזמן!!! היה לי כבוד גדול להשתתף בסדנא הזו ועל כך..תודה רבה לך ורדיתוש על לקיחת הפרויקט.. החברה תמיד כיפית, גם אלו המוכרים וגם אלו החדשים, הייתה אוירה נעימה מאוד מה שאפשר סדנא כיפית... וקצת הבהרות לכל השואלות והתוהות.. לכל אלו שכבר השתתפו ובעיקר לאלו שמחכות: דן עובד אחרת מאלו שעד היום ביקרו אותנו, תהליך העבודה שלו דורש ממנו דרגת ריכוז גבוהה מאוד (טוב, גבר, כבר נאמר הכל..!!) ולכן הוא לא מאפשר לצלם תוך כדי הסדנא כי זה מפריע לו, את כל התוצרים וההדגמות הוא מרכז לשולחן אחד ואז בהפסקות ניתן לצלם ככל העולה על רוחכן. מעבר לזה, חשוב לו לשמור על התדמית המקצועית והמצוחצחת שלו ולכן הוא לא רוצה שאף אחת תעלה לבלוגים או לפורומים או כל רשת ציבורית אחרת את העבודות שלו שסביר להניח מצולמות בצורה לא מקצועית. אין לו בעיה שנצלם לשימוש פרטי בלבד. לכל אלו שכן רוצות להעלות תמונות של עבודות שלו לרשת הוא מציע שישלח במייל תמונות מקצועיות!..נראה לי לגיטימי ובנוגע לתוצרים: הסדנא רובה מורכבת מ"דיבורים והדגמות" אחרי כל שלב הוא שולח אותנו לעבוד, בזמן הזה הוא לא מסביר ולא מדגים-כמובן שעוזר לכל מי שמבקשת... מעבר לזה, הפעם, בשונה מפעמים קודמות, לא ממש יוצרים מוצר מוגמר, הסדנא מבוססת על הטכניקה הבסיסית שלו ווראיציות שונות שלה, ועל מנת למקסם את הסדנא כמעט ולא מגיעים לשולחן כדי ליצור משהו, רק "בודקים שהבנו ת'קטע" וממשיכים הלאה.. ולכן הפורום לא ממש זוכה לקבל ים תמונות של תוצרי סדנא..זו גם הסיבה שכמעט ולא משתמשים בכל הרשימה של ההכנות לסדנא. בכל אופן, אחרי ההרצאה הארוכה
בכל זאת כמה תמונות שאולי ימחישו משהו
אני נהנתי!! היה לי כיף כיף כיף!

ו י קה

New member
ובכל זאת-->

קצת מתוצאות הסדנא. אני במהלך הסדנא לא עבדתי בכלל.. יום למחרת דיגדג לי בטירוף, הייתי חייבת לבדוק אם זה "התיישב" גם אצלי... אז הינה מה שאני עשיתי להתנסות
דבר חשוב נוסף- מסקנת עבודה: את ה"בלוקים" שלי עשיתי בעזרת פימו כי זה מה היה לי. התוצאות כנראה ברורות יותר עם המומלצים שלו. מה שכן, בזהב ובנחושת של פימו יש מספיק חלקיקי מייקה כדי לקבל אפקט טוב. גם הירוק המטאלי שלהם (58) עבד מעולה. הפנינה והכסף אכזבו מאוד מאוד. בהצלחה לכולם!!

יאללה ויקה

אני לא יכולה אפילו להתחיל לדמיין איך זה יראה כשתשלבי את התובנות החדשות בעבודות שלך. מחכה בקוצר רוח

פינקי 1

New member
אין עלייך אלופה אני כבר מחכה לראות את כל

המטעמים שתכיני מכל היריעות האלה הירוק כתום הכי הכי משגע מקסים אלופה

ם אני היתי בסדנה בירושלים

קודם כל יתנצלות על זה שאני מגיבה רק עכשיו. סדר היום שלי הזוי ביותר לאחרונה. ועכשיו תודה קודם כל לדן שהסכים להגיע ולחלוק איתנו את ניסיונו בתחום. שנית לורדיתוש על המאמצים הארוח והישתדלות להנעים את זמנו של דן בארצינו. לויקה על הארוח הלבבי בסטודיו הנעים שלה. לעדה על הטרמפ ועל הפקס תודה רבה רבה. לשאר הבנות היה נהדר להכיר את כולם. דן כמו שסיפרו לפני ויספרו אחרי אומן מדהים ואדם נהדר, כל כך נעים ונחמד היה לי יום מעולה תודה.

למעלה