סאבח אל נור,....

star43

New member
סאבח אל נור,....../images/Emo24.gif

מחכה לך ניקו עם איזה שיר ים תיכוני טיפוסי, שמזכיר לנו את ארצינו הקטנה המגוונת .... בוקר טוב לכולם, עורו ליום חדש ,ורענן לעולם של גיוון, עולם של שפות שונות, תרבויות שונות, רגשות שונים...קבלו אהבה קבלו חיוכים ......ולא לשכוח שתמיד יש מישהו שאוהב אותכם...

בוקר טוב ,,מעניין לקרוא אותך דייג

אוהבת את הפתיחות והסובלנות ..ממש כיייף פה
ניקו..שכחת את הייקיות..

הדייג../images/Emo13.gif אלנניו אם לא טעיתי

קונן,,הולכת לבדוק את המסג'יסטית שלך בים המלח היום

ניקו 45

New member
סייח חביב ....../images/Emo4.gif

אני משורר לך , מזמר ומרקד לך ... מספר לך סיפורים ... ואף פעם לא אמרת לי "חמוד" מה ?? כאילו רק בגלל שאינני נקבה לובשת שמלה ?? ואם הייתי נגיד ... מייה בוסקילה ??? מה היית אומר אז ? לא יפה !! ממש נעלבתי
ממני באהבה

לניקו, הנעימה הזו שייכת לשיר עיראקי

מאוד ידוע, קוראים לו "פוג אלנח'ל". כלומר יושב על עץ הדקלה. אחד מאוהב, ולא יכול לשכוח, והוא יושב על העץ גבוהה מתוך בילבול , מתוך חוסר אונים, לא יודע מה לעשות. שיר מאוד יפה. באהבה ממני,

or1

New member
בוקר אור ../images/Emo42.gif

הגיע במייל ... לתלות על המקרר ולזכור: 1.המנהג ההרסני ביותר ? לדאוג 2.כדור השינה הטוב ביותר ? שקט נפשי. 3.השמחה הגדולה ביותר היא ? לתת. 4.המעשה המשמח ביותר הוא ? לעזור לאחרים. 5.התכונה המכוערת ביותר ? אנוכיות. 6.האנשים המסוכנים ביותר ? רכילאים. 7.האובדן הגדול ביותר- אובדן הכבוד העצמי. 8.שתי המילים החזקות ביותר הן ? אני יכול. 9.המתנה הגדולה ביותר ? לקבל עידוד ותמיכה. 10. "הלבוש" היפה ביותר של האדם הוא החיוך...... אז תנו תמיד חיוך ענקי !!!!!!!! יום נעים לכולם

ניקו 45

New member
מה יהיה אורצ'וק ?../images/Emo46.gif

לא התגעגת אלי ??? ככה עוברת לסדר היום עם המציאות משוק המיילים ??? זו חברות זו ????

or1

New member
../images/Emo10.gif

שלשום הסייח והיום אתה ניקו? זו חברות?
נראה אותך עובר לסדר היום אחרי שתאמר לתרנגול הזה מה לעשות והוא ..... לא אגלה לך, תצטרך לגלות לבד
ערב טוב לכולם

star43

New member
אז ככה...חברה טובה שלי התקשרה

וסיפרה לי על אתר שנקרא חבר'ה ...היא מספרת לי שאפשר למצוא שם חברים מכל תקופה ..והיא נכנסה לשם ומצאה חברה לספסל הלימודים שתמיד רצתה לדעת מה קורה איתה.... לקחתי עצמי לאתר הזה ..הזנתי פרטים ...חברים מהצבא...חברים מתנועת הנוער ...חברים מבית הספר.... יש שם גלגל חיפוש שאם אתה מחפש שם של אדם מסויים אפשר למצוא אותו באים נרשם גם הוא באתר זה. ובכן יש לי כמה חברים מהעבר שאני מתה לדעת איך הטיבו החיים עמם... הקלדתי את שמם ומתוך רשימה של 8 חברים נמצאו באתר 2 שהם למעשה הכי הכי מסקרנים אותי והיה להם משקל מאוד חזק בעברי..האחד זה החבר שהיה לי תקופה של שנתיים במסגרת הצבא שאהבנו בטירוף...ההורים שלו הפרידו בנינו והיה קשה לנו מאוד. השניה חברה תמניה ששירתה איתי גם בצבא והיינו חברות נפש...מאז שהתחתנה לפני כ30 שנה לערך נותק הקשר.. יו כמה שמחתי...שלחתי להם הודעה ואני מתרגשת לשמוע מהם... מאותו רגע שנשלחו ההודעות הראש שלי במלא שאלות...אם זוכרים אותי? הם בריאים? כמה ילדים יש להם? אם עדיין נשואים? איך הם נראים? מה עושים? ועוד ועוד ועוד....מתה על האינטרנט הזה...לוקח אותי לכל כל הרבה מקומות...

or1

New member
ערב טוב לכוכבת ../images/Emo140.gif

האתר חבר'ה הוקם לפני מספר שנים ומעורר סקרנות בקרב אנשים רבים. ההתרפקות על זכרונות העבר עושה לנו משהו
הראשון שפנה אלי בעקבות הרישום באתר חבר'ה היה "ילד" מקסים שדרכינו נפרדו בכיתה ד'. שוחחנו, העלנו זיכרונות וההתרגשות היתה עצומה. מקווה שתצליחי ליצור קשר עם חברייך.

star43

New member
תודה אור יקרה... ../images/Emo140.gif

ואני חשבתי שגיליתי את אמריקה...

renee

New member
כוכבה, גם אנחנו מצאנו שם חברה

יש לנו מספר חברים עוד מהצבא וחברה אחת מהחבר'ה של אז אבדה במהלך המרוץ...
איתרנו אותה באתר ושיגרנו אליה מכתבים כמתבקש. חלפה חצי שנה עד שחזרה אלינו... התברר שנתנה שם כתובת אי מייל שאיננה פותחת אותו בכלל. סוף טוב הכל טוב התאחדה החבורה
וחיה באושר והושר עד עצם היום הזה! גם שכן/חבר ילדות איתר אותי מארה"ב הוא היגר לשם לפני שנים רבות בעקבות בחורה שלימים הייתה אישתו. אתר חביב.

למעלה