נשימת הקלה+ בקשת אצבעות

ארנט

New member
נשימת הקלה+ בקשת אצבעות

זהו. הגשתי בפעם השנייה את הצעת המחקר שלי (של הדוקטורט). אחרי העבודה המרובה על כל התיקונים שנדרשו, אחרי מחקר חלוץ לא קטן (ושוב תודה על ההיענות המדהימה שלכן בחיפוש אחר נבדקים מתאימים), אחרי יישור אי אלו אי הסכמות נסעתי הבוקר לאוניברסיטה והנחתי 3 עותקים חתומים על שולחן המזכירות. מה עכשיו? מחכים. ההצעה תעבור שוב לשופטים ובעוד כחודשיים אקבל תשובה. מנסה לחשוב חיובי , לא יודעת איך אגיב אם אדרש לתיקונים נוספים. אפשר לבקש החזקת אצבעות שהפעם זה יתקבל ללא הערות ושאוכל לעבור לשלב ב' של כתיבת המחקר?

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif מחזיקה את אצבעות

כל בני הבית. בדיוק שלחתי לך מסר. רק שאלה - האם לא תוכלי להתחיל חלק ב' בינתיים? אפילו לא חלקים קטנים? קצת מורטת עצבים ההמתנה הזו.

ארנט

New member
בטח שכן

אני מתחילה להריץ בקשה למשרד החינוך על מנת שבעוד כחודש אתחיל להעביר שאלונים בתיכונים. כלומר- אני מכריזה חגיגית על התחלת שלב איסוף הנתונים

גוליגל

New member
לרגע חשבתי שיהיה לך חופש ../images/Emo12.gif

איך נרגעתי כשהבנתי שלא ממש
מצטרפת להחזקת האצבעות ההמונית, כמובן!

מירבבב

New member
מחזיקה חזק../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

יאללה...שלב ב'

neta2

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

מקווה שלא תידרשי לתיקונים נוספים. בהצלחה מותק.

Arfilit

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

אמיתמי

New member
כל הכבוד, את ../images/Emo47.gif

מאוד שמחה, ומקווה שכל יעבור טוב. בעצם די בטוחה בזה

tovim

New member
כל הכבוד!

כשאני קוראת הודעות כאלה אני קצת מצטערת שעזבתי באמצע הדרך
כי הנה, מסתבר שאפשר... מאחלת לך שהכל יתקדם לפי תוכניותייך.

ארנט

New member
תמיד אפשר מתישהו לחזור

ומסתבר שאפשר? בואי נדבר עוד חודשיים אחרי שאקבל את חוות הדעת של השופטים

יונתנה

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

בהצלחה!

למעלה