נשואה מחפשת

JILSER

Member
נשואה מחפשת

היא נשואה פלוס 2 שמחפשת ריגושים חדשים.
בבית כבר הכל נראה לה אבוד ואפילו הסקס שיש לה עם בעלה הוא סקס שנועד לרצות אותה ולא ממש משהו שהיא יכולה להתרגש ממנו.
אין לה אף מילה רעה להגיד על בעלה כי לכאורה הוא הבעל המושלם. עוזר לה בכל דבר שהיא מבקשת, כסף לא חסר לה אף פעם והוא נותן לה כל מה שהיא מבקשת למרות שהיא עובדת ומתפרנסת לא רע בעצמה.
אבל חסרים לה הריגושים של פעם, חדוות היצירה וההפתעות בסקס.
עם בעלה זה תמיד אותה הפוזה ובכל פעם שהיא מנסה לגוון משהו הוא מתחמק מכל מיני סיבות, פשוט לא מעניין אותו.

הבגידות תמיד היו אצלה מחוץ לתחום כעיקרון, תמיד חשבה שאפשר לפתור הכל בתוך הזוגיות.
"חברה טובה" היא זאת שפתחה לה עולמות חדשים והזמינה אותה ערב אחד לבילוי של "ערב נשים" שלהפתעתה הגדולה היא גילתה שם גם הרבה גברים צעירים וחתיכים.
שם היא חוותה את הבגידה הראשונה שלה, ממש לא משהו מתוכנן אבל דווקא בספונטניות של זה היה משהו מסעיר ומרגש עבורה.
היא גילתה שזה בכלל לא נורא לבגוד כל זמן שהכל דיסקרטי ופתאום היא מצאה את את עצמה
מחפשת מאהב....

etai677

New member
מדויק ומפחיד ביחד...

כ"כ נכון שזה מדובר בך.. השנים, השחיקה, הרצון לגוון, "רקסקס" בלי שום משמעות. אני עדיין אוהב אותה אין לזה שום קשר. אני יודע לעשות את ההפרדה. היא בחיים לא תדע. זה רק חלק מהמשפטים שעולים לך בראש. מכשיר את הקרקע, יודע שזה חזק ממך. ומצד שני, כ"כ מפחיד שזה יקרה לך, רק שאתה בצד הנבגד. מה לא עשיתי נכון? הסקס היה טוב. לא החסרתי ממנה דבר. היינו חברים הכי טובים. היא הייתה מאושרת. אנחנו כמעט ולא רבים. אלו רק חלק מהתירוצים שאתה מריץ בראשך. בניסיון להבין איפה טעית.

אתה צודק

גם כשאתה/היא חושב שהכול בסדר פתאום זה קורה למדתי שבחיים אין ביטחון לכלום אלא שאתה אחראי למעשייך וצריך לדעת שאם אתה נכנס למערבולת הזו או לחיים כפולים תזהר עם צעדייך אחרת אתה עלול לאבד הכול.
מבחינתי זה לאכול מהעוגה ולהשאירה שלמה אבל אני קטונתי מלשפוט חלילה אנשים שחיים בזוגיות כזו או אחרת.
זה משתנה מזוג לזוג וככל שיהיו הסיבות הנכונות בהרבה מקרים לא מפרקים את הבית במיוחד כשיש ילדים.
אני אומרת גבר שמחליט מהמקום שלו לחיות חיים כפולים ולא פוגע בבית הוא לא עושה זאת סתם אני מאמינה שזה מחסכים ועוד.
אישה נשואה שמחפשת ריגושים ויש המון זה שלה ורק שלה.(אני באופן אישי נגד בגידות ואולי זה נשמע יומרני אבל שוב אנני שופטת אף אחד ואחת.

שבת שלום.

למעלה