נפתח כבר ל9.11.05

• פותח הנושא Ma E
  • פורסם בתאריך

Ma E

New member
נפתח כבר ל9.11.05

ציינו גיל, רקע קצר על מה שעובר עליכם בתקופה האחרונה כולל, רגשות שעלו בחלום, אסוציאציות ועוד.

Ma E

New member
לא בדיוק חלום אבל אולי תצליחו לענות

אתמול בלילה שמתי לי רשימה של דיסק של אפרת גוש ועברי לידר.. ונרדמתי עם השירים ברקע ושמתי אותם על חוזר... כל פעם שזה הגיע לשיר ספציפי של אפרת התעוררתי... זה לא פעם ראשונה שזה קורה לי שאני מתעוררת שאני שומעת שירים שאני נורא אוהבת... וכשנרדמתי היום בצהרים בסלון ואחי ראה טלויזיה פתאום התעוררתי ושוב אמרתי "היי! אפרת" היה כמה צלילים ראשונים מאיזה שיר שלה... איך זה קורה? זה ממש מגניב

Seeker68

New member
נראה לי ש...

האוזניים קולטות גם בזמן שינה וצלילים שאת "מכורה" אליהם ביומיום, יקלטו לתוך תודעתך גם בזמן שינה או חלום ויגרמו לך להגיב...

daniela1975

New member
חלום...

אני בת 30, גרושה, אמא לילדה..טרודה בשל מצב המגורים והעבודה. רגשות שעלו בחלום - פחד פחד והרבה פחד !!! חלמתי שאני יושבת על חוף הים עם בתי בת השלוש, אחי בן ה31 ואבי.. דיברנו ופתאום ראינו גל ענק - צונאמי מגיע ונעצר בדיוק כשהגיע אלינו... ככה 3 פעמים...בפעם השלישית הוא הוא התנפץ אמנם, אך הספקנו לברוח דרל מדרגות שגילינו פתאום... מה פשר החלום???? תודה

לדניאלה

נראה כי יש בך פחד מחוסר היציבות בחייך. אחיך ואביך שאיתך מסמלים בשבילך סוג של ביטחון ויציבות, מישהו להישען עליו, אך את מרגישה סוערת וחשה כיצד הצונמי בא לפגוע בך, לטלטל את עולמך. החלום מבטא את רגשותייך, לא יותר..

חלום הזוי.........

אני בת 25, סיימתי תואר ראשון לא מזמן וכרגע אני מחפשת עבודה ללא הצלחה (כבר כמה חודשים) קצת על סף ייאוש משהו, ומתחתנת במאי הבא! החלום- אני ועוד 3 בנות מהיסודי שלמדו איתי (ואין לי שום קשר אליהן כיום) מפוצצות 4 אוטובוסים שחונים במעין תחנה ומלאים בחיילים!!!! (כן, כן, פיצוץ כמו פיגוע חבלני), בחלום אני ממש רואה את הפיצוץ ואת החיילים המתים, למרות שלא אני גרמתי לו באופן ממשי, אבל הייתי יחד עם הבנות שגרמו לפיצוץ... אנחנו בורחות לבית של אחת הבנות ושם אני מתמלאת בחרדה, בזעזוע ובפחדים על מה שעשינו ואומרת להן שעוד מעט תגיע אלינו המשטרה, אבל הן "מרגיעות" אותי שהמשטרה תחשוב שזה פיגוע ולא שאנחנו גרמנו לזה.... כשקמתי בבוקר, לרגע לא הייתי בטוחה שזה לא קרה במציאות והייתי די בהלם מעצמי על החלום הנורא הזה... מה לדעתכם המשמעות של החלום????

B A W

New member
פעם רביעית שאני חולמת על אותו אדם..

אז ככה, אני בת 15.5, אממממ אני במצב לא הכי טוב עכשיו, אני מנסה להשתחרר מהבנאדם שעליו חלמתי, אהבתי אותו, אבל אין שום סיכוי לזה, כי הוא לא גר בארץ, ואממממ בוא נאמר שמה שיש לי כרגע זה יותר אובססיה, ולא אהבה... אז ככה: חלמתי שאני בהריון, חודש רביעי (יש לציין שאני מכירה את הבנאדם עליו מדובר 4 חודשים), והבטן שלי התחילה לגדול, אז החלטתי לספר לאמא שלי (ואבא לא יודע) הדבר שאני זוכרת בבירור מהחלום הוא שאני כל הזמן חושבת אם להתקשר לאמריקה ל baw (זה שחלמתי עליו, מדיפה לא לחשוף את השם, וזה גם הניק שלי...) עכשיו ולספר לו שאני בהריון ממנו, או רק אחרי שהילד יוולד (היה לי ברור משום מה שה"ילד" שלו...) כמו כן, כל הזמן נגעתי בבטן (שהחלה לגדול) אמממממממ זהו ואז התעוררתי...אני נורא אשמח אם תעזרו לי...זה כבר החלום ה-4 שלי עליו (לא באותם נושאים אבל בכל אופן...)

Seeker68

New member
הריון...

ההריון הוא סמל לקשר שלך עם הבחור. ההריון מכיל פרי-בטן (עובר), בן 4 חודשים. הפרי לא בשל זאת אומרת שאין עדיין תוצאה ממשית לקשר שלכם. למרות הרגשות. לאור גילך והמרחק, באמת נראה עדיף שתמשיכי הלאה...

Amazing18

New member
חייבת פירוש לחלום ההזוי הזה.

הלילה חלמתי שמדינת ישראל, ובכלל העולם כולו סבל מתופעות טבע הזויות לחלוטין. הוריקנים, רעידות אדמה וכדומה. חלמתי שזה הגיע לישראל והיו רוחות עזות ביותר, וביקשו מהאנשים להסתגר בביתם. אני זוכרת שהייתי כל המשפחה שלי בבית, כולל דודים ממש קורבים. הסתכלתי דרך החלון וכל הזמן הרוח פרצים הרעידה את הבית שלנו, אני זוכרת שהחזקנו את החלונות שלא יתנפצו. במשך החלום, החלטתי לפתוח את החלון בחדר שלי כדי לראות מה קורה בחוץ. וראיתי את החתולה שלי מגינה על הארנב שהיה שלי [מזמן..]. העולם השתגע? ממתי חתול מגן על ארנה מהרוחות? ואז בהיתי מעבר לחלון, ובמציאות מעבר לחלון בחדרי יש פרדס ענק, במקום הפרדס בחלום זה היה ים. פתאום היתה רעידה אדמה קטלנית כזו, אבל הבית שלנו לא נפגע וכשפתחתי את עיניי ראיתי מין איים בים. כאילו יבשות העולם התחברו שוב, האיים היו יפייפים והרוח הפסיקה לרגע, אבל היתה לי הרגשה של פחד. פחד עצום. הרגשתי שאנחנו צריכים ללכת, כדי לפנות את העולם הזה לעולם הבא. הרגשת הפחד שהיתה לי בחלום לא דמתה לאף הרגשת פחד שהיתה לי איי פעם. זה היה ממש אמיתי. ירדתי למטה וראיתי את אבא שלי מתעסק עם הארון חשמל, אמרתי לו שיש לי הרגשה שאנחנו הולכים למות, הוא ביקש מאמא שלי שתכין ארוחה וביקש ממני להראות לו את המתכב שכתבתי לו פעם [מכתב שכתבתי לו שהוא חלה בסרטן, והוא הבריא ברוך השם, אבל אף פעם לא העזתי לתת לו אותו.]. הסתכלתי שום מחוץ לחלון, היו המון המון איים, כשסיפרתי לאבא שלי שיש "שכנים חדשים" הוא הדליק את הטלויזיה וראה שזה בכלל מסכי פלזמה [???!!!!] על הים שרוצים לפרסם מקומות אירוח. החלום נגמר. זה נשמע חלום טיפשי לגמרי, אבל הפחד שתקף אותי בחלום, ואין לי מושג למה, לא עוזב אותי.

כמה דברים

נראה לי שאני מבינה לאן חלומך מנתב. אצטרך אבל לדעת קצת רקע עלייך, על מצבך כיום, גילך, משפחתך ויחסייך עימם, והאם קרו דברים באחרונה שזיעזעו את עולמך הפנימי? האם יש שינוי משמעותי באופק?

Amazing18

New member
היי..

אני בת 18 וחצי, מתגייסת ביום רביעי הקרוב. הקשר עם משפחתי קרוב מאד, מצויין. אתמול סבא שלי נפטר, כאילו החלום הזהיר אותי, הודיע לי שיש אנשים שצריכים לפנות את המקום שלהם בעולם לבאים. עכשיו החלום הזה מלחיץ אותי הרבה יותר. שאותו חלמתי, שלושה ימים לפני מות סבי.

תשובה

אינני כל כך רואה את הקשר בין חלומך לבין מות סבך, אלא אם כן סבך נכח בחלום בצורה כלשהי? נראה כי החלום מסמל משהו שמזעזע את עולמך, כיצד את מתייחסת לגיוס? נראה כי את אדם שחושש משינויים ואוהבת את התא החמים שסביבך, נראה גם כי את נהנית להתרפק על העבר, וכי את אדם שחש צורך בהגנה, בעיקר ממשפחתך. החלום עמוס באלמנטים רבים ובאירועים רבים, אך רובו מראה אותם דברים. נראה גם כי יש בך דאגה רבה למשפחתך. אינני יודעת מספיק רקע עלייך ועל מה שעובר בחייך, אך נראה לי כי זה מה שמסמל חלומך.

Pinky a

New member
עוד חלום מוזר :S

אתמול בערב יצאתי עם חברתי לפארק. ציפיתי שידידי [שאני יחסית דלוקה עליו] יהיה שם [כרגיל] אבל הוא לא היה שם. וחלמתי באותו יום בלילה שאני וחברתי שם והוא כן בפארק עם אימו.
ופירוש חלום שחלמתי לא מזמן ולא ידעתם לפרש..
לא מזמן חלמתי חלום מוזר. חלמתי על מישהו [שאנדעת איך הוא נראה] אבל חלמתי עליו בדמות אנוש אחרת . כול החלום הרגשתי שזה אותו בנאדם אבל הוא לא נראה כמוהו . מה החלומות האלה אומרים

kfir number 1

New member
חלמתי על

שיורים בי ואני מתגרה במישהו מבוגר שלבש רק מכנסיים. שהתעלפתי בשיעור של ביהס ששילב אנשים שלמדתי עם אנשים שהכרתי מהצבא. ובנוסף שהרמתי תינוק והוא השתין עלי פעמיים. והצבע של השתן היה מודגש בצבע צהוב כהה. מה זה אומר?

שלום

למה לכעוס? קצת סבלנות... חלומך מבולגן מאוד, ונראה כי חסכת בפירוט, וציינת רק נקודות בחלום. אבקש תיאור מפורט יותר של החלום, בנוסף נא לציין גיל, ואירועים משמעותיים בחייך בתקופה האחרונה, תחושות בחלום וכו'.

termi1

New member
קצת לא טבעי

אז ככה , בן 18. בימים האחרונים חוזרים רגשות צער וכאב מאהבה נכזבת שהתחילה בערך לפני שנה ..תמונת המצב לגבי היחסים עוד לא ברורה משני הצדדים, הרצונות האמיתיים לא מוצהרים..כנראה כתוצאה מזה שהייתה אצלי ביום שלפני החלום..אני לא יודע איך זה קשור לזה ,אבל יש לי הרגשה שהקשר ישיר. הכל מקרה, אני זוכר שחלמתי על ציפורים יפות ..אולי ניסיתי לתפוס אחת וכשניסיתי היא בעצם נעלמה לי באורח פלא מהידיים..הציפורים היו לבנות , ארוכות שלאורך כל הכנפיים, הקצוות שלהם שחורות.. כשקמתי בבוקר משום מה עברה לי מילה אחת במוח: עגור. אני לא מומחה גדול לציפורים ואני לא יודע בשליף איך נראה עגור..לא יודע בכלל, בבדיקה קצרה שערכתי באינטרנט, הופתעתי מאוד לראות שחלק גדול מהעגורים נראה בדיוקקק איך שתואר בחלום, זאת הציפור שחלמתי עליה..וזה החלק המוזר, שחלמתי עליה בלי להכיר אותה בכלל.. תודה מראש !

למעלה