נפרדת מכן בכאב

מל100

New member
נפרדת מכן בכאב../images/Emo7.gif

אתמול, שבוע 8 ו- 3 ימים הייתי במעקב השני אחרי שלפני שבועיים נצפה דופק והכל היה תקין כולל מידות וגיל ההריון, ולצערי הרב מאוד לא נצפה דופק וגם הגודל היה קטן בשבוע. אני לא יודעת מאיפה אמצא את הכוחות להתחיל הכל מהתחלה מקווה להיפגש שוב בקרוב

יובלבלת

New member
מתוקה ../images/Emo7.gif ../images/Emo201.gif כמה כואב

אני יודעת ששום מילה לא ממש תנחם אותך, אבל אני מבטיחה לך שאת חוזרת אלינו ובקרוב מאוד! תשתחררי מהכאב וב"ה בקרוב מאוד מאוד את שוב איתנו, והפעם ל-40 שבועות.

מל יקרה-חיזרי אלינו במהרה! ../images/Emo201.gif

כואב לקרוא את מה שאת מספרת, את מה שאת עוברת. את תמצאי את הכוחות לעבור את זה שוב כי הכל יהיה שווה את זה.... תתאבלי ותתחזקי ושובי למאבק. תאמיני בעצמך, ובגוף שלך שיודע מה לעשות!!! מחכים לך בהצלחה

נונה 24

New member
מל היקרה, עברתי את מה שאת עוברת

לפני 3 שבועות, הייתי בשבוע 11 ולא היה דופק. העובר התאים לשבוע 8+5 . עשיתי הפלה, ועכשיו משסנים מותניים ומתפללים לטוב. הגוף יודע לברור את מה שלא טוב. והטבע יודע לעשות עבודה טובה.ואם העובר לא טוב, אז עדיף שזה יקרה בשלבים האלה ולא מאוחר יותר. אני בהתחלה לא הפסקתי לבכות. אני מאד מאד מבינה אותך. תאזרי כוחות ותמשיכי הלאה. אני כבר קבעתי תור לטיפול חדש. יש לך מוקפאים?? נשיקות וחיבוקים. ממליצה לך לצאת קצת לחופש, איזה סופ"ש בצימר, או אפילו סתם לשבת מול הים כמה שעות. זה מה שאני עשיתי, זה קצת מאפס, והמון מרגיע.

מל100

New member
תודה לכולן על העידוד

בנתיים זה מאוד קשה קשה לי גם לחכות לביצוע הפרוצדורה וקשה לי לחשוב על התחלה של כל הלחץ הזה שוב נראה כבר מה יהיה נקווה לטוב

בולה101

New member
עצוב לשמוע../images/Emo24.gif

מקווה שתחזרי לכאן במהרה לתשעה חודשים אמן

אין מילים שיכולות לתאר

את מה שאת מרגישה עכשיו. אני כל כך מצטערת בשבילך... אבל אל תוותרי, תתאוששי ותאספי את עצמך ותחזרי אלינו במהרה - אמן!!

עינת 78

New member
../images/Emo201.gif עצוב לשמוע

אף מילה לא מנחמת כולנו יודעות כמה קשה להשיג את ההריון אבל אין מה לעשות צריך להמשיך הלאה מקווה שתחזרי אלינו מהר

R a c h e

New member
מצטערת לשמוע ומצפה לשובך לכאן

מאחלת שזה יקרה מהר וקל

למעלה