נעמ"ת - התבלבלתי לגמרי

נעמ"ת - התבלבלתי לגמרי

בנות, מישהי אולי יכולה לעשות לי סדר? יש את ערכת ההרשמה שיש באתר נעמת ויש רישום כלשהו באתר התמ"ת.
בהנחה שאין לי שום סיכוי לקבל סבסוד כלשהו ולכן אני תוהה אם אני בכל זאת צריכה למלא משהו באתר התמ"ת או לא?
---חוץ מזה, אני אמורה ללכת עם ערכת הטפסים לגן עצמו ולהשאיר אותה שם או מה?----
ומה בכלל הסיכויים שלי להתקבל אם עבדתי במשרה חלקית +חלטורות כפרילנסרית ועכשיו בחל"ת שאחרי חל"ד. האם אני בכלל "אם עובדת" בהגדרה?
הטופסולוגיה ממש מבלבלת ואני מודה שאין לי מוטיבציה רבה ללמוד אותה. אשמח אם מישהי שנמצאת בתהליך תוכל קצת לספר..
תודה רבה

zivooshf

New member
קצת סדר

אם את לא רוצה לנסות לקבל דרגה את לא צריכה למלא את הטופס באתר התמ"ת. אבל אם יש לך כוח לקצת טופסולוגיה וסיכוי לקבל הנחה אז תנסי. בכל מקרה, זה נפרד מערכת ההרשמה של הגן.

אני ממליצה את ערכת הטפסים לתת למזכירה ולראות שהיא עושה עם זה משהו. סתם להשאיר את זה שם זה מתכון לאיבוד הטפסים והרבה כאב ראש.

אין קשר בין סטטוס העבודה שלך לקבלה. מקבלים את כולם (אם הם יכולים לשלם ויש מקום). כל מה שתיארת רלוונטי להחלטה האם תקבלי דרגת זכאות ואיזו.

אני ממליצה כן להתעסק עם הטפסים של הדרגה. גם הנחה של 500 ש"ח זו הנחה.

יש לך מושג איזה הנכסה צריך בשביל הנחה מינימלי

שאני אדע אם שווה לחפור באתר הזה (זה ממש נראה כאילו הם לא רוצים שתירשמי)

zivooshf

New member
זה הולך לפי הכנסה לנפש

הנה סימולטור. תמלאי בו את הפרטים והוא ייתן לך הערכה די מדויקת על הדרגה שמגיעה לך

Pkunk

New member
לא מדויק

אני מנסה להירשם לויצו אז נברתי בכל הטפסים והאתרים...

כולם חייבים למלא את הטופסולוגיה של התמ"ת - גם מי שלא זכאים ו/או לא רוצים דרגת הנחה. יכול להיות שלא היה כך בעבר וזו הנחיה חדשה.

אבל אין צורך למלא אותם לפני שמתקבלים למעון.

קודם כל ממלאים את הטפסים של ויצו/נעמת. כולם מתקבלים למעון, בתנאי שיש בו מקום.
אם אין מספיק מקומות, אז מתנהלת ועדת קבלה.
לועדת הקבלה יש נוהל מסודר של תיעדוף. בגדול זה ילדים ממשיכים משנה שעברה, ילדים בסיכון שהרווחה הפנתה, ואז ילדים לנשים עובדות - ככל שהאם עובדת יותר שעות בשבוע, התעדוף גבוה יותר. בשלב זה אין משמעות לרמת השכר, לפחות לפי הנוהל הרשמי...
ההרשמה מסתיימת אאל"ט ב-21 במאי, ואז מתכנסות ועדות הקבלה ואמורות להוציא תוך שבועיים תשובות.
מי שהתקבל ממשיך לטפסים של התמ"ת לקביעת דרגת זכאות להנחה.

לוטוס - תתקשרי למעון שאליו את מנסה להירשם. בויצו התקשרתי וקבעו איתי להגיע. הן מזמינות קבוצות של הורים להכיר את הגן ולקבל/להגיש את הטפסים. אני מניחה שבנעמת זה אותו דבר. כלומר, לדעתי את יכולה פשוט להגיע ולמסור את הטפסים, אבל כדאי לקבוע גם סיור במקום באותה הזדמנות...

כן הבנתי שאני גם צריכה את כל הטפסים האלה של

התמת, למרות שאני לא זכאית לכלום על פי מה שבדקתי. מישהו מצא אותם באתר? כי למרות שכל שנייה הם אומרים כמה זה עדיף למלא את הרישום באינטרנט לא מצאתי טפסי הרשמה מסודרים... בכל מקרה תודה בנות.. ממש מתסכל המצב הזה. עושה רושם שפשוט כל הגנים כבר שמורים להורים שהמנהלת כבר מכירה ושזה סרט להתקבל בכל מקרה. עצוב

Pkunk

New member
ההרשמה אונליין עוד לא נגישה

כנראה כי עוד מוקדם, קודם צריך להירשם במעון ולהתקבל...

אבל כאן יש את כל הטפסים, אם את רוצה להתכונן מראש, או למלא ולשלוח בדואר.

עם זאת הם ממליצים בחום להירשם אונליין, ככה גם את יודעת בוודאות שזה התקבל, זמן הטיפול מתקצר ואת גם יכולה לבדוק את הסטטוס לבד.

בקיצור חכי קצת עם הטפסים של התמת.

קודם תירשמי למעון. אל תתייאשי מהמנהלת - גם אם את בעדיפות אחרונה, את לא לבד במצב הזה, ותמיד יש סיכוי. לא כוווווווולם הורים יחידניים

בהצלחה

NURIT64

New member
אם נתתי את הטפסים למנהלת המעון

יש גם סיכוי שהיא תאבד את הטפסים ? ולגבי הגשת הטפסים לתמת רשום במפורש באתר התמת שחובה להגיש את ערכת ההרשמה גם לתמת אפילו אם לא רוצים לקבל הנחה .

מ י כ ל10

New member
מתחילים בפגישה עם מנהלת המעון

היא תגיד לך אם יש בכלל מקום.
אם כן, היא תרשום אותך אצלה, תיתן לך טפסים למלא וכו'.
רק אח"כ אפשר להתקדם לקבלת דרגה (הנחה)

אבל אם אין מקום - ז"א יש יותר ביקוש מהיצע

צריכה להתכנס ועדת קבלה, לא? כלומר מנהלת שאומרת אין מקום לפני תום ההרשמה = הודאה שהיא מקבלת שלא לפי הנהלים? לצערי זה כנראה המצב, כי מכירה מישהי שנאמר לה כבר עכשיו שאין מקום...

מ י כ ל10

New member
אולי היא לא תגיד "אין מקום" אלא תבהיר שיש לה

מקום ל-21 ילדים נניח, וכבר רשומים ברשימה שלה 30. כלומר, אם את רוצה את מוזמנת להירשם (למה לא?), אבל קחי בחשבון שכנראה לא תיכנסו. אני מניחה שהמנהלת שואלת משהו על המצב המשפחתי והכלכלי כדי להעריך את הסיכויים.

זהו... שלו הכל היה לפי הנהלים

הסיכוי שלי כנרשמת ה-100 היה נבחן רק אחרי תום תקופת ההרשמה, ובמצב הנוכחי באמת הרשימה סגורה, ועושים טובה שמסתכלים על הורים חדשים.

אממ

קודם תלכי לגן תבררי איך הוא והאם יש מקום
תרשמי וקחי טפסים שאותם את יכולה לשלוח בדואר או להביא לגן והם ישלחו אם הם עושים את זה (אצלנו כן)
מוקד מעונות של התמת *2969 תוכלי לברר איתם לגבי הסטטוס והדרגה.
וכן באתר http://www.moital.gov.il/NR/exeres/30F5191B-FD36-4A0C-B9AB-49D415CEBB62.htm
סימולטור לחישוב הדרגה

למעלה