נסיעה לאילת מירושלים

מצב
הנושא נעול.

nirota

New member
נסיעה לאילת מירושלים

נסיעה לאילת מירושלים
האם הרב קו חופשי שנתי לסטודנטים נותן לי הנחה גם לנסיעה בקווי אילת? באתר שלהם כתוב:
"לפירוט הנסיעות בקווי אילת:

*כרטיס מוזל יתקבל רק בהצגת תעודה מתאימה בפני הנהג עם העלייה לאוטובוס. לפרטים נוספים

תעודת "תלמיד אגד" הינה תעודה שהונפקה ע"י אגד בלבד.
הנחת סטודנט -בהצגת רב-קו בפרופיל סטודנט (33% או 50%) ותעודת תושב מתאימה. לפרטים נוספים
חייל/ת בהנחה: בצמוד לתעודת חוגר, במדים בלבד ובכיוון אחד בלבד."

מה הכוונה תעודת תושב מתאימה? אני צריך להיות תושב אילת בשביל לקבל את ההנחה?

*ככה סתם זה נראה דיי ברור שההנחה היא רק לתושבי אילת, אבל מה שמבלבל אותי זה שכשאני רוצה בא להזמין את הכרטיס יש תיבה לסימון "סוג נוסע" ושם יש לי אופציה לסמן "סטודנט מורחב 50%" ואני רואה במחיר שאני מקבל הנחה. אני חושש שבעת העלייה לאוטבוס יבקשו ממני גם כרטיס תושב ובגלל שאין לי אני אצטרך לקנות כרטיס חדש.

אין הנחה בקווי הערבה לאילת

נסיעה לאילת מירושלים
האם הרב קו חופשי שנתי לסטודנטים נותן לי הנחה גם לנסיעה בקווי אילת? באתר שלהם כתוב:
"לפירוט הנסיעות בקווי אילת:

*כרטיס מוזל יתקבל רק בהצגת תעודה מתאימה בפני הנהג עם העלייה לאוטובוס. לפרטים נוספים

תעודת "תלמיד אגד" הינה תעודה שהונפקה ע"י אגד בלבד.
הנחת סטודנט -בהצגת רב-קו בפרופיל סטודנט (33% או 50%) ותעודת תושב מתאימה. לפרטים נוספים
חייל/ת בהנחה: בצמוד לתעודת חוגר, במדים בלבד ובכיוון אחד בלבד."

מה הכוונה תעודת תושב מתאימה? אני צריך להיות תושב אילת בשביל לקבל את ההנחה?

*ככה סתם זה נראה דיי ברור שההנחה היא רק לתושבי אילת, אבל מה שמבלבל אותי זה שכשאני רוצה בא להזמין את הכרטיס יש תיבה לסימון "סוג נוסע" ושם יש לי אופציה לסמן "סטודנט מורחב 50%" ואני רואה במחיר שאני מקבל הנחה. אני חושש שבעת העלייה לאוטבוס יבקשו ממני גם כרטיס תושב ובגלל שאין לי אני אצטרך לקנות כרטיס חדש.
אין הנחה בקווי הערבה לאילת
אלא אם כן אתה סטודנט תושב אילת והאיזור

מצב
הנושא נעול.
למעלה