נסיה....

נסיה 5

New member
נסיה....

את בעונש מהשמיים!!! הולכת להטביע את עצמי באמבטיה חמימה וטובה שתוציא את הג'יפה..... >נסיה, עוד תשוב לעצמה...< כל הפנויים והפנויות אומר לכם רק קור רוח, קור רוח, קור רוח!!!! לא להפסיק להאמין בחיובי בכל מצב וזמן.

Megie

New member
נסיה

את חיה בסרט.. וכדאי שתצאי ממנו ומהר!!!
שום עונש ושום נעליים
פשוט מחפשים לך שם את המובחר ביותר...קצת סבלנות, זה לוקח זמן

yonix88

New member
יותר מזה

זה כתוב בשם שלך - נס יה - זה הנס מלמעלה, מההשגחה הפרטית, שסירים נוטים למצוא את המכסים שלהם.

נסיה 5

New member
זה הכינוי שלי בתפוז.

אבל לך תשאל את אריאלה ממפעל הפיס יש לי עסק פרטי איתה

yonix88

New member
אני חושב שזה עדיין סמלי :)

אז כמו שאמר חזיר חכם מאוד, עלייך לשים את אחורייך בעבר! זה באמת ככה, אבל באמת. כשיודעים באופן אמיתי שמה שצריך לקרות יקרה, יש השגחה פרטית (קארמה, מזל, אלוהים, וואטאבר), אז אפשר באמת להרפות. וכשמרפים זה קורה [נראה לי, אין לי מושג!!!]. תתחילי להפסיק לחפש, ואז תוכלי להתחיל למצוא, לא? וכמו שאמר מר פו הדב החכם למרות שמוחו הקטנטן מורכב אך ורק מנסורת "מותר לפעמים לא לעשות כלום ולנשנש משהו קטן''. חשוב לפרגן לעצמנו בקצת דבש, אהא?

yonix88

New member
ואגב לגבי הכינוי

הייתי מכניס 'כ' בין ה'י' ל'ה'. נראה לי מתאים.

נסיה 5

New member

מגוש בדיוק באת לי בזמן... ההודעה שלך אתמול וגם היום...
אני הולכת לשנן את זה לעצמי כל הזמן את המשפטים האלה... מחפשים לי את המובחר ושולחים אלי את הזיווג האמיתי שכתוב לי מהשמיים ועלי להתאזר בסבלנות ובתקווה חיובית כל הזמן... המון תודה לך

Megie

New member

מתוקה שלי, בשביל זה אני פה
תיהי חיובית כל הזמן..ואל תגידי שיהיה טוב-תגידי לעצמך "עכשיו טוב, ויהיה עוד יותר.."

בדקתי, שם זו אראלה ממפעל הפיס
טוב בפעם הבאה שאיזו מישהי בשם אראלה ממפעל הפיס תתקשר לא אסנן אותה
עכשיו עם הצחוק הזה תזכרי החיים יכולים להיות מצחיקים או עצובים, גרועים או מעולים. (כמעט) הכל תלוי בנו.

למעלה