ניקוי פילטר K&N

Travian

New member
ניקוי פילטר K&N

מי משווק את הפילטרים האלה בארץ? אני צריך לקנות חומר לניקוי וחידוש. מישהו יודע כמה עולה סט כזה בארץ?

tomergg

New member
בני בייקר ואביזריון

למיטב ידיעתי אמור לעלות בסביבות ה- 100 ש"ח. אני יודע שיש בעיה להזמין ערכה כזאת מחו"ל.

Travian

New member
מה הבעיה?

ראיתי הרבה מוכרים שמוכנים לשלוח לארץ

tomergg

New member
המוכר שקניתי ממנו את הפילטר לא היה מוכן

יכול להיות שיש כאלה שכן, בכל מקרה, זה בעייתי קצת.

CBash

New member
יכול להיות בגלל שבחלק מהערכות

יש נוזל תחת לחץ (ספריי) בערכה שברשותי יש שני נוזלים בבקבוק, והיא עלתה כ-120 ש"ח אצל בייקר, עד כמה שזכור לי.

tomergg

New member
בדקתי, אכן המחיר אצל בייקר הוא 120 ש"ח

אם נזמין מאיביי זה יעלה 70-80 ש"ח. אני כבר לא כ"כ בטוח שכדאי להזמין. מה שאני כן בטוח בו זה שבאביזריון יודעים לדפוק מחירים.

bulb

New member
הוסף עלות משלוח, מסים ועמלות ואתה מגיע

בקלות לסכום דומה.

YAYA15

New member
כן כן

איזה מס איזה עמלות
במקרה הכי גרוע הכל כולל הכל יעלה לך 30$

tomergg

New member
אין מיסים על חבילה בכזה סכום

Travian, אם אתה רוצה להזמין 2 ולהתחלק במשלוח, דבר איתי.

bulb

New member
ה-11$ כולל משלוח? אז תזמין גם לי.

לידיעתך, עסקים רבים סומכים על מחיר המשלוח הגבוה (שלא לומר "מופקע") לאחר שמשכו את הקונה עם מחיר מוצר נמוך. כבר נתקלתי במוכרים שביקשו סכום של 40$ משלוח על חבילה שעלות משלוח כ-10$ במקרה הגרוע. במקרה כזה אתה עובר את רף ה-50$, הוסף תרומה למדינה של 50% ומפה לשם אתה מגיע לסכום מכובד.

tomergg

New member
המחיר הסופי הוא כמו שרשם YAYA

סה"כ $31. ניתן להוזיל עלויות אם מזמינים שניים. שלושה כבר לא כדאי כי אז צריך לשלם מכס. אני יכול לבדוק שוב עם הבחור שקניתי ממנו את הפילטר, הוא לקח לי $12 על משלוח לארץ

tomergg

New member
נכון, זה יוצא 180 ש"ח לזוג. בדיוק חצי מחיר.

כמו שאמרתי, תקנה איפה שבא לך.

bulb

New member
אל תדאג לי. אבל אני דואג ליכולת החישוב שלך.

YAYA15

New member
בקיצור

מי שמעונין להזמין קיט ניקוי לפילטרים של K&N ו/או פילטרים שיצור איתי קשר במסרים. עלות הפילטרים היא כ-45$ ומשלוח שלהם לארץ עומד על משהו כמו 25$. ערכת ניקוי עולה כ-12$ ומשלוח לארץ, כמו שכתבתי יעלה עוד 10-15$ להערכתי אני קונה פילטרים וערכות ניקוי מחנות מהימנה בחו"ל אולי אני אצליח להוריד $ או $$

למעלה