ניסיתי בעבר לברר כאן לגבי ציפויים-מנסה להבין

KmoRakefet

New member
ניסיתי בעבר לברר כאן לגבי ציפויים-מנסה להבין

ושוב לפני מספר ימים...אם זה לא סוד מדינה
אני לא כ"כ מבינה למה אני לא מצליחה לקבל תשובה סופית לעניין (כן-כן אני יודעת שפסח ושיש חיים מעבר לפורום גם לי...אבל הרי אשאל שוב
). אז מה בסוף ? כי הומלץ כאן על כל-כך הרבה דברים (ואין שום דבר במאמרים) ...האם ROYAL COAT זהה באפקט ובהתאמה שלו ל-GLASS FINISH ? ומה לגבי הדימנשיונל מגי'ק שהומלץ עליו כאן בזמנו ? תודה וחג שמח

efyk

New member
אני יכולה לענות לך רק מניסיוני...

אני לא משתמשת בכל הדברים שהזכרת כאן אלא בחומר שהומלץ לי בחום ע"י משה ברוק (כן, מהחנות בתל אביב). זה חומר שנקרא Triple thich של חברת Decoart . זה חומר נהדר, נותן ציפוי כמו אמייל קר ללא כל תופעות ההתכווצויות של האמייל הקר. קל מאוד לשימוש, איננו מצהיב וניתן לשטיפה במים. יש לי כבר כמה וכמה דברים שמצופים בחומר הזה (אני משתמשת בו כבר מספר חודשים וגם על תכשיטים, לא רק על חמסות וכאלה...) ועד עתה הכל נראה מצויין . בקבוקון של 59 מל עלה לי כעשרה שקלים. ראיתי שישנה אפשרות לקנות את החומר הזה גם בכמויות גדולות יותר. כמו שאמרתי, אפשר להשיגו אצל ברוק וגם באקוורל ראיתי שיש ובאומנות לכל ברעננה. אני משערת שישנם עוד מקומות בהם ניתן להשיג את החומר הזה. עזרתי במשו?? מקווה...

efyk

New member
סליחה, השם הוא Triple Thick ולא כפי שכתבתי

ועל הבקבוק כתוב כך: brilliant brush-on gloss glaze diamond, non- yellowing clear finish

החומר הזה זול ונראה טוב-א ב ל

ענת2 ציינה לא מזמן שעל חרוזים, במשך הזמן הוא ניהיה דביק מלוכלך ואיכסי. אז שימי לב. אני מסכימה עם ענת, בדקתי וגם אצלי זה קרה

efyk

New member
הילה, אצלי כבר מספר חודשים שהחומר הזה מרוח

גם על חמסות וגם על חרוזים. לא הצהיב, לא נהיה דביק ולא כלום...ואני עונדת מחרוזות , צמידים וטבעות כל הזמן. לפעמים מתרחשת ריאקציה של החומרים עם המגע עם הגוף (זיעה אולי) אבל זה לא קרה לי עם החרוזים שציפיתי בחומר הזה. אין לי מושג מה קרה אצלך... אני דווקא מאוד מרוצה ממנו. דווקא מה שציינת, קרה אצלי לחרוזים שהיו מצופים עם אמייל קר.. כמובן שמיד מצאו את דרכם לפח..ומאז אני לא מתקרבת לאמייל הקר... אני יכולה לספר לך שחברה שרכשה ממני תיליון שהיה מצופה בלכה המקורית של הפימו, והיא ענדה אותו כשהלכה לריקודי עם, הצהיב כולו, כנראה בגלל הריאקציה עם הזיעה. לי מעולם לא קרה דבר כזה ויש לי עבודות מצופות בלכה של הפימו , עוד מלפני כ 30 שנה... אז מסתבר שהניסיון כנראה שונה מאחת לשניה.. אחרת אין לי הסבר לזה...

veredtrumer

New member
הילה יש צדק בדברייך. גם לי יש את החומר ועשיתי

נסיון. הכנתי לבתי שני קישוטי תיק זהים (רק שונים בצבעים) ומרחתי על אחד מהם לכה של פימו ועל השני את הTriple Thick זה היה בספטמבר ועכשיו אפשר לראות שזה עם ה Triple Thick איבד מהברק שלו. הוא כאילו השתפשף. מה שנכון זה שמדובר בתיק בי"ס שעובר התעללות קשה כל יום. מצד שני זה מבחן מחמיר יותר ממכון התקנים.

למעלה