נטויז'ן - גם עלי הצליחו לעבוד

tulchi

New member
נטויז'ן - גם עלי הצליחו לעבוד ../images/Emo7.gif

בסוף חודש דצמבר עשיתי סקר שוק בנוגע לספקיות אינטרנט והחלטתי להתחבר לנטויז'ן. למי שזוכר, נציג נטויז'ן ניג'ס לי 3 פעמים באותו יום וכל הזמן הוריד את התעריף לחבילת הגלישה (2.5 מגה) עד שהצעתו הגיעה ל-33.75 ש"ח לחודש עם התחייבות לחצי שנה בלבד. הובטח לי,על ידי אותו נציג, שהמחיר ישאר בתוקף לחצי שנה נוספת ללא התחייבות. בחודש ינואר החיוב היה תקין. בחודש פברואר לא קיבלתי פירוט אשראי אבל לא חשדתי בכלום. היום קיבלתי פירוט חיובים לפרואר-מרץ וראיתי שנטויז'ן חייבו אותי ב-45 ש"ח על כל חודש. כמובן שהתקשרתי לשירות הלקוחות ושם נאמר לי שהמבצע אליו הצטרפתי הוא 45 ש"ח לחודש לשנה כאשר החודשיים האחרונים של ההתחייבות יהיו בחינם. אני לא מתכוונת להלאות אתכם בשיחות שעשיתי עם חברת נטויז'ן במשך היום אבל מסתבר שגם אני נפלתי בפח של נציג כלשהו שעיוות את תמאי ההצטרפות (והשימוש במילה "עיוות" הוא עדין, אפשר לומר שהבחור שיקר לי והטעה אותי), מיהר לקבל את פרטי האשראי שלי וללכת הביתה. לנציג נטויז'ן הרשמי שמבקר פה בפורום, אני לא יודעת אם זה יזיז לך או לממונים עליך אבל חשוב לי לומר שאחרי תקופת ההתחייבות שלי אתנתק מנטויז'ן (בעוד חודשיים ו-19 ימים בדיוק). בנוסף, אמליץ לכל בני משפחתי (מצד אבא אנחנו פרסים ועל כן מדובר על במאה אנשים בערך), חבריי לעבודה, ללימודים, לשכניי ולכל שאר מכריי לא להתחבר אליכם בשום פנים ואופן וכמובן שאטרח גם להסביר מדוע. כמובן שבכל פעם שתצוץ שאלה על נטויז'ן בפורום הזה או בפורומים אחרים אספר את הסיפור ואמליץ לא להתחבר אליכם.

Aדי

New member
שימי לב ../images/Emo18.gif

אני מקווה לטובתך שיש לך אסמכתא לתום ההתחייבות. אני בתום ההתחייבות שלי התקשרתי אליהם בשביל לבקש הצעת מחיר מול הצעה מקבילה מספקית אחרת, ואז דווח לי שאני בהתחייבות לעוד יותר מחצי שנה מאותו יום שההתחייבות שלי הייתה אמורה להסתיים. חד משמעית היא הייתה אמורה להסתיים, שמתי לי תזכיר ביומן בהמלצת קשרי הלקוחות שלהם (מישהי בשם "גלית") כשחידשתי פעם קודמת חבילה, כשביקשתי הוכחה לכך שהתחייבתי כמו שהם אומרים אז לא היה להם איך להוכיח (מן הסתם....), אחרי שממש כעסתי עליהם, הם ברוב חוצפתם שלחו לי בפקס מכתב שהם אלתרו באותו רגע שבו רק פרטי החבילה ולמעלה במכתב השם שלי. אחרי שהתפרצתי עליהם הם הורידו עוד יותר את המחיר של החבילה (אני בכלל כבר רציתי לבטל את המנוי, ולא עניין אותי שיהיה גם בחינם), אבל לא הסכימו לבטל את ההתחייבות המפוברקת. בעקבות זאת שלא היה לי זמן להלחם איתם אמרתי להם שנפגש כשתגמר ההתחייבות המפוברקת וטרקתי את הטלפון. יומיים לפני תום ה"התחייבות" הזאת התקשרתי אליהם וביטלתי את המנוי, הבהרתי להם שאני לא יורד מהטלפון עד שאני מקבל פקס אישור שהמנוי מבוטל וציינתי בפניהם שהשיחה מוקלטת (ואכן הקלטתי), קיבלתי באופן מיידי פקס.

למעלה