נו אפשר לעשות סיכום

darkest

New member
נו אפשר לעשות סיכום

כדאי לנו הישראלים למצוא משחק חלופי... הסיפור שלנו כאן כמעט גמור מוטב לתת לערבים להילחם בינם לבין עצמם הם הרבה יותר מאיתנו כשחושבים על זה...ובסופו של יום זה משחק של מספרים ובנימה זו..- יש לכם מושג מתי יוצא המשחק החדש של דולב ואמבר?

yogev678

New member
בעע רק התחברת

אפשר להחזיר את האדמה והכח וכן הכעיה באמת היא שהם יותר מאיתנו..לכן צריך להפעיל את השכל ניסה... מישהו ראה פעם הישרדות ? survivers ? אז אנחנו כבר יודעים מה לעשות..לשחק בהם להגיד להם שת"פ וכאלה..

darkest

New member
חחח מה הקשר לאדמה

כל ישראלי שיסתכל בראדר מעל מיקום 400 יראה רק ערבים כמעט, חלקם עם מספרים עוקבים הם לא נלחמים זה בזה, רק בנו אני לא רואה סיכוי בעיקר שכל יום שחקן טוב ישראלי פורש:) בחייאת ,אין כמעט ישראלים במשחק

yogev678

New member
יש לי 6 בראדארים לא כולל אני.

ולפני שעליתי בכח היו לי 8 בא נשחזר את נס חנוכה ! D:

לירזבנ32

New member
אופטימית כרגיל:)

הייתי רוצה לשחק במשחק שלהם אבל הם ימחקו לי תמשתמש אצלם

Bleys1

New member
המממ

מתוכנן לעוד הרבה זמן, משחק כזה לוקח זמן לבנות, אבל את הרעיונות כבר העלנו, ועכשיו אנחנו מתחילים בשלבי בניה, פעם ראשונה שאני בונה אתר בכזה גודל ככה שאני לא יודע כמה זמן זה יקח, זה יכול לקחת שנתיים וזה יכול לקחת כמה חודשים, אין לי מושג... אגב לקחנו כמה רעיונות מההצעות שלך לערן שכתבת כאן פעם, למשל דרגות קצונה

darkest

New member
אם צריך עצות בהמשך אשמח לתת

יש מצב בהחלט שהמשחק שלכם יהיה בנוי הרבה יותר טוב מהמשחק כאן

Bleys1

New member
המשחק שלנו יהיה בנוי

בצורה כלכך גאונית שאפילו ערן ישחק בו
ואז כשהוא ישלח לנו מייל על משהו בתקיפה אז נגיד לו: "אין שום תקלה, ניתן להציעה כמה הצעות באום על אותו בן אדם
"

GM Alon

New member
יותר טוב

נפתח מלא כפולות ונתקוף אותו ואז כשהוא ישלח אימייל נגיד לו: אין אינדיקציה לרמאות המשך משחק מהנה

למעלה