נהיה פה יבש
=(

יניב160

New member
נהיה פה יבש ../images/Emo10.gif=(../images/Emo7.gif

הפרום נהיה יבש לאלה זה מתחיל לעצבן מה נהיה איתעם חברה תכתבו משהו אפילו סתם שטוית הפורום מת תחיו אותו קצת בכל זאת זה הפורום של הזמר המוכשר וטוב ביותר בארץ(לפי דעתי אפילו בעולם) אז ילה תתעוררו . אני מתעצבן בחודש אדר וזה לא טוב כי "משנכנס אדר מרבים בשימחה" אז יאלה תשמחו אותי ואת כל חברי הפורום ואת כל מעריצי עמיר בניון. תודה!!!

leka27

New member
הנה משו...

כאן. וד"א, אין עניין לכתוב סתם שטויות, אתה מוזמן ליזום ולכתוב דברים אחרים. חבל שאתה תולה את השמחה שלךבפורום ובאנשים אחרים בכלל, יש הרבה דברים משמחים אחרים בחיים...

יניב160

New member
תיקון טעות.

כשכתבתי שטויות התכוונתי, שאפשר לכתוב פה אפילו דברים שלא קשורים לעמיר כמו פרשת שבוע, איזה חידוש, מאמר יפה או סתם בדיחות, כמובן שהכי חשוב שידברו על עמיר בפורום , אבל בשביל שיהיה שוב מעניין לבוא לפרום (כמו פעם) צריך להחזיר את האנשים, אני לא באמת כועס כי הכעס זה המידה הכי רעה באדם, זה היה רק כדי שאנשים יתעוררו. אל תדאגו לי אני ברוך ה' שמח, ועוד יותר שמח על השיר החדש של עמיר ושל יהודה מסס שיר מדהים,שאין כמותו. החיים שלי ברוך ה' שמחים ביותר. אז יאלה חברה תתעוררו . זה אתה כמה הישתנית מאיפה באת לכאן , ולאן לבסוף נשארת לבד בין ...

amirfreak

New member
עמיר הוציא עוד סינגל- "מלך מלכי המלכים"!

סתם רציתי להדליק פה אנשים, בכל זאת צריך קצת תסיסה בפורום-ואני מסכים עם יניב המגניב! חחחחחחח....

למעלה