נדחפת- מודה
...עזרה..פליז

ו י קה

New member
נדחפת- מודה../images/Emo13.gif...עזרה..פליז../images/Emo53.gif

שלום לכולם- איזה כייף היה לי לגלות שנפתח פורום לתחומים האלה! מזל טוב והמון המון הצלחה. אני חוטאת בשעות הפנאי בעיצוב כרטיסים, בעיקר מדברים פשוטים שבנמצא..כל כך מתאפקת לא להשאב לגמרי לכל העולם הזה...והאיפוק בקושי רב..אז אני חוטאת מדי פעם...גם ככה אני מתחזקת את נושא החימר הפולימרי שהוא לא זול.. ובמסגרת ה"צימצומים" הללו רציתי להתייעץ איתכן.. יש לי ניטים שברב עוונותי קניתי, בכמה גדלים וצבעים...העניין הוא שחשבתי שאני אוכל "לחסוך" בנושא של ה"מקבע" שלהם או איך שלא קוראים לו...(תיסלחו לי..הא?1
) אז האם יש דרך למתחילים מתאפקים לקבע ניטים בלי ציוד עזר? או עם כלי עבודה שנמצאים בבית?? (ניסיתי סתם ללחוץ 2 אחד מול השני וזה לא ממש עזר..
) ובמידה ולא...מה המקבע ניטים המומלץ-במסגרת מינ' השקעה מקס' תוצאה? ועוד שאלה אחרונה להפעם..בחבילות שקניתי יש ניטים מסוג אחד (הצד ה"חיצוני"..לא חסר איזשהו חלק קטן יותר למאחורה? או שאני ממש ממש לא מעודכנת?) מתנצלת על שאלות הבורות
תודה מראש, ויקה

urbanika

New member
ברוכה הבאה!

אני מבינה את הרצון שלך שלא להתמכר לתחום, העצה היחידה שאני יכולה לתת לך - הפורום הזה גורם להתמכרות קשה, במיוחד אם יש לך חולשה לתחום, אז תזהרי :) בנוגע למקבע ניטים - יש אפשרות להשתמש במרצע, הכלי שאיתו מנקבים חורים בחגורות עור. לפעמים זה עלול טיפה "פוצע" את הניט, אבל יש כאלו שמתמשות בזה. ישנו מקבע ניטים פשוט ביותר שעולה בערך 18 ש"ח וניתן לקנות אותו באתרים הישראלים ואולי גם בחנויות. הבעיה היא שהוא מתאים לגודל אחד בלבד. אם זכרוני אינו מטעה אותי, באתר albomy יש מכשיר זול עם שני ראשים מתחלפים, זאת אומרת שהוא מתאים לשני גדלים של ניטים.

urbanika

New member
ועוד דבר

לפעמים הניטים נמכרים עם חלק נוסף שנועד להרכיבו מאחורי הניט, ולפעמים מוכרים ללא. לטעמי החלק האחורי הזה מוסיף מאוד, משדרג את הצד האחורי. אבל אפשר פשוט להדביק משהו בצד האחורי של הניט, ואז אין צורך בחלק הזה.

יוווווווווווו שפשפתי טוב טוב את העיניים,

נכנסתי לאתר המדהים כדי לראות שאני לא טועה ולא אני לא טועה, ויקוש מה שלומך מותק ? שמחה לראות אותך פה טוב לפני שיצעקו עליי שפה זה לא חברתי, אני שולחת לך מסר נשיקות וזו אני יפצוק

idanasi

New member
בניטים שאין להם "צד אחורי"...

אני פשוט דופק עליהם עם פטיש מאחורה... מקווה שזה עוזר :)

עלמה7

New member
הכלי הזול ביותר

הוא זה שכבר הזכירו באוזניך - 18 ש"ח באלבום ארט, לשני מוטות מתכת קטנים, שצריך לדפוק עליהם בפטיש - מרעיש, וגם מתאים רק לגודל אחד. אני משתמשת במרצע, שגם אותו הזכירה urbanika, והוא עלה לי 45 ש"ח בהום סנטר, וקיבלתי גם 100 ניטים עגולים, גדולים בצבעי מתכת חינם. חסרונו העיקרי, אי אפשר לחורר איתו באמצע הדף.

baraki123

New member
יש לי אחלה רעיון בשבילך!!לי יש מקבע ניטים ואת

מן הסתם יודעת איפה אני נמצאת!! דברי איתי כפרה!

למעלה