נגיד ויש לי שמונה מאות אלף שקל

מצב
הנושא נעול.

Iwannaknow

New member

פנויים... האם זה ראלי מצידי לצפות לריבית של 5% בשנה, אם אני אלחץ על הבנק? יש פה למישהו נסיון עם מצב כזה?

maofplayer

New member
לכמה זמן ?

פנויים... האם זה ראלי מצידי לצפות לריבית של 5% בשנה, אם אני אלחץ על הבנק? יש פה למישהו נסיון עם מצב כזה?
לכמה זמן ?
בלחץ קל: צמוד+3% לשנה 5% לא צמוד רק לתקופות ארוכות יותר

"25 שנים" זה לא "נזיל"

מוכן אפילו ל 25 שנה
רק שיהיה נזיל...
"25 שנים" זה לא "נזיל"
את הריבית הגבוהה תקבל אם תסגור הכסף ל 25 שנה אבל אז הכסף אינו נזיל. בנקים למשכנתאות כמו טפחות נותנים את הריביות הטובות ביותר בתוכניות חיסכון כאלו.

PTWGJM

New member
להיות מליונר בקלות

להיות מליונר בקלות
סכום כזה אפשר בקלות להפוך לכמה מיליונים אתה רוצה פרטים איך

דישלו

New member
גם אני רוצה !!!, תוסיף אותי לתור

זה תלוי
בכמה אתה משלם ... אבל אתן לך טיפ לפתיחה ככול סכום ההשקעה גדול יותר אז עליית המניה יכולה להיות קטנה יותר אם אתה רוצה אשמח ליצור איתך קשר
גם אני רוצה !!!, תוסיף אותי לתור
PTWGJM, בבקשה בבקשה תגיד גם לי איך נהיים מיליונרים

maofplayer

New member
משלם 200K שקל

זה תלוי
בכמה אתה משלם ... אבל אתן לך טיפ לפתיחה ככול סכום ההשקעה גדול יותר אז עליית המניה יכולה להיות קטנה יותר אם אתה רוצה אשמח ליצור איתך קשר
משלם 200K שקל
אבל אם זה בסדר, אשלם רק אחרי שה 800K יהפכו לכמה מיליונים. (דרך אגב בכמה זמן מדובר ?)

der Eliahu

New member
אפשר גם ? תוסיף גם אותי

משלם 200K שקל
אבל אם זה בסדר, אשלם רק אחרי שה 800K יהפכו לכמה מיליונים. (דרך אגב בכמה זמן מדובר ?)
אפשר גם ? תוסיף גם אותי
תשמע את המדבר על להכות את השוק באופן די מדהים..מעניין באיזו שיטה אתה עובד וכמה אתה רוצה תמורתה .

דישלו

New member
אליהו אני ההייתי קודם !!!!

אפשר גם ? תוסיף גם אותי
תשמע את המדבר על להכות את השוק באופן די מדהים..מעניין באיזו שיטה אתה עובד וכמה אתה רוצה תמורתה .
לכל החברים, אני מציע למכור את התור שלי (בדרך למיליונים) למרבה במחיר נא לשלוח הצעות... יניב

maofplayer

New member
מה דעתכם על המשחק הבא:

לכל החברים, אני מציע למכור את התור שלי (בדרך למיליונים) למרבה במחיר נא לשלוח הצעות... יניב
מה דעתכם על המשחק הבא:
מעמידים 5 אנשים בתור (אפשר גם וירטואלי) מי שעומד ראשון בתור יקבל DVD בחינם אם במשך דקה לא תהיה כל תנועה בתור. אם אתה משלם למוכר שקל, אתה יכול להתחלף עם האדם לפניך. האם לא נראה לכם שמוכר ה DVD ב "חינם" יהפוך למיליונר ?

דישלו

New member
גדול !!!

מה דעתכם על המשחק הבא:
מעמידים 5 אנשים בתור (אפשר גם וירטואלי) מי שעומד ראשון בתור יקבל DVD בחינם אם במשך דקה לא תהיה כל תנועה בתור. אם אתה משלם למוכר שקל, אתה יכול להתחלף עם האדם לפניך. האם לא נראה לכם שמוכר ה DVD ב "חינם" יהפוך למיליונר ?
גדול !!!
ובישראל זה ייקח לו הכי מהר !!! ועכשיו ברצינות, פלאייר אני מוכן לתת שני שקלים אם תוותר לי על התור שלך להסבר איך עושים מ 800K מיליונים...

der Eliahu

New member
רק מה שאותי מעניין זה איך יש לו זמן

גדול !!!
ובישראל זה ייקח לו הכי מהר !!! ועכשיו ברצינות, פלאייר אני מוכן לתת שני שקלים אם תוותר לי על התור שלך להסבר איך עושים מ 800K מיליונים...
לבדוק הודעות באנטרנט - כין כוס יין , מסאז , חופשה וטיסה... רק מה חבל , שהוא יצטרך להפסיד כמות רצינית לפני הפיכחון .

PTWGJM

New member
אם אתם רצינים

לבדוק הודעות באנטרנט - כין כוס יין , מסאז , חופשה וטיסה... רק מה חבל , שהוא יצטרך להפסיד כמות רצינית לפני הפיכחון .
אם אתם רצינים
תשלחו לפורום את כתובות המייל שלכם ואני אצור אתכם קשר

PTWGJM

New member
לכל הרוצים להרוויח מיליונים

שמי אביחי ואני יכול להפוך אותכם למיליונרים מי שרוצה שירשום בפורום שם ואיך אפשר ליצור עימו קשר ואני אדבר איתו על כל הפרטים

moi1205

New member
שלח לי

שמי אביחי ואני יכול להפוך אותכם למיליונרים מי שרוצה שירשום בפורום שם ואיך אפשר ליצור עימו קשר ואני אדבר איתו על כל הפרטים
שלח לי
שלח לי במייל פרטים זה מעניין אותי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה