מתרגשת לקראת UVF ראשון...

michalmichal1

New member
מתרגשת לקראת UVF ראשון...

שלום בנות, מחר IVF ראשון שלי (יעשה באסותא) ויש לי כמה קושיות
: 1. כמה זמן כל תהליך השאיבה אמור לקחת (כלומר מהרגע שאני מגיעה תוך כמה זמן אני אמורה להשתחרר?) 2. האם אפשר לקחת מונית בסיום הטיפול? 3. האם רצוי להכין משככי כאבים
? Wish me luck... מיכל

venus13

New member
היי מיכל

קודם כל שיהיה לך בהצלחה זמן השאיבה עצמו אורך כ - 10 דקות. תלוי במס´ הביציות שנישאבו. ההמתנה לפני ואחרי - תלויה ביעילות בית החולים והרופא. לפני השאיבה - מודדים לך לחץ דם וחום, את לובשת חלוק מיוחד, ניכנסת לחדר הניתוח - ניפגשת עם המרדים שמרדים אותך תוך מס´ שניות ו - למלאכה. לאחר זמן קצר מהשאיבה את מתעוררת ולא זוכרת כלום. בבית החולים עצמו כבר נותנים לך משהו לכאבים. את נישארת לנוח שם כשעתיים או יותר - לפי שיקול דעת בית החולים וחוזרת הביתה- רצוי עם ליווי זכור לי שעל הטופס שאני חתמתי לפני שאיבה כתוב שחייבים לבוא עם מלווה - אחרת לא מנתחים. בפועל - חלק באו בלי מלווים - וניתחו אותם. זהו , אם יש לך עוד שאלות - נישמח לעזור שיהיה לך בהצלחה ונוס

הרמוניה

New member
קודם כל המון הצלחה ../images/Emo57.gif

אני נשאבתי ביום שישי- קצת היו לי כאבים אחר כך (כמו כאבי מחזור ביום בינוני) בענין המלווה-אני מאוד ממליצה אחרי השאיבה האחות נתנה לי הוראות (מתי לקחת אנטיביטיקה, מתי להתחיל תמיכה) הייתי בטוחה שאני מפוקסת לחלוטין בדיעבד הייתי צריכה שיסבירו לי עוד 3 פעמים מה היא אמרה כי מסתבר שהייתי יותר מטושטשת ממה שחשבתי... עוד פעם המון הצלחה הרמוניה

TWEETY =^.^=

New member
אלוהההה לך,,,

ראשית המון בהצלחה,,, שנית עוד יותר בהצלחה ושלישית ,,,הכי בהצלחה
ורבעית,,,בואי נעבור לחמישית ישר,,, יאללההההה סתם שבוע שעבר ג´מני נשאבתי לראשונה ומתתי מפחד. בדיעבד אני רוצה לומר לך, שזה הרבה יותר מפחיד ממה שזה. בעקרון מגיעים בבוקר לפרוצידורה של אשפוז. אני הגעתי בלי מלווה וגם לא שאלו אותי איך הגעתי ואיך אחזור (בהתחלה) הייתי ראשונה, נכנסתי בשעה 9 בבוקר ובשעה 9.30 הייתי כבר במחלקה בשלבי הסוטול הסופיים. תוך כדי החצי שעה הזו, חתמתי על מליון טפסים והכינו אותי לתהליך, אני חושבת שנרדמתי סופית רק בשעה 9.20 כך שכל ההליך הלך לדעתי פחות מ-10 דקות ומתוך זה מורידים את ההתאוששות וההתעוררות. הכי כאב לי בכל ההליך, זה רק החדרת המחט לאינפוזיה ועוד יותר, כשמורידים אותה לפני השחרור. בהתחלה הודיעו לי שהאשפוז הוא 5 שעות, בפועל הוא היה אולי 4 ואפילו פחות. שעה אחרי ההרדמה, נותנים תה מתוק שממש יאמי אחרי הצום. ושעה וחצי אחרי ההרדמה, מקימים אותך לשרותים ובודקים שאת לא מסוחררת. תוך כדי, מודדים לחץ דם כל חצי שעה ואם יש דימום. בשחרור,,,שאלו אותי אם באים לקחת אותי, עניתי שלא, ואז שאלו איך אני מרגישה והאם אני מסוגלת ללכת לבד. וזהו, יצאתי,,,הלכתי מרחק כקילומטר או יותר עד לטרמפיאדה ברגל, וחזרתי הביתה בטרמפים. בדרך, סדרתי לי בליינט דייט
וחזרתי עיפה אך מרוצה. בערבבבבבב,,,,הרשתי לעצמי לא להרגיש טוב וקצת להתפנק לעצמי במיטה, כי כבר הייתי בבית - במקום הבטוח שלי. ולסיכום,,,ממש לא נורא זה לא כייפ, אבל לא כי כואב או משו כזה, אלא כי בית חולים וחדר ניתוח, זה מקום שמאוד מאוד מפחיד אפרוחים.

עמית@

New member
אם כך טוויטי- כולי הערצה.. אני אחרי

שאיבה בקושי מסוגלת להרים ראש ולתהות מי מהאשנשים סביבי הוא יוסי ומי סתם אחות
זה נורא אינדיווידואלי ותלוי בכמות הביציות ששואבים לך וברגישות שלך לחומר ההרדמה- מאוד רצוי לא לקחת צ´אנס ולקחת איתך מישהו שיוכל לתמוך בך (פיזית) אחר כך אם לא תרגישי טוב יש כאלו שקמות ישר אחר כך בלי שום בעייה ויש כאלו שלא (ופה נעצור
) ההרדמה עצמה מאוד נחמדה, את נרדמת ומתעוררת בבת אחת- בהחלט חוויה יוצאת דופן.. בהצלחה

TWEETY =^.^=

New member
אוי וי עמית,,,,,חחחחחח

כנראה שלא קראת את התאורים שלי של אחרי,,, אז לפני הערצה, עיצרי רגע
את מכירה את התנוחה של הצפרדעים בחדר טבע
כשמנתחים אותם אני מתכוונת
אז ככה הרגשתי,,,כמו צפרדע/קרפדה בחדר טבע שפרוסה לכול - אבלללל אני קיבלתי צ´ופר
ט א ק י ל ה %&*^$#*)%^%##%^*__* חחחחחחח ככה הרגשתי כמו צפרדע אחרי כמה הקפצות של טאקילה. עכשיו ברצינות,,,רגעעעעע תופסת מבט רציני,,,,,, פכככככ עלאק חחחחחחחחח רצינות
ברצינות,,,ברור לי שכל אחת מגיבה אחרת, רק רציתי לספר גם את הכיוון האחר. אני לא חושבת שאני יחידה או מיוחדת כי אני בטוחה שיש עוד הרבה כמוני, אבל גם יש עוד הרבה שמגיבות אחרת, לכן כשהיא שאלה, היה חשוב לי לספר את הצד שלי - ולא חלילה לשלול את הצד האחר. ואת יודעת מה,,,אומר לך עוד משו - קצת אישי,,, אני חושבת שזה שאני מגיבה כך ולא אחרת, נובע מהפחד שלי בלהזדקק לתמיכה. נו מה, כל חיי הייתי כמו חתול - נופל וקם מין נחום תקום שכזה. אז מאוד יכול להיות שאצלי, זו הסיבה האמיתית. יאללה לא רוצה להמשיך כדי לא להיכנס לניתוחים פסיכולגים רציניים מידי.

א י נ ס

New member
אז למה לא רצית שאני אבוא

בר-מוח פחדנון? לבד? אני כבר הייתי מביאה איתי את כל השכנים שיראו כמה אני חלושעס ומסכנה.

TWEETY =^.^=

New member
חחחח אינס,,,,ראי תשובה למעלה

כתבנו יחד. גם רומיאו רצתה לבוא איתי אגב -
ענקית לשניכם
אני כנראה צריכה ללמוד לקבל, זה השיעור שלי בגלגול הזה

michalmichal1

New member
"הרבה יותר מפחיד ממה שזה"?

"בדיעבד אני רוצה לומר לך, שזה הרבה יותר מפחיד ממה שזה"? אני לא מבינה, את מתכוונת שזה יותר מפחיד או פחות מפחיד ממה שציפית?

yala85

New member
היי מיכל הרבה בהצלחה

שלום, אני לא יודעת מה הנהלים באסותא אבל שיהיה לך בהצלחה.

א י נ ס

New member
מיכל המון הצלחה

אף פעם לא עברתי IVF, אבל בקרוב כנראה שאעבור. לפי תיאורי הבנות זה עובר, ונגמר. אם כולן יכלו לעבור זאת, בטח שגם את תוכלי, כמו גדולה. אני בעד לקחת מונית אחרי כל פעולה פולשנית, ולהתפנק לפחות יום אחד בבית. חשוב גם לראות שהגוף מתנהג כרגיל ולא מפתח לו איזה רפרטואר מקורי חדש, שלא היה שם קודם. בהצלחה ענקית

למעלה