מתפרקת (טריגר)

has been

New member
מתפרקת (טריגר)

הרבה זמן לא הייתי כאן. משהו מרתיע אותי, עדיין. זה בסך הכל דייט רייפ, לא יותר, אבל זה שינה אותי. זה שינה את האופן שבו אני מתייחסת לבנים, לסקס. בהתחלה זה היה קיצוני, ניסיתי להיות הכי סקסית בעולם. אחר כך הסתגרתי. חודשים שלא יצאתי מן הבית. ועכשיו הוא חזר לתקשר איתי במיילים. ואני מתפרקת. איך אפשר לצאת מזה? אני רוצה לסלוח לו, רוצה לשמוע שזאת היתה בסך הכל חוסר הבנה. אני רוצה להתקדם, לעבור הלאה, לעבור את המשוכה הזאת. ולא מצליחה. הוא הפך אותי לבובת המין האנושית שלו. ואני שוב מתפרקת. וכולם בעדו, הוא הרבה יותר מיוחס ממני. אני משתפת פעולה, מתכתבת עמו. אני חייבת שיידע שאנס אותי. אני לא בטוחה מה הוא חושב על זה. הוא מצטער, אבל אני לא בטוחה שהוא מבין על מה. אני מתפרקת

1רגיעה

New member
סליחה מבולבל לי מאד התחלקותך

כן היה? או לא היה.? לא הבנתי מאחלת לך שמחשבותייך יתבהרו מודעות מציאות , ריאלית מחפשת רגיעה לפעמים מוצאת אותה

Silence angelic

New member
.

"בסך הכל דייט רייפ"? אין כזה דבר. זה לא בסך הכל! זה השפיע עליך מאד..על כל צורת המחשבה שלך והראייה שלך.. מאד מוכר לי הרצון לסלוח..אולי גם לנסות לומר שזה לא אשמתו וזה היה קצר בתקשורת.. את רוצה שיידע..רוצה להגיד לו במפורש מה שעשה ומה הרגושותייך..תכתבי לו! דברי איתו. תוציאי מה שיש לך. ואנחנו כאן איתך

..../images/Emo41.gif

לא ממש מסכימה עם המשפט "..זה בסה"כ דייט רייפ,לא יותר..", אל תמעיטי במה שהיה, ותתני לזה את החשיבות שצריך לתת לעניין. את רוצה להתקדם הלאה? את יכולה להתקדם הלאה.. תגידי לו מה שאת רוצה, תיידעי אותו שהוא אנס אותך, תסגרי את המעגל וכך תוכלי להתקדם הלאה.. איך את מרגישה היום?

למעלה