מתלבט בין אופני הרים לאופני כביש

runningb

New member
מתלבט בין אופני הרים לאופני כביש

שלום לחברי הפורום לאחר השתתפות ב-3 מרתונים ומספר לא מבוטל של קילומטרים בריצות נוספות ובאימוני ריצות ארוכות, חשבתי על חידוש ומעבר לתחום רכיבת האופניים (הגיע הזמן ...לא?) מזה זמן אני מתלבט בין אופני כביש לאופני שטח, אני בודק בחנויות וקורא באינטרנט מה אתם אומרים? עצתכם המלומדת...

ARS62

New member
לא מלומד בכלל

אני רוכב שטח 10 שנים. רץ מגיל צעיר (10-21 K). בן 49. אם בא לך להפוך לפיתה (או מצה, מה שמעדיף) עדיף כביש. יותר cadence, יותר דופק נשלט ומדוד, בגדים יותר סקסיים, רואים גם נוף (שמעתי, לא מוכח), קבוצת התייחסות רצינית יותר בבדאי, מלא מנכלים עם גיפים. הא, נראה לי גם יותר בחורות שרציניות בקשר לספורט הזה. לעומת זאת בשטח... הרבה יותר נוף-אדמה, לא נוף-כביש, מאמץ: יותר דומה לספרינטים ופחות קו חלק על הגרף, בייחוד בעליות, יותר הפסקות ופטפוטים במהלך הדווש, יותר בוץ בחורף. הא כן, פחות סיכוי להפוך לפיתה, יותר סיכוי לביקורים תכופים בחדרי מיון עם רקמות עור חסרות, ואף יותר. עד כאן דעתי הממש לא אוביקטיבית. גילוי נאות: רכבתי פעם בחיים ביום שישי אחהצ מתל אביב לכפר סבא על כביש 4 בשעה מאוחרת כשיש יותר עורבים על הכביש מאשר מכוניות. עדיין אדיוט אחד ניסה להשמיד אותי. אפילו נראה בכוונה. פעם אחרונה שעליתי על כביש. עכשיו בוא נחכה לאופוזיציה שלי ונשמע אותם. בטח יהי מעניין. לא אגיב להם.

למעלה