מתחייבת מחדש

חופה241

New member
מתחייבת מחדש

נעלמתי קצת... כי הייתי ילדה רעה .. היום עליתי על המשקל .... עליה של 3 ק"ג בחודשים בלי שקילה שאכלתי בלי הפסקה למען האמת ציפיתי ליותר... החזרתי את כל מה שירדתי עם הרדוקטיל .. והמשמעות של זה שאין תרופות קסם רק בדרך הטבע לאט ובטוח כמו שה30ק"ג האחרים ירדו.. סבלנות היא סיסמאת היום.. מתחייבת בפני עצמי ובפניכם ... שיהיה יום טוב בפיתחו של סופ"ש...

יעל י

New member
אני איתך.מתחייבת...

נראה לי שאתחיל לספור שוב. מה כדאי לספור קלוריות או נקודות?

לא זה ולא זה. אם תקשיבו לי רגע

כן כן למרות שזה כרוך בכסף ממליצה לכן להרשם או לשומרי מ שקל או לדאיטה קלאב בשנ המקרים לא סופרים נקודות ולא קלוריות. הראש יהיה כמעט שקט. מה כן צריך להתמיד בתוכנית = 6 ארוחות ליום מסודרות. להקפיד על שתיה נכונה. ויש גם צופרים שמותר פעם בשבוע ונקרא המנה המותרת. גם שם לא להפריז יש רשימה מכובדת למדי כולל עוגות קצפת למי שמוכרחה. בהצלחה !

orly1998

New member
בשומרי משקל ודאי סופרים נקודות

וזה די מעייף אם להודות על האמת. מה עושים בדיאטה קלאב? אשמח לשמוע על שיטות חדשות. מפחדת להתחייב..

s21m31

New member
איך מקבלים

רדוקטיל? צריך מרשם מרופא? הוא אכן עוזר לירידה במשקל? תודה!

חופה241

New member
לא נקודות ולא קלוריות

גם בלי לספור נק' או קלוריות אני יודעת בדיוק מה לאיכול באיזה כמויות מתי ולמה... אמא של דפנה , הלוואי והיתה לי היכולת ללכת למסגרת תומכת כי אני זקוקה לה אבל אין לי אפשרות כלכלית לצערי, אני הכי זקוקה למשהו שיחזיק אותי שפויה בשגרה הזו של הגבולות הברורים ושכל נפילה לא תהפוך את פני הבור אל פי התהום... לגבי רדוקטיל מומלץ לדעתי רק למי שיש עודפים ממש גדולים ורוצה משהו שיעזור להוריד כמויות , בעיניי לא מומלץ וחבל על הכסף.. שורה תחתונה כמו שכבר נאמר כאן אין תרופת פלא .... אני ממנה אתכן אחיותי לצרה להיות קבוצת התמיכה שלי ... אין לי ארץ אחרת..... עד רגע זה ברוך השם היום עבר טוב.

למעלה