מתגעגעת..

מיכלגוט

New member
מתגעגעת..

מה קרה לפסטיבלים הטובים של פעם? למה כל פסטיבל שאני הולכת, מלא בערסים וסמים? מה? אי אפשר למצוא קצת מיסטיקה ורוח בארץ ולא בהודו?!?!

היא סתם מציפה בפורומים

לדעתי זה טיזר מקדים לקראת הפרסום המסיבי לפסטיבלים בפסח.

שרשור התגובות: חקר קוגנטיבי ד-822

תחת כותרת משעשעת זו, אני מתכבד להציג בפניכם לקט מן התגובות שלהן זכתה הודעתה המייחלת של הגברת מיכל גוט, אשר התפרסמה, כך מסתבר, בשיטתיות הדוקה, במספר 'פורומים רוחניים מובחרים': (משום מה, אגב, היא, או הוא, לא השיבו לאף אחת מהן) אני מציג בפניכם את הלקט הארכאי הבא בתור קוריוז. או חומר לימוד. תלוי בכם. לא? פורום מודעות פנימית: *אני פותח סדנא לביאנרגיה ומודעות ברוח הדברים שלח ,באזור הרצליה והשרון. סדנא אינטימית ,קבוצה קטנה. אם זה מתאים ך השאירי הודעה פורום מעבר למטריקס: *עכשיו את הולכת לרשום בשם משתמש אחר על פסטיבל בדיוק כזה בכל הפורומים שכתבת בהם את זה, נכון? *"חוזה עתידות שרשורים" עד היום לא היה לנו אחד פרטי פה בפורום...האם הטאו זימן לנו כזה? פורום מדיטציה: *הפסטיבל הטוב ביותר הוא זה שבתוכנו.אין צורך בדבר כלשהו מבחוץ. *מה שאת יכולה לחלוק עם אחרים מעולם לא היה ממש שלך. פורום דרך הלוחמים: *את קונה אוכל במכולת? את יודעת לבחור מה שמזין וטוב לך מכל המבחר שיש שם? את יודעת לאכול רק מה שמתאים לך מכל מה שיש במקרר? המכולת - זה מקום מסחרי. בעל המכולת לא מעוניין להזין אותך - הוא מעוניין להרוויח כסף. ובכל זאת את מקבלת את מה שאת רוצה, למרות ה"מסחור" של המכולת. אם התשובה לשאלות הנ"ל היא "כן", אני מציע לך לקחת את מה שמתאים לך מכל סיטוציה שבה את נמצאת. יש אינטימיות בכל מקום, יש בארץ המון אנשים שעוסקים ב"רוח" ובאפשרויות הנוספות של האדם, ולכל אחד מהאנשים יש "פגם" קטן שאפשר למצוא. אני לא אומר שתנסי ללכת לג'נין כדי לחפש אינטימיות ושעורי מדיטציה, אבל בהחלט כדי להבין שהמציאות כוללת "קצת יאנג בתוך היין, וקצת יין בתוך היאנג". *פסטיבל הקלייזמרים בצפת עדיין לא ממוסחר, מה את מחפשת בפסטיבלים? שונה ממה? פורום להרגיש טוב: *הפנת אותה שאלה להרבה פורומים. כמה שאני מבין את גדלת... מתחילה להבין שהרבה דברים מאבדים את הכסם שלהם-אותו כסם שגדלנו בו. נכון בעולם מלא בערסים וסמים,כמו חיות שאורבות לטרף. גם באותם חוגים שעסקו "ברוח" עסקו גם בגוך... ואם כבר הזכרת הודו, זה עם שלם מסומם... הבודדים שעוסקים רק ברוח הם ממש מסכנים... והחברים שלנו שיוצאים לשם לא מחפשים לרוב את הרוח אלא הסמים והמין... אם את רוצה לחפש את עצמך זה בטח לא ב "פסטיבלים "... פורום עולם המיסטיקה: *סליחה.ממש סליחה? מה רע בערסים ? האם ערס לא יכול להיות רוחני ? זו פטרונות וגזענות מסוג מכוער ביותר. איזה אדם שטוען "לרוחניות" יכול להוציא מתוכו גזענות שכזו ? כנראה שלא את "לא מוצאת" פסטיבלים רוחניים... הם ! לא רוצים שתמצאי אותם!!! ואם היית רוחנית היית מבינה מה אני אומר שלום!

למעלה