מתגעגעת...

פרח...

New member
מתגעגעת...

לפני 4 שנים בערך הכרתי בחור מקסים עם לב גדול והמון אהבה לעולם, היום לפני שנתיים בדיוק הייתי בהלוויה שלו ונפרדתי מנו בפעם האחרונה. והוא הלך...לא בגלל המלחמות ולא בגלל התאונות רק בגלל הקרירות והשנאה שיש בעולם המדהים שלנו, הוא לקח מעצמו את המתנה הכי גדולה שהוא קיבל החיים,בגלל שלקחו ממנו את הסיבה לחיות האהבה שלו איזה בדיחה..איפה נשאר מקום לאהוב בעולם כ``כ קר. הוא כבר לא יחזור וכל מה שנשאר זה הזיכרון ופצע המדמם בלב הפצע שנפתח כל פעם שאני נזכרת בו. אני לא מחפשת תרוצים ובטח שלא סיבה, אני בחורה קלילה אני חיה את הסמים המסיבות והטיולים אני צורכת ריגושים כמו שבן אדם רגיל צורך אוויר, אני מעריצה את הסכנה ומתיימרת לא לפחד מהמוות ואל תגידו שאני בורחת מהמציאות עם הסמים, אני רק נכנסת עמוק יותר. בקיצור חיים רק פעם אחת תהנו מכל רגע!

לך פרח.........

את יודעת אני קוראת את מה שכתבת ואני בוכה העלת לי זכרון ישן.. ואת יודעת עוד משהו,, אני לא יגיד לך שאת בורחת מהמציאות.. אבל אני יגיד שיש הרבה דברים חוץ מהסמים שיגרמו לך כייף....... אני תמיד אומרת לעצמי ולאחרים חיים רק פעם אחת וצריך לעשות חיים ולהנות.. ומי כמוני יודעת אני שאוהבת שטויות,,אוהבת הפתעות אוהבת טיולים מסיבות וכל מה שימריץ לי את האדרנלין ..... אבל מתוקה.. תחשבי גם על עצמך,, על החיים שלך,, את יכולה לעשות הרבה . אבל אל תעשי משהו שיפגע בך.. סמים יכולים להרוס להרוס ובגדול...הם הורסים את המציאות שלנו הם עוצרים אותנו מלהנות מהחיים כמו שהם. בלי שום צורך לעשות משהו שיגרום לנו שמחה יותר או פחות. יש כל כך הרבה דברים שעושים לנו טוב אבל לאא אני אומרת לא !!!! לסמים!!!!!!!! סמים יכולים להרוס... להרוסאת הנשמה וזה הכי גרוע.. כשמישהו עם סם,,,הוא לא אותו אדם... והחוכמה זה להיות אתה... ולהנות ולנצל את הרגע........ אני איבדתי אדם קרוב בגלל הסם.. אני כל כך מזדהה איתך,,עם כל מילה ומילה....... עם הכאב,,עם השמחה,, שלך........חוקרת

karen_karen

New member
פרח יקרה!

נראה שאת נורא סובלת אף מעצם העובדה שאת כ``כ קלילה אני לא קונה את זה זה ניסיון לא לחשוב על מה שקרה סמים=דרך סריחה לעולם שהוא לא מציאותי בו הכול יפה ומצחיק והכול נחמד וכולם אוהבים אך זו לא אהבה אמיתית לא האהבה שכולנו שואפים לה לפחות מראות עיני אני מקווה בשבילך שמה שכתבת זה באעמת מה שאתצ מרגישה כי כאן זה המקום כן לספר את התחושות האמיתיות שלךהצגות שאנחנו עושים ביום יום מול כל השאר דעתי... אוהבת שני {}}{

למעלה