משחק הציטוטים

גרי 541

New member
משחק הציטוטים

אני יתן לכם כמה ציטוטים ואתם תרשמו מאיזה פרק אותו ציטוט: 1. אלונה: "שלום, אתם עסוקים?, אני מפריעה?" אילן: "אלונה, מה פתאום" קובי: "אלונה זה צירוף מקרים" עודד: "נו מה לא ידעתם שהיא צריכה להגיע ועוד אומרים שאני טמבל" 2. עודד: "כן בגלל זה ובגלל השיחות שעשיתי לווימבלדון" קובי: "מה?" עודד: "סתם, כי בא לי לדבר" 3. עודד: "כן אילן אתה צריך לעמוד על הדעות שלך" אילן: "למה לך יש דעה" עודד: "לא, אני למזלי אין לי דעות" 4. אלונה: "תכיר קובי זה אבנר ובעלו מעצב דירות אקוסטיות, כך שלא שומעים כלום" קובי: "אה באמת לא שומעים כלום אז בטח הוא עיצב גם את מר לטין" 5. עודד: " אה... הצ'יוואוה חזר! הוא חזר! זאזי, זאזי באזאזי. לא, מה זה, לא, אל תיגע בשלט, אל תגע בשלט, לא... שיט! 6. עודד: (עונה לטלפון) "שלום! משפחת יבין מדבר חיים" גרי: "הלו, עודד דביל קטן יש משהו מבוגר שאני יכול לדבר איתו" 7. קובי: "ומה יש לך לעשות בכוסות עם ידית?" עודד: "אה, כשאתה שותה שתייה חמה, תראה זה חם חם חם, לא חם. חם חם חם, לא חם. חם חם חם, לא חם." קובי: "טם טם טם" עודד: "לא מטומטם!" 8. אילן: "איפה השלט?" עודד: "תלוי" אילן: "מה תלוי?" עודד: "תלוי על החבל הוא נפל לאסלה" 9. אלונה: "היי בנים, מה אתם עושים?" עודד: "אנחנו מדמיינים שאנחנו בחופשה באפקולקו" אילן: "קוסטה ריקה" עודד: "מה אתה מתערב? אתה חדש פה" 10. עודד: "קובי הוא ערקי, בוא נשחק תאקי ואולי גם נשתה סאקי, ונוכל קצת סופלאקי אצל יקי בחוף של טרפטוני" ושאלה אחרונה: כמה פעמים הוזכרה הזמרת דנה אינטרנשנל בעונה השלישית ובאילו פרקים? בהצלחה חברים!

shaharrr53

New member
הצלחתי מה שאני יכול../images/Emo72.gif../images/Emo83.gif

אני יתן לכם כמה ציטוטים ואתם תרשמו מאיזה פרק אותו ציטוט: 1. אלונה: "שלום, אתם עסוקים?, אני מפריעה?" אילן: "אלונה, מה פתאום" קובי: "אלונה זה צירוף מקרים" עודד: "נו מה לא ידעתם שהיא צריכה להגיע ועוד אומרים שאני טמבל" 2. עודד: "כן בגלל זה ובגלל השיחות שעשיתי לווימבלדון" קובי: "מה?" עודד: "סתם, כי בא לי לדבר" -מי גבר 3. עודד: "כן אילן אתה צריך לעמוד על הדעות שלך" אילן: "למה לך יש דעה" עודד: "לא, אני למזלי אין לי דעות" 4. אלונה: "תכיר קובי זה אבנר ובעלו מעצב דירות אקוסטיות, כך שלא שומעים כלום" קובי: "אה באמת לא שומעים כלום אז בטח הוא עיצב גם את מר לטין" -24+ 5. עודד: " אה... הצ'יוואוה חזר! הוא חזר! זאזי, זאזי באזאזי. לא, מה זה, לא, אל תיגע בשלט, אל תגע בשלט, לא... שיט! -תנועת הצופים 6. עודד: (עונה לטלפון) "שלום! משפחת יבין מדבר חיים" גרי: "הלו, עודד דביל קטן יש משהו מבוגר שאני יכול לדבר איתו" 7. קובי: "ומה יש לך לעשות בכוסות עם ידית?" עודד: "אה, כשאתה שותה שתייה חמה, תראה זה חם חם חם, לא חם. חם חם חם, לא חם. חם חם חם, לא חם." קובי: "טם טם טם" עודד: "לא מטומטם!" -בעל הבית הולך 8. אילן: "איפה השלט?" עודד: "תלוי" אילן: "מה תלוי?" עודד: "תלוי על החבל הוא נפל לאסלה" -אורויזיון 9. אלונה: "היי בנים, מה אתם עושים?" עודד: "אנחנו מדמיינים שאנחנו בחופשה באפקולקו" אילן: "קוסטה ריקה" עודד: "מה אתה מתערב? אתה חדש פה" -אני אוכל כדי לזכות 10. עודד: "קובי הוא ערקי, בוא נשחק תאקי ואולי גם נשתה סאקי, ונוכל קצת סופלאקי אצל יקי בחוף של טרפטוני" -לגור איתו ושאלה אחרונה: כמה פעמים הוזכרה הזמרת דנה אינטרנשנל בעונה השלישית ובאילו פרקים? בהצלחה חברים!

JULI4561

New member
../images/Emo41.gif

אני לא בטוחה שזה נכון .. :] 1. הפרק המצויר 2. מי גבר 3. לגור איתו 4. +24 5. הפרק האחרון? 6. בעל הבית בא 7. בעל הבית הולך 8.ארוויזיון 9. אני אוכל כדי לזכות 10. נג'ימאניה ושאלה אחרונה - בלפרק את גרי , בארווזיון - נראה לי לא בטוח !

מנסה...

1. פרויקט המכשפה מבית ספר בבלי 2. מי גבר 3. לגור איתו 4. 24+ 5. הפרק האחרון?! 6. בעל הבית בא 7. בעל הבית הולך 8. אירוביזיון 9. אני אוכל כדי לזכות 10. נג'ימאניה תשובה: אירוביזיון-זה מה שאני זוכר

למעלה