משהו שונה קצת להתרעננות מהבלוגים

משועמם6

New member
משהו שונה קצת להתרעננות מהבלוגים

את, חוזרת ממסיבה מתיישבת מול המחשב נזכרת בערב שעבר עלייך בכל העיניים שעקבו אחרייך הוצאת סיגריה מהתיק בחור חמוד בא להציע לך אש חייכת אליו חיוך סתמי כזה אבל ביטלת אותו עם העיניים קמת קצת לרקוד אולי להרגיש אחרת בחור אחר ניגש אלייך רקד לידך ניסה להתאים עצמו לקצב שלך פסלת גם אותו הפנית לו גב החלטת לצאת למרפסת לשאוף אויר הסתכלת על הים על הגלים המתנפצים בדיוק כמו שהחיים מתנפצים בך מסתכלת לצדדים רואה כמה זוגות מתנשקים לוקחת את התיק מתכוונת כבר ללכת ואז את קולטת מישהו עוקב אחרייך לרכב מציע לך קצת יין אדום לא תודה אני נוהגת ענית והלכת כולם כבר יודעים אותך אי אפשר כבר להשיג היה מישהו פעם ששרף אותך מאז את לא את פשוט לא את עדיין מישהי שנראית כמו אשלייה מישהי שכבר לא תהיה ניתנת להשגה בדרך הביתה עוצר לידך מישהו מציע לך לעצור בתחנה הקרוב אולי לדבר קצת להכיר ביטלת אותו על ידי לחיצה חזקה על הדוושה איך את יכולה להמשיך ככה זאת הדרך שלך נכון ה"שיטה" שלך מראה לכולם כמה הכל ורוד נראית כל כך טוב מבחוץ כל כך יפה, כל כך זוהרת אבל את שבורה מבפנים בתוכך את כולך מנותצת רק את יודעת שמבפנים כבר לא נשאר את מה להציל רק את יודעת את ממשיכה לדבר עם אנשים מחייכת צוחקת מעט נראה לכולם שהכל כבר עבר שהכל נמחק מבחינתך אבל את רק את יודעת ורואה את ההרס שהוא השאיר אחריו רק את מכירה את הדמעות שזולגות על הלחיים כל לילה מחדש רק את מכירה את הקושי שלך לקום בכל בוקר מחדש לראות שחור אבל להקרין לכולם ורוד את לא מנסה לשנות את המשחק הזה את אפילו לא רוצה את יודעת מה את שווה כולם כבר אמרו לך שזה לא מגיע לך כולם כבר אמרו תמשיכי הלאה אבל את פשוט לא מוכנה את גם לא מקשיבה את עדיין אוהבת אותו לא מוכנה לשכוח אותו לא רוצה להפסיק לראות אותו רץ לך בראש לא רוצה להפסיק לחשוב עליו להפסיק להיזכר ברגעים היפים לא מוכנה לנוח ממנו לרגע לא מוכנה להפסיק לאהוב אם אהבתם אז תגיבו חחח

../images/Emo23.gif../images/Emo23.gifוואייי מקסים

זה יפה מאוד..אהבתי..:) אתה כתבת את זה מאמי??

lina3

New member
כפרה תכנס משועמם!!

וואי זה היה מקסים מאיפה אתה מוכשר כזה אה? גם כוסון גם עושה כול מיני דברים יפים בעריכות וגם משורר פשששששששש כפרה עלייך כו הכבוד חולה עלייך

משועמם6

New member
יש לי שיר סקסי שכתבתי בפורום

אהבה ורומנטיקה מי שבא לו לראות אבל הזהרה סקסי חזק השיר לא לבעלי אופי עדין http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=214

משועמם6

New member
תודה ללינה מטורפת שחף ודבש מואה

תודה לכם שהתייחסתם לשיר אין עליכם היפות של הבלוגים כאן המשפחה הכי הכי שלי לאב כולכם

משועמם6

New member
חני WWW00WWW אהבתי שהגבת

חני כפרוש מה זה שמחתי שאת מגיבה לי חולה עלייך המונים ועל הראש הפתוח שלך את סבבית כייפית ואהבתי שהגבת כי לך יש טעם טוב גאה ומרגיש את הטעם הזה בנשיקות שלך אז סבבה איתך תמשיכי לתת לי תגובות תמיד אהבתי

../images/Emo141.gifכל הכבוד, אחלה סיפור ../images/Emo23.gif

סיפור יפה, קצת עצוב, מלבב, שובר, מרגש, פשוט מדהים (וקצת ארוך), כל הכבוד לך משועמם 6, אחלה סיפור. ממני - גלית - פשששוט אני.

אתה מכיר אותי כניראה!!!!

אמאאאאאאאאאא השיר הזה הוא עליייייייייייייי מילה שאהבתי אותו... ואני חייה גם על מי שכתב אותו... מוואהההההההההה

וואיייייי אשכרה יפה

וואייי אני אחת שנכנסת פה פעם ב... וזה היה ממש ממש יפההההההה אני לא מגיבה הרבה, אבל דווקא לשלך הייתי חייבת זה ממש מדבר אליי, כמעט ירדו לי דמעות מאמי אתה מוכשר מוואהההה קבל נשיקה

מקסיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

תכתוב לי שיר גם על הגבה שקופצת לי אה מה אתה אומר ?

משועמם6

New member
תודה לכולכן שמח שאהבתם

לכל הבנות שהגיבו נורא כייף לקבל מחמאות אתן גורמות לי להמשיך ולתגרות בכן חולה עליכם המונים המונים של תודה אין עליכם ושנטיפי תתכונני בקרוב את ברשימה שלי נשמה ובקשתך התקבלה

למעלה