משהו קצת שונה

משהו קצת שונה

שלום קוראים לי יהל אני בן 18, והחיים מסריחים מה לעשות ? הלוואי ויכולתי לכתוב הודעה כזאת, עד כמה שזה נשמע אירוני, אבל את גיל 18 כבר עברתי לפני שלוש שנים, והכל מתגמד לעומת דברים מסוימים, את הסיפור שלי אני בוחר לספר יותר בשביל להרתיע ולהתריע, לא משנה כמה תמיכה אני אקבל הגלגל לא יחזור לאחור . אז ככה, עד לפני חצי שנה הייתי הבנאדם הכי מאושר בעולם, בכלל כל חיי היו חיים טובים ומאושרים, הייתי תלמיד מצטיין, מאלו שהוציאו רישיונות ראשונים, שכולם אהבו, מנגן בגיטרה, התגייסת לצבא ליחידת מובחרת כמו שרציתי, בסוף האימון מתקדם ובמסע עליה ליחידה אחרי שקיבלתי את הכומתא האדומה הנחשקת ויצאתי לרגילה הכרתי אתהדבר הכי טוב שהיה לי בחיים, הודיה..החברה שלי, אני קיבוצניק שבא מרקע חילוני והיא דתיה אשכנזיה אנטי התנתקות ונערת גבעות,מישוב דתי לאומי באיזור שלי, היה בנינו חיבור מדהים, אחרי חודש החלטנו שאנחנו יחד,היא שרדה איתי הכל שנה וחצי מטורפת של מה לא, קורס מ"כים שנה מייגעת של המסלול ביחידה שלי, לבנון, הייתה בעיה אחת רק, ההורים שלה לא קיבלו אותי, לא התאים להם שלמתנחלת היפיפיה שלהם יהיה חבר קיבוצניק כופר, אבל המשכנו להיות ביחד בסתר סוג של סתר, עם הזמן נשברו כל המוסכמות עוד לפני שההורים שלה לא הכירו בי, היא התחילה לשבור נגיעה, היינו שוכבים כל פעם שהיינו נפגשים, עושים אהבה שעות, והכי מאוהבים... לא ידעתי עד אז כלום, הייתי נאיבי תמיד חשבתי שלי זה לא יקרה,אבל זה קרה, היא נכנסה להריון לפני 8 חודשים והגרוע מכל הוא שהיא החליטה רוצה ללדת את הילד איתי או בלעדיי, המצב הדרדר פלאים בתקופה האחרונה הייתי בקורס קצינים וזה נפל עליי כמו רעם ביום בהיר, הפסקתי לתפקד, התחלתי לשתות כמו מטורף ולבכות תמיד התחלתי לעשן סיגריות מה שבחיים לא עשיתי, כמובן שהצלחתי גם לזרק את עצמי מקורס הקצינים, וכשחזרתי ליחידה אמרתי למפקד שאין לי כוחות שאני חי מת, הצלחתי גם לצאת משמה, הייתי על סף שבירה כלום לא עניין אתי, רק מתי אני ימות, כיום אני עוד בצבא בתפקד מודעיני, אני עם הודיה אתחתן מלייט ברירה, אתם קולטים ? החיים שלי נהרסו בגלל אידיאולוגיה,בגלל שלא הייתי זהיר, בגלל שנסחפתי,בגלל שלא הייתי מודע, ידעתי על זה הכי מאוחר בחודש השלישי . לכן אני פונה אליכם , הנוער, לא שיש בנינו הפרש גילים גדול זה גם לא משנה, תזהרו תשמר על עצמכם, תהיו מודעים להכל, תפקחו אלף עיניים, והכי חשוב תעמדו על שלכם שבת שלום יהל

dosdos

New member
עד כמה שזה ישמע תוקפני....

גם אני עשיתי משהו שהרס לי את החיים, בכיתי, השתגעתי, אך לבסוף החלטתי שאני ורק אני אשמה במה שעשיתי ולכן מגיע לי לשלם על הנזק שנגרם. לכן אתה יכול להאשים אך ורק את עצמך, ולעומת זאת להסתכל על החיובי בכל הסיפור הזה, הכנסת להריון מישהי שאתה אוהב מאוד, אהבת חייך, תאר לך שהיית מכניס מישהי להריון סתם מתוך סטוץ? לא הכל כ"כ נורא... אולי יום אחד תשמח שזה מה שקרה... תלמד על עצמך דברים שלא ידעת, בעקבות המקרה הזה.... הדס.

מי קבע שזה אהבת חיי ?

לשקר ולהגיד שאת גלולות , ולא לספר על הריון זה גם אני אשם? אני יודע שאני אשם כי לא נזהרתי כמו שאמרתי, אבל היו הרבה השלכות, שוב לא ביקשתי שיבקרו את זה או יתמכו, רק הרתעה

dosdos

New member
אה ואם אתה לא רוצה שיתמכו או יבקרו..

אל תרשום את זה בפורום ת-מ-י-כ-ה אלא בפורום התרעות לפני כניסה להריון.

אמרתי שנשברו מוסכמות

חבל שלא קראת את כל ההודעה, לא משנה זה לא מה שרציתי, מנהלים תמחקו את ההודעה

dosdos

New member
מצטערת על התוקפנות..

להתנהג זה דבר שאני לא יודעת... :\

למעלה