משבר. משבר

מיטללל

New member
משבר. משבר

הגיעו עכשיו התוצאות של הבגרויות...

מיטללל

New member
אושר

יש באינטרנט!!! את גם בהלם עכשיו? האמת שעוד לא בדקתי. אני לא מצליחה להביא את עצמי לכתוב את התעודת זהות...

אושר מ

New member
אני דווקא בדקתי../images/Emo4.gif

נפלתי בתנ"ך. אני אולי אגש לחורף נראה... וגם בספרות אבל סופי יהיה לי 80 אז זה יהיה בסדר. חיבור גם
. אותה הערה לגבי ספרות. רק תנ"ך!! אפילו בפיזיקה הלך לי טוב!!

מיטללל

New member
גם אני בדקתי!!! |מזיע|

בסוציאולוגיה קיבלתי 95. אני לא מבינה איך זה הגיע.. חודש לפני הבגרות הייתי חותמת לך שאני איכשל. כל הציונים דווקא נעימים למראה. אין שום סיבה מיוחדת לבגרות חורף.. חוץ מאזרחות. 70! איך זה קרה? בבגרות שכחתי לעשות שאלה אחת באזרחות. כנראה בגלל זה.

tali_le

New member
../images/Emo6.gif וויפי לי!

כמו שכבר הספקתי להצהיר באייסי, בפלאפון, בטלפון, ב- SMS ובכל דרך אפשרית אחרת [URL='http:///'] קיבלתי 91 בספרות!!! [/URL] אני מאוד גאה בעצמי ואתם בטח שואלים את עצמכם למה הגאווה? אז אחרי שבשנה שעברה המורה חיברה את ציוני כל המבחנים והמתכונת כדי לתת לי מגן 74.. ואני לא הצלחתי לגרד את ה- 36 נקודות בבגרות בשביל לעבור וקיבלתי 17 |סדגש! אז השנה, בזכות מאמצים והשקעה של חניכתי האהובה שחיפשה ברחבי מחברות הספרות שלה שירים סיפורים, רומנים ודרמות שיעניינו אותי - הגיע הציון המיוחל - 91!!!! וויפי לי!! טלי מאושרת

אושר מ

New member
אני דווקא בדקתי../images/Emo4.gif

נפלתי בתנ"ך. אני אולי אגש לחורף נראה... וגם בספרות אבל סופי יהיה לי 80 אז זה יהיה בסדר. חיבור גם
. אותה הערה לגבי ספרות. רק תנ"ך!! אפילו בפיזיקה הלך לי טוב!!

Linkin-Parker

New member
יש!!!!

הוצאתי 89 בהסטוריה!! אני יודע שאולי זה לא 90+, אך בהתחשב בעובדה שבמחצית א´ בתעודה קיבלתי 50, אני חושב שהשיפור מבורך.

מיטללל

New member
אבוי. משבר חדש

התקשרתי לחברה שלי. הערתי אותה. יידעתי אותה בכך שהציונים הגיעו. היא ביקשה ממני לבדוק לה. בדקתי. והציונים שלה ממש לא משהו. אני לא יכולה להתקשר ולהגיד לה. אוף. היידד לראש גדול. היידד.

אושר מ

New member
../images/Emo45.gif יפה לינקין

ותן לי להיות חוצפנית ולהגיד שאם יש לך סיכומים כלשהם מוקלדים על המחשב אשמח לקבל אותם למען העשרת המאגר בפורום שלי. ושוב סליהח על הפרסומת אפי.

שתי מילים לי אליכם

כולכם חרשנים !!! 90 בתנ"ך, 89 בהיסטוריה, אבוי לנו 80 בדקדוק.... זה מה שיכין אתכם לחיים האמיתיים שם בחוץ??? ואושר, מקווה אנוכי שהפרסומת הסמויה פעלה את פעולתה כמו שחשדנו. אנא העבירי בהקדם את הצ´ק הבנקאי, הפעם ישירות לחשבון בנקי, שכן אין לסמוך על תיבת המסרים של תפוז כשמדובר בסכום אסטרונומי שכזה.

De-Panther

New member
לי יש השנה בגרות בלשון ובהיסטוריה..

בעעעעעעע ואני בפיזיקה א אני בפטור מערבית(היה קטע נחמד שאני צריך לספר עליו
) אני במתמטיקה 4 יחידות ובאנגלית 4 ו5 זה ביחד השנה אז כולם לומדים ביחד ואין מוגדר מי ב4 ומי ב5 ואיזה כיף היה לי היום!! אךךךךך חבל אבל שהורים נוהגים לעשות בושות אז זה הלך ככה שעה שביעית המורה לערבית נכנסת עכשיו אני יקרא מי ילמד תורת האיסלם השנה במקום ערבית(זו מורה רוסיה חחחח
) מישהו... מישהי... מישהו... מישהו... מישהי... אני... אני?? אהה ידעתי שזה מה שיקרה כי אני חדש בבית הספר ולא למדתי שנים קודמות ערבית... ילדים מהכיתה רגע איך יש לך פטור?? לא למדתי ערבית גם אני לא למדתי ערבית!!!(טוב מי יכול להאשים אותו... איך אפשר להקשיב בשעורים כאלה??) בקיצור היה נחמד חוצמזה שכל אלה שבפטור אלה אנשים קצת מעצבנים אז לא היה לי עם מי לדבר אז התקשרתי לכלמיני חברים בקיצר דיברתי עם אחת בסוף עזרתי לה דרך הטלפון בתרגיל קל במתמטיקה ודיברנו קצת הרבה עד שניגמר השעור בזמן השיחה עבר חיל המנקות הערבי עם רובים וחרבות(מתאתאים(אין לי מושג איך כותבים את זה) מגבים ושאר ירקות) וסיפרתי לזו שדיברתי איתה והיא התחילה לצחוק אההה ואז היה צלצול והגיעו כל ההסעות אז נכנסתי לאיזושהי הסעה אחת התיישב ליידי איזשהו מישהו שהכרתי משעור מתמטיקה ואז כמעט התחלנו לסוע פתאום יש טלפון למי?? לי!! מי זה?? אבא שלי
בקיצור הוא משגע אותי בטלפון כמה דקות ולקראת סוף השיחה כשכבר אני ממש אומר לו טווווב... ביי... טווווב... ביייי... ככה בלי סוף וזה לא שעוד כמה דקות הוא יראה אותי בבית הוא היה חייב לאמר לי את זה עכשיו כשיש מסביבי מלא אנשים שאוהבים לרכל
ומה שהכי מעצבן הם לא ידעו שזה הוא ואז פתאום אחת שואלת אותי עם מי אתה מדבר?? (אני לא נוהג לשקר) אבא שלי ואז כזה כולם עושים אההההההה (של אוי מסכן הילד... מאז נאלצתי לדבר רק עם מי שישב ליידי מכיוון שנשמעתי ממש מפגר בטלפון) תודה לאבא!! ואחרי זה הוא עוד צועק עליי בבית ולא מבין למה אני שוב פעם לא רוצה לדבר איתו

adidas^

New member
מה העניין?

אתה מתבייש לדבר עם אבא שלך בפלאפון?? מה כל כך מבייש בזה? ולמה אתה לא רוצה לדבר איתו? הבחור רק רצה לדבר איתך בטלפון כולה. אני לא מבינה למה אתה מתעצבן...

De-Panther

New member
אבל הוא לא מדבר הוא צועק עלי בטלפון

והוא מתקשר אליי בכלל כל הזמן גם אם הוא 2 מטר ממני היום פעם ראשונה בכמה חודשים שהוא עלה לחדר שלי כדי לבקש ממני לדבר איתו יש לו משרד מחוץ לבית הכנו איזשהו משרד כזה בחצר חדר נוסף כזה והוא כל היום כמעט שם וכל פעם שמשעמם לו הוא מתקשר אלי ואומר שהוא רוצה לדבר איתי ואז שאני בא אליו הוא לא שם לב אליי ואחרי זה הוא מתפלא שאני לא אוהב שהוא מתקשר וגם אם הוא מתפנה אלי הוא עושה את זה כדי לצעוק עלי והכי מעצבן ששומעים בכל הרחוב מה הוא אומר שם במשרד שלו והוא מתחיל לדבר איתי על נושאים שבכל מקרה לא בא לי לדבר איתו עליהם אז שכל הרחוב ישמע?? מה הקטע בזה?? ואז הוא מתפלא גם שאני קם ויוצא מהמשרד שלו והיום פעם ראשונה שהוא עלה אלי לחדר כדי לבקש לדבר איתי

למעלה