מרתון פורים בקיבוץ גבעת ברנר

מרתון פורים בקיבוץ גבעת ברנר

ביום שישי 5.3.04 אני מקיים מרתון פורים בקיבוץ גבעת ברנר. המרתון יתחיל בשעה 22:00 עד כלות הכוחות. אווירה חגיגית פורימית. תחרות תחפושות בנושא: שמות ריקודים - פרסים לזוכים. יין ואוזני המן כיד אחשוורוש. כולכם מוזמנים.

ניצנץ1

New member
האם אתה חוגג פעמיים?

כי אני הבנתי לתומי שחוגגים במוצ"ש בגן נחום.. להכין שתי תחפושות או שניתן לעשות שימוש חוזר? ואתה גם יכול לחגוג לי יום הולדת..השנה זה גם כמעט חיבור של התאריך הלועזי ופורים..

פעמיים כי טוב

המרתון ביום שישי בגבעת ברנר מיועד לכללללל הרוקדים בסביבה הקרובה והרחוקה. החגיגה במוצ"ש שבת....גם כן. אפשר עם אותה תחפושת, גם אני עושה זאת.

ניצנץ1

New member
גם שבת במתכונת מרתון?

כלומר לא לומדים ורק רוקדים? איזה כיף, אני לא אלמד שוב את " מתחמק משגעון".. טוב, אותי אתה יכול לרשום לשתי ההרקדות.. תחפושת- בעייתית.. היצירתיות שלי נגמרה כשילדיי היו בערך בגיל הגן..אבל הרי תמיד אפשר לבוא בשחור ולהגיד שזה ריקוד " לילה" או " לילה לילה" .. נכון שגם זה מתקבל?

אני תמיד שמח לראות אותך

ודרך אגב ניצנץ, אני רוצה לגלות לך סוד קטן. כל פעם שאת עוברת לי די בהרקדה אני אומר לרעייתי אלה, "את יודעת, זו ניצנץ מהפורום". ואני אומר לה זאת בטון מלא הערכה וברצינות רבה וזאת משום שלדעתי את מבטאת בצורה יוצאת מהכלל את הלכי הרוח בהרקדות, בכל התחומים. אני לומד מימך המון, המשיכי כך וישר כוח!! נ.ב גם אם תתחפשי לריקוד "לילה", לא יעזור לך כלום, את תמיד תהיי "אור".

ניצנץ1

New member
איזה כיף.. תודה על הפרגון..

וכייון שאתה לא מרקיד בימי רביעי- גם אתה תהיה חייב להגיע למפגש של הפורום.. פה אתה הרי חבר מן המניין,לא רק מרקיד.. אז אתה רואה, בחרנו יום נכון..להתראות מחר בבוקר..

עוז 2002

New member
שמעון, אני מבין אותך היטב,

גם אני מלא הערכה לניצנץ. אבל יש לי שאלה. זה לא מעצבן את רעיתך אלה לשמוע שוב ושוב שזו ניצנץ מהפורום?!...

לא, ממש לא

אישה של מרקיד מבינה את אופי עבודתו והיא לא מתעצבנת וגם לא מקנאת, הרבה פעמים רעייתי אלה מביאה ממחטת נייר ומנגבת לי את סימני הנשיקות מהפנים. יש קבוצה נכבדה של רוקדות שאומרות שלום תוך כדי מתן נשיקה קלה על הלחי של המדריך, זה יפה מאוד וזה סימן יפה לאוירה חיובית ורוח טובה, אך לעיתים זה גם משאיר סימן. אויייייי, כמה שהעבודה קשה.

זה הזמר

New member
יש לציין שאישתו של שמעון מדהימה!!!

נחמדה, רקדנית מצויינת, יפהפייה בקיצור משגעת. וכשתראה אותי היום בערב תגיד לה שזאת זה הזמר שכל הזמן לה מחמאות

ניצנץ1

New member
לא רק אישתו מקסימה, גם הילדים

שלו הרוקדים כמו מקצועניים..ואני שמחה שלא נבחרת לראש העיר. תן לנו עוד כמה שנים של הרקדות בכיף.. אחר-כך תמשיך לעסקנות פוליטית.. זה לא יברח.. וגם לא מציאה גדולה..

ניצנץ1

New member
לצערי, אפילו אני לא יכולה לרשום לך

את המרשם לאנטיביוטיקה המתאימה.. טרם המציאו אחת נגד החיידק הפוליטי.. שמעתי שב" טבע" עובדים על הפטנט.. כדאי לקנות מניות..

למעלה