מרי-שוב הודעה נבחרת,ברכות

מרי-שוב הודעה נבחרת,ברכות ../images/Emo24.gif

גם אני התחלתי לקנות במאפייה החדשה.. מה אני אגיד לך אתה צודק. לחם חי זה לא לחם חי, בגט זה לא בגט, אפילו ביגלה זה לא ביגלה. ואתה ממש צודק! הכי הם הגזימו עם התוכן. למשל: מציעים בורקס עם גבינה בולגרית. איזה גבינה ואיזה בולגלית, במקום בולגרית, הכניסו בתוכו גבינה רומנית, וגם זה בתשלומים בלי ריבית. והתוכן של הרוגלך? שערוריה! לא, שוקולד, לא קינמון, לא פרג.. נאדה! משחת נעלים שמו שמה. לא קונה יותר במאפיה הזאת! מאפיה בלי תוכן. שיתביישו להם! אותם לאגודה למלחמה בצרחן! מריפוסה..

מריפוסה

New member
מרקי,

בקיץ הזה אלבש לבן, אני אבחר בך, ואתה תבחר בי, וביחד נהיה לעם. למערכת הבחירות הבאה לועד הבית מתחייבת בזאת, למנות אותך באופן בלעדי למנהל. סטיקים, תשדירי בחירות במעלית, נאומים נירגשים על יד עגלת הזבל, הכל עליך! מאשרת לך אפילו לשכור את יפה ירקוני לג´ינגל בחירות. (אם אל גור יכול למה לא אני?) תודה מרקי אני נרגשת עד לשד עצמותי. מרימבסוטה..

מרי-המאפיה אמנם לא מכירה אותך.. ../images/Emo3.gif

אבל,כשמגיע,מגיע.. ושוב,ברכות שבחרת בי. מרק.

מריפוסה

New member
מרקי זה לא הולך ככה,

צאר הסביר באריכות קודם על הפרוצדורה המורכבת של הודעה נבחרת. יש לקחת את הדברים בפסנסיה, ועד שיגיעו הטפסים , נצא לפנסייה. בבקשה לא לכעוס על מי שפועלים לפי הנהלים הם צודקים. הרי אין לדחוק במשיח ובהודעה נבחרת. מריפוסה

אני שמח שלפחות את מברכת.. ../images/Emo24.gif

על ההודעה הנפלאה והנבחרת. רק צאר שותק,הקנאי הזה כי זה לא הוא שהמליץ על ההודעה.. מרק.

למעלה