מקצוע : מזהה עמלקים

ranen aviely

New member
מקצוע : מזהה עמלקים

העמלקים פנים רבות להם : אשכנזים , ספרדים , דתיים וחילוניים. כיצד אני מזהה עמלקים ? לכולם תכונה משותפת הם סובלים מקיבעון מסויים שמסגיר אותם. אהוד ברק למשל סובל מקיבעון ששמו לחלק את ירושלים. האדיוט מקבל סטירות על ימין ועל שמאל אבל נשאר בקיבעונו. היות וכך עשה לו היהודי אריק שרון תרגיל מדהים וזרק אותו לכלבים. כמו שנאמר למלשינים אל תהי תקווה. אהרון ברק לעומתו סובל מקיבעון ששמו שלטון החוק. החמור רואה שבמדינתנו הנאורה אין שלטון חוק והפושעים חוגגים אבל החמור חושב שמהווארד תבוא לו תשועה. ישעיהו לייבוביץ סבל גם הוא מקיבעון הוא סבל מקיבעון שהיה חייב להגיד את האמת בכל מצב. אבל הייתה לו בעיה אחת הוא סבל מזה שהיה שהאמת זו תורתנו הקדושה. סופו שניסה לברוח מהאמת , הלך לאוניברסיטה כדי לקבל אישור שתורת משה אינה אמת . אבל קיבל סטירת לחי . סופו שבניו יצאו לשמד. עכשיו תשאלו אותי מה יש לי נגד עמלקים ? אני מוחה עמלקים היות וכך ציוותה תורתנו הקדושה. ימח שמם וזכרם. עכשיו נשאלת השאלה איך מוחים עמלקים? תשובה : מסטלבטים עליהם. בתפילתי בשבת זיהיתי את העמלק הגרוע מכולם, הוא מראה את עצמו כיהודי כשר ושומר מצוות , כל עצותיו נכונות . הבעיה שלו שלצחוק אינו יודע. אם היה יודע לצחוק הייתי יודע שהוא יהודי. והקיבעון שלו? מחיית עמלק, אנחנו היהודים היינו מוכנים למחול לו למרות הציווי שציווה ה` . כמו שעשה שאול המלך . אבל עמלקי? לימדו אותו שצריך למחות את עמלק יעשה זאת בשיא הרצינות. אני גם עושה זאת ברצינות. ע``י זה שאני מסטלבט עליהם. ויבוא הגואל במהרה בימינו.

למעלה