מקווה שהגעתי לפורום הנכון...

S h a l e v

New member
מקווה שהגעתי לפורום הנכון...

בתי בת שנתיים (בת יחידה) ובשבועיים האחרונים היא מתעוררת כל לילה לפחות פעמיים וקוראת לי שאבוא לידה. אני נותנת לה יד או מלטפת עד שהיא נרדמת שוב. מיותר לציין שאנחנו ממש מותשים מהעניין. יש לציין שהיא ישנה איתנו באותו חדר אך במיטה שלה. מידי פעם היא מבקשת בקבוק אוכל (לא תמיד) אז אני נותנת לה קצת סימילאק לפעמים היא שותה ולפעמים פשוט נרדמת. את ארוחת הערב היא אוכלת בשעה 19:30 20:00 כך שאני לא יודעת אם כשהיא מבקשת אוכל היא באמת רעבה. חשבתי שאולי היא מתגעגעת אליי, אני עובדת 8 שעות ביום בבוקר ובעלי אחה"צ, בעלי מטפל בה בבוקר ואני בערב, אני מקפידה לבלות איתה עד זמן השינה אולם מן הסתם אני נמצאת איתה פחות זמן . אשמח לקבל עצה איך לטפל ב"בעיה"?

דבורי

New member
רעיונות

אם היא באמת מתגעגעת, יפריע לך להציע לה לקרב את המיטה שלה לשלך, או להצטרף אליך למיטה כשהיא מתגעגעת (ושתכנס בשקט בלי להעיר...)? לענין האוכל, אני הייתי מודיעה לה שאין אוכל בלילה, ומציעה רק מים. בד"כ לא רעבים בלילה בגיל כזה. תשאירי לה בקבוק עם מים ליד המיטה שתקח לבד כשהיא צמאה.

רותי ע

New member
לדעתי זה לא רעב אלא צורך בפינוק

אני מתעקשת לא לתת אוכל בלילה רק מים. לגבי ההתעוררויות-אם עד עכשיו היא ישנה טוב וזה רק תקופתי הרי שכנראה אין לה בעיה עם הרגלי שינה אלא יש לה תקופה כזאת. זה יכול להיות בגלל חלומות ופחדים (זה הגיל המתאים). אז תמשיכי לעשות מה שאת עושה איתה-לנחם ולהרגיע (אבל בלי אוכל) והתקופה הזו תעבור.

למעלה