מצלמות חדשות,האם הפרוייקט יוצא לדרכים?

מיצו

New member
לפי מה שאני מבין מקריאת הכתבה הזו ואחרות

הדומות לה, משרד התחבורה והמשטרה זרו חול בעיני הציבור בכך שהם לכאורה "נכנעו" ללחץ הציבורי והסכימו שלא להציב מצלמות מהירות באותם קטעים בהם אין למהירות כל משמעות, למשל על כביש החוף או כביש 1 או נתיבי איילון או כביש 431, לפחות לא בשלב הראשוני. במקום זאת "התבשרנו" בכתבה מסוקרת למדי שכעת, מצלמות המהירות יוצבו בכבישים אדומים באמת, כמו כביש 65 ו- 31. אם מה שכתוב בכתבה שהבאת נכון, הרי שזו היתה חארטה אחת גדולה, ולפחות לפי מה שאני מבין מהכתוב המיקומים המקוריים לא השתנו כלל, ואולי, אולי עשו לנו טובה ובמקום לשים על 431 העבירו שתיים ל- 31. כל השאר - נותרו במקומן. Stay Tuned.

Elia4

New member
הסיבה שלא יהיו מצלמות בכביש 1

או צירים מהירים היא פשוט בגלל שהשרים ורוה"מ גם משתמשים בדרכים הללו בעיקר בכביש 1. אם יודע לציבור שנהג של שר / שר / חבר כנסת נסע שם במהירות "מופרזת", וויתרו לו על תשלום הדו"ח בגלל תפקידו - יעשו מזה מטעמים בלי סוף בתקשורת. מכיון שלאנשי הציבור שלנו חשוב מאוד איך הם נראים בציבור, מלכתחילה מנעו את הבעיה הזו. ויתרה מכך, מציגים את זה לציבור כאילו נכנעו ללחץ הציבורי וכך הם מרוויחים פעמיים.

menyroth1

New member
שרים ורוה"מ לא נכללים במצלמה

אתה מדבר מתוך בורות ! שיירת רוה"מ , שיירת שרים , במיוחד אלה המאובטחים . נוסעת עם סירנה , בסמכות מלאה . לכן אין לה בעיה גם לנסוע 200 קמ"ש

מני רוה"מ הוא לא חזות הכל

חברי הכנסת ופקידים בכירים רבים אחרים משתמשים דרך קבע בכביש 1. הם לא רכב בטחון ולא בטיח. גם שרים ומאובטחים אחרים אינם תמיד ולא בכל מקרה 'רכב בטחון' והם יצטרכו להסביר מדוע הם כה מיהרו. גם רכב משטרתי "לבן" עם מספר אדום יצטרך להסביר את המהירות בדרך לישיבה במטא"ר וכו'.. למיטב ידיעתי וגם ניידות תנועה אינן רשאיות לנסוע מהר מהחוק, כל עוד הן לא עוסקות במפורש באכיפה מהירה ובוודאי שאין אישור גורף למרדפים. שנאמר: ומי ישמור על השומרים? עדיף להעלים עין. חג שמח.

Elia4

New member
קודם כל מני אני ../images/Emo68.gif

הגיע הזמן שתבין את זה כבר. הרי גם ככה ברגע שהמצלמות יתחילו לעבוד,נהגים יתחילו פה לחטוף דוחות על ימין ועל שמאל.. גם אם שיירות לא נכללות, וגם אם זה מהסיבה הכי נכונה בעולם, זה עדיין לא נראה טוב. אז למה הם צריכים את הכאב ראש הזה, שייצא עליהם הציבור? לא עדיף לשמור על זה בשקט רחוק מהעין של הציבור והתקשורת? בשביל מה לפתוח את זה בכלל? בשביל מה להתעסק עם זה ולהעלות את זה לעניין ציבורי? לא עדיף שלא יהיו מלכתחילה צלמניות ויהיה שקט לכולם?

למעלה