מציאות אכזרית

אספרסו2

New member
מציאות אכזרית

כבר שש שנים שאנחנו מכירים,הכרות שטחית אבל מספיקה על מנת ליצור אוירה נעימה של מכרים בפגישות ביננו,הם לקוחות שלי,הורים והבן-גבר בגיל העמידה שנפגע בתאונה ומאז הוא מוגבל נפשית ופיסית,תמיד נחבא אל הכלים,ביישן ומעורר אמפטיה בכל מי שפוגש בו.ההורים מסורים לבנם היחיד שגר באותו הבניין,כמה קומות מעליהם.
פתאום השבוע הגיע מישהי וסיפרה שהאב מצא את בנו ללא רוח חיים בדירתו לאחר שנרצח בדקירות סכין.היינו המומים,מי יכול לרצות לפגוע בכלל באדם הזה?
איך זה ייתכן?התמלאנו צער ורחמים על ההורים השכולים והלכנו אתמול אליהם לביקור ניחומים.
בניין רכבת ענק עם כארבע מאות דיירים,מוזנח,מלא בגרפיטי באופן חריג,גם המעלית מלאה בכתבי נאצה ואפילו שני צלבי קרס מטנפים את קירותיה.ישר נזכרתי בתאורית החלונות השבורים שמתייחסת להשפעת ההזנחה הסביבתית והגרפיטי על עקומת הפשיעה באותו איזור.ההורים וגם הבן נתמכים סוציאלים.
ההורים שבורים ולא מוצאים מנוח ונחמה,עוצמת הכאב של אובדנם מוכרת לכל מי שאיבד את היקר לו.
פתאום פירסמה היום היחידה לחקירת פשעים שהיה מדובר בסוחר סמים שנרצח על ידי לקוח.אנחנו עדיין המומים.

forglemmigej

New member
הבן שנרצח היה סוחר סמים? לא לגמרי הבנתי

הורים תמיד יכולים לעשות הכי טוב שאפשר לילדיהם, אבל אף פעם אין להם שליטה עליהם אחרי גיל 18 , סיפור קורע לב באמת.

אספרסו2

New member
הבן שנרצח

סחר בקוקאין והרואין אך לא השתמש. לפי פרסום היחידה החוקרת.כך,נחבא אל הכלים
וללא שום סימנים מחשידים.

אןץץץץ, ממש סיפור מהסרטים

ליבי ליבי על ההורים, לא רק איבדו ילד, גם חטפו שוק

אספרסו2

New member
לאחר הביקור אצל ההורים שלו

מאחר שכתובות הנאצה מהוות עבירה על החוק בגרמניה הגשתי תלונה במשטרה.

אספרסו2

New member
אצלי התגובה התעצמה

בגלל שאשתי בכתה כששמעה את מה שקרה.
כשהיה מגיע אלינו אני תמיד הייתי יותר טרוד ואשתי התייחסה יותר ברגישות אליו ולסרטוני החתולים שגידל ותמיד שש להראות לכל מי שהראה נכונות.
היא ביקשה ממני לעשות זאת למען הוריו שלא מסוגלים.
&nbsp

למעלה