מצב רוח

AtShiRaAaAs

New member
מצב רוח

ולמה יש לשיער שלי ריח של סיגריות?! בעעעעעעע יש לי מצב רוח.

שוקולד ../images/Emo70.gif

ואם זה לא מוציא אותך מהמצב רוח אז מוזיקה בקול רם ולרקוד סתם ככה בחדר להוציא מרץ ואחרי זה מקלחת חמה ולישון ותקומי מחר בבוקר ליום עם שמש,חיוכים וכיף. (אני מקווה)

AtShiRaAaAs

New member
אסור לי שוקולד... אבל שני דברים ../images/Emo13.gif

1. תודה לך מתוקה! 2. הייתי בטאי צ'י, טיילתי ברגל כמה ק"מ. קפצתי בדלגית... אחרי זה חבר שלי הצטרף אליי לק"מ וחצי ברגל... אי אפשר להגיד שישבתי בקשט ונחתי
בד"כ אני מאוד סטאטית... ואתמול הייתי אחוזת תזזית
ובערב היתה לי הפגישת ביופידבק הראשונה שלי! האממממ מסתבר שאני חרדתית ואפילו בנשימה שלי רואים את זה!!!!$#^%#$@^%& אני מאחלת לעצמי להפטר מהחרדה, לתת לה נשיקה יפה ולאחל לה כל טוב במקום אחר. והלואי שהטיפול בביופידבק יעזור במהרה. למרות שאני יודעת שצריך סלבנות. וזה גם נורא איטי העבודה... טוב נו, יהיה טוב!
טוב זה היה מעיין עדכון. יום נעים!

בוקר אור ../images/Emo42.gif

שיהיה לכולכם יום נטול מתחים,עצביות ומלא בחיוכים.
(שירה-כן הלכתי לשיננית,אני לא בטוחה שאני אלך לפגישה השנייה אבל יש עוד זמן לזה ,יום מקסים חמודה

נו דאוט

New member
היי

ממש מענין אותי הביופידבק. איפה אפשר לקרוא על זה? ספרי מה קורה שם ומה זה כולל...

AtShiRaAaAs

New member
ביופידבק- לבקשתך ללא ספק

רק הייתי בפגישה הראשונה... אז הרבה מידע אין לי לתרום. לגביי חומר קריאה אפשר לחפש מידע בגוגל ולקרוא. ברמת העקרון מדובר על משוב ביולוגי. אתה רואה איך הגוף שלך מגיב ומקבלת הכוונה של המטפל שאומר לך מה המטרה מבחינת לאן את לדוגמה צריכה לייצב את הגרף של הנשימה שלך או של פעימות הלב, שאת רואה מולך על מסך. המטפל מסביר לך על מה מעידים הגרפים שלך שנרשמים ע"פ מידע שמתקבל מאחת האצבעות שלך שמחוברת לחישן איזה שהוא. וזהו תהליך של למידה... לדוגמה הסתבר לי בפגישה הראשונהש אני באמת חרדתית (לא היה לי חדש) בצורה קיצונית. וזה מתבטא גם בתופעות קומפולסיביות. וממש יכולתי לראות את זה על הגרף... מה שכן זה עושה רושם כתהליך ארוך וגם יקר להחריד. אני אעשה את הטיפול הזה אך ורק הודות להורי היקרים ששמים דברים מסויימים בחשיבות יתרה- כגון בריאות ילדיהם. המשמעות של הטיפול- כשאנשום בצורה נכונה ומומלצת, המחשב יתן לי פידבק חיובי בצורת צבע מסויים, ואם אתמיד לאורך זמן ואסגל את הצורה הנכונה של ההתנהלות אזי ארגיש יותר טוב. כך למעשה אני מקבלת משוב ומתאמנת ליישמו. כשהמטרה לשלוט בנשימה ובעוד גורמים ובעצם ע"י כך גם במידת הרוגע וכו. ובכלל עדיף לכל מחזור הדם והמחזורים השונים בגוף שהאדם ינשום נכון ובצורה שתשרת את הגוף הכי טוב. האמממממ זה ממש מעט אבל אני מבטיחה לעדכן ככל שיתקדם הטיפול! שירה.

למעלה